Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
6. mar 2013

@denisenko kukuk............ 😵 😵

denisenko
6. mar 2013

@jacka ešte ostanem...pokiaľ správy neskončia..... 😉

jacka
6. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 ja rozmýšla čo sú to škutále................jááj už mi ide zas večer 😀 😀 😀 ................ale hlavne že mi to došlo 😀 😀

jacka
6. mar 2013

@denisenko 😵 😵 😵 si ma potešila 😵 😵

jacka
6. mar 2013

@denisenko no daj čo máš nové............ 🙂

denisenko
6. mar 2013

@jacka ....hlavne že došlo..... 😀 😀 😀 ...zajtra ideme kuky kuk bábätinko..... 😵 😵 😵

jacka
6. mar 2013

mne volal muž....že príde okolo 2-3h......fajn ......tak mám zas po spánku......a to ešte aj on lebo Maťulo mu obsadil fleka 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. mar 2013

@jacka ved vravím.....šiltovku....bielu s ružovými nitmi...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. mar 2013

@jacka .....tak neskoro???...a kde ho máš???..... 😕

jacka
6. mar 2013

@denisenko jééééj 😵 😵 😵 😵 😵 pomojkať také maličké........ 😵 😵 😵 to by som aj ja brala.......vyvonať....postískať a....vrátiť rodičom 🙂 🙂

denisenko
6. mar 2013

@jacka ved to...na to sa najviac teším...požičiam si a potom vrátim...a vlete čaká moja sesternička, tu zo žiliny...tak zas budem chodiť mojkať....... 😵 😵 😵 😵 😀

jacka
6. mar 2013

@denisenko Medzilaborce..................okolo 21 končia.....4h cesta... 😝...a to ráno vstával o 4tej...

jacka
6. mar 2013

@denisenko ktorá sestrička... 😵 😵 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,samé bábätka budu okolo teda 😵 😵 😵 krááááásne 🙂 🙂 🙂

denisenko
6. mar 2013

@jacka ...uf.....daleko.....som si myslela, že to len ten moj tak chodí preč..... 😔 ešte zajtra je doma..a potom zas do dalekého polska..... 😝 😝 😝 😝

jacka
6. mar 2013

@denisenko juj no prepáč zabudla som na tú šiltovku ale aspon viem farbu 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. mar 2013

@jacka sesternička..... 😉 bude to ich prvé..... 🙂 a už má pomaly 30.... 😀

jacka
6. mar 2013

@denisenko to je fajn na nervy...... 😝 😝 😝 ...................ale vieš moja....ty si podstane horšie na tom.,....... ☹ ☹ ☹ ☹ ..... ☹ ☹ ☹ ....chodí stále na kamione?

jacka
6. mar 2013

@denisenko tak ja som myslela tú inú sestričku

denisenko
6. mar 2013

@jacka ...ako sa to vezme.... 😝 nie, jazdí teraz s dodávkou....ale to je tak všelijak...asi budúci týžden zas dostane náves..alebo...ja neviem....on robí teraz pre bitúnok, a asi začne rozvážať mäso...lebo doteraz robil tiež pre nich, ale iné veci...... 🙂

jacka
6. mar 2013

@denisenko to čert ako diabol......... ☹ ☹ ☹ ..........................aspon že má čo robiť.... 😒 ....to chodí na otočku?

denisenko
6. mar 2013

@jacka no.... to je tak..všelijak...jeden den je len na SK...jeden den je v PL...ale blízko, za hranicami...jeden den je v pL daleko .....a 3 dni doma...to len tak v skratke.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
6. mar 2013

@denisenko to bola riadna skratka......... 😀 😀 😀 cez košice 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. mar 2013

@jacka ...skoro......je to tým smerom..... 😀 😀 😀 😀

jacka
6. mar 2013

@denisenko ved vravím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. mar 2013

idem už....už aj frajer na záver skončil...tak...dobrú nocku...... 😉

jacka
6. mar 2013

@denisenko už asi spinkáte....aký bol dnes Simonko?...a Denisko ako v škole?

jacka
6. mar 2013

@denisenko dobrú nocku.... 😵

denisenko
6. mar 2013

@jacka ...Denisko???...čistý čertík...a Simonko...jeho verná kopia...... 😀 😀 😀 ...stále sa niekam ponáhľa..... 😀 😀 😀 dnes mi Denisko hovorí: mamí, kedy už Simonko vyrastie, tak aby som sa s ním mohol hrať????...vravím, že ved už je dosť velký, aj s autíčkami sa vie hrať...::::ale ked on mi všetko kazí.....ja: tak sa hrajte, že ty si staviteľ a on bager, čo robí búracie práce....si predstav, hrali sa asi pol hodinku..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. mar 2013

a už idem.....pekné snííííčky.... 😉

jacka
6. mar 2013

@denisenko no vidíš bratia ako sa patrí..... 😵 😵 ............................to sa fajne vyhrali..........................u mna je to inak....Maťko už 2x povedal že keby sa tak vrátil nazad do bruška to by bola paráda................ja mu že s kým by si sa hral.....on no s Peťkom 😀 😀 😀 .....................................ale vieš čo mi dnes večer povedal?....Maminka ja ťa budem lúbim celý život......... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 až ma pichlo pri srdiečku....poklad moj................
aj vám pekné sníčky 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre