Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
18. mar 2013

@jacka ...ani Denisko to nezje...ale my s tatinkom...aspon nám viac ostane.... 😀 😀 😀 Denisko má na večeru rohlík so šunkou a mlieko..klasika...a Simčo....fľašu mlieka....a na olovrant jedol zemiakové pyré.....po Deniskovi.... 😀 😀 😀 😀 ....dojížďak od mala...... 😀 😀 😀 😀

jacka
18. mar 2013

@denisenko celkom sa pomamil......... 😵 😵 ............... 😀 😀 😀 😀 😀 ......................................ale už Simonkovi dávaš skoro všetko.....či nie?.......................................kedy tatinko dorazí?

jacka
18. mar 2013

@denisenko mliečko mu aké dávaš?....................počuj.......čo idete kupiť Simnkovi k narodkám.....bude robiť velku oslavu?.....tortičku budeš robiť ty?

denisenko
18. mar 2013

@jacka ...ja len tak potichučky, aby nik nevedel...dávam mu zo všetkého trošku....on ked vidí, že my niečo jeme...musím mu dať....teda...sladkosti nie...aj ked....tatinko mu chcel dneska natlačiť do pusy poza mamin chrbát Deli..... 😀 😀 😀 chlapi.... 😀 😀 😀 😀 ale inak...ranajky mlieko a chlebík, alebo rohlík...potom jogurt...smotanový, ovocný..odjakživa....obed..väčšinou teraz už len kúpený...potvora....olovrant jablčko s piškotou, alebo banán,alebo iné ovocie alebo...dneska zemiakové pyré...a večer mlieko...a medzitým čo pozbieral od každého, to nerátam..... 😀 😀 😀 😀 😀 .....no...až taká prísna na jeho stravovanie ako pri DEniskovi zas nie som..... 🤐 🤐 🤐 🤐

denisenko
18. mar 2013

@jacka ..jááj...torta...ešte neviem...a darček..kedže máme všetko po Deniskovi..tak len hojdačku vonku pre drobca... 🙂 a oslava...asi len tak aby sa nepovedalo...kedže nemá rád vela ludí pokope....ale zas mu to aj vyšlo na Veľkú noc, takže budeme rozbitý tak či tak..... 😝 😝 😝 ...mliečko...z mliekomatu...sme spokojnejší.... 😉

jacka
18. mar 2013

@denisenko ......nepoviem nikomu............................ale...ja som pri Peťkovi bola presne taká istá........čo my to aj on....teda odtial potial.......chápeš...........ale to netrvalo dlho neskor sa stalo čo sa stalo............ale to by som aj tak neovplyvnila...............................prvé dieťa je knižkové že..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............................................chlapi 😀 😀 😀 😀 ...........ešte pivo a je jeho 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
18. mar 2013

@denisenko som myslela či nejaký sunár či čo či ako ......chápeš........ja by som kupené už ani deťom nedala................to je hnus.....................toto mliečko ja fajn 🙂 nám nosí sused.....akurát nám ho doniesol....... 😀 😀 😀 .................................takže na Velku noc nebudete doma?

jacka
18. mar 2013

@denisenko že to Simonka ešte drží že nemá rád vela ludí.................... ☹ ☹

denisenko
18. mar 2013

@jacka ....drží, držííííí.... 😠 😠 😠 ..vy máte od súkromnej kravy?...my chceme skúsiť na jar kozie...ale musí sa najskor koza okotiť a potom...mám sľúbené.... 😉

jacka
18. mar 2013

@denisenko blbé ☹ ☹ ☹ .....................že od súkromnej kravy 😀 😀 😀 🙂 .................ale hej,.......domáce je mliečko.... 🙂 ...........kozie.........no ja ti neviem ....myslíš že to budu piť..............suseda to tu vylieva čo nik nechce

denisenko
18. mar 2013

@jacka ...neviem....vyskúšame....ale vraj je zdravé... 😕 🙂

jacka
18. mar 2013

@denisenko to som aj ja počula.......jedno z najzdravších.........ale ja osobne ...nepovedz nikomu 🤐 🤐 by som to nepila.....len keby musela 😔 ....................odkial budete mať?

denisenko
18. mar 2013

@jacka ...od tatinkovho kolegu...ved uvidíme...aj sama som zvedavá.... 😅

jacka
18. mar 2013

@denisenko možno vám bude chutiť 😵 😵 🙂 🙂 ................................my sme syr brávali....to zjem ....priam milujem 😀 😀

jacka
18. mar 2013

@denisenko moji už maju plné brušká......gulaté..........ešte ovocie............umyť a spať............ 😀 😀 ........................Simonka už ideš dať spinkať?

utka
18. mar 2013

@denisenko ja veľmi ľúbim kozie mlieko. Kedysi sme mali kozu. Už som ho síce roky nepila, ale mňam...

jacka
18. mar 2013

mamky.....jednu susedku......chodila sa korčulovať po ceste zo sluchadkmi na ušiach...........zrazilo včera auto...........vo važnom stave leží...............hrozné 😔 😔

denisenko
18. mar 2013

@jacka ...tak to je fakt smutné....s tými slúchadlami...nepočujú nič.... 😔 😔 😔 ...mladá kočka? 😕 ...Simonko...už spí....Denisko večeria...a mna čaká ten bordel po nich..tatinko tak za hodinku príde.... 😵 😵 😵

utka
18. mar 2013

U nás už ináč leje...ani stopy po snehu...A ja idem zajtra k zubníkovi busom. Manžel berie autíčko do práce pozrieť mechanikom.

jacka
18. mar 2013

@denisenko si v mojom veku.................dvojičky ju doma čakaju....chodia do 3 ročníka........ja akože nechcem byť zlá......ale ...ked som ju videla ako korčuluje.....celá cesta bola jej...... 😔

utka
18. mar 2013

@jacka tak to je hrozné...a to kde ju zrazilo?

jacka
18. mar 2013

@utka tu sneží....... 😠 😠 😠 😠 .............a kedže je pod nulou tak hádam nebude pršať................aj ked ...je to asi jedno 😝

jacka
18. mar 2013

@utka ...neviem či vieš......ale na križovatke ako sa ide do Lukového........v zákrute..........ešte sú tam aj brzdy a niečo popísane...asi od policajtov.......brr................som to videla ked som šla pre deti.........len som nevedela čo sa stalo.....

utka
18. mar 2013

@jacka ufff...tak to je smola. Chúdence deti... ☹

jacka
18. mar 2013

@utka veru.........musia niečo hrozné prežívať.... 😔 😔

jacka
18. mar 2013

dobrú nocku...... 😵

denisenko
18. mar 2013

dobrú nocku...rodinka už je pokope.....a všetci traja chlapi poslušne spia... 😀 😀 😀 😀

jacka
18. mar 2013

@denisenko super........... 😵 😵 😵 😵 ....u nás len dvaja........ 🙂 🙂

utka
18. mar 2013

Dobrú nôcku...

katka1819
19. mar 2013

Achoooooooooooooooooj 😀 dúfam že dnes to nezostane len pri rannom pozdrave 😅 ako včera 😀

denisenko
19. mar 2013

Dobre ránko 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre