Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
27. mar 2013

@jacka z vikinky som urobila bikinku 😀 ...ved uvidís, či sa to nezlepši 😉

jacka
27. mar 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................... 😀 😀
presne......ked to bude horšie......pojdem......hlavne častejšie 😉

jacka
27. mar 2013

@letty86 tatinka máte doma?

letty86
27. mar 2013

@jacka tatik pracuje, ale už končí

jacka
27. mar 2013

@letty86 😵 😵
idem ich obriadiť a šup spinkať 🙂 🙂 🙂 ..................

denisenko
27. mar 2013

..........jááááááj..................knižky a dvd odovzdané......a teraz v klídku vychutnávam bublinky...... 😵 😵 😵 😵

jacka
27. mar 2013

@denisenko vychutnávaj.........zaslúžiš si 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
27. mar 2013

dobru nocku....... 🙂

katka1819
28. mar 2013

ráááááááááánečko 😀 máme tu ďalšie zimné prázdniny 😝

jacka
28. mar 2013

ahojte....

@katka1819 trefné.................načo to zase nasnežilo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
28. mar 2013

hurá bez teploty.... 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
28. mar 2013

@leninka75 😵 😵

leninka75
28. mar 2013

Ranecko! 🙂
@jacka ....ake mile.....cim som som si zasluzila? 😵
@denisenko...kosti nesklamali!.....blahozelam!!! 🙂

jacka
28. mar 2013

@leninka75 skús tipnuť 🙂 😉 😵

jacka
28. mar 2013

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

utka
28. mar 2013

Ahojte...

denisenko
28. mar 2013

ahojte,,, 😉 mamky.....noc s diazepanom....ani som si nevšimla žeby mu pomohol.....celý den mrnčí, plače, nespí....mna z tých jeho zubov....porazíííí nadobro...... 😔 😔 😔 😔 😔 a boli sme s tatinkom na nákupe v žiline.......zápchy akoby mal prísť koniec sveta, a že kríza....v obchodoch medzi regálmi asi taká šanca prejsť, že jediná výhoda, že som taká tenká.... 😔 😔 😔 😝 ....ľudia sa bláznia..... 😝 😝 😝 😝
@leninka75 máš dobré kosti...dakujem.... 😉

denisenko
28. mar 2013

@jacka ...takže vy ste už ok?.....ja len dúfam, že to Simča prejde....chystáme sa k našim a s takým mrnčom.....to radšej nikam....... 😖 😖 😖

jacka
28. mar 2013

@denisenko no nie celkom...........Peťko spinká celý je horuci........zaspal na rukách........ved na striedačku ni 😝

aj my sme boli .........viem o čom píšeš........fakt koniec sveta.....ludia nie sú normálny............to čo robia je nenormálne...............a chcela som kupiť v tescu a v kaufalnde salámu............nechci vidieť ako na mna kukali.............že ved tu sú vyberte ktorú potrebujete.............ja :neviem predsa zloženie....ona.....ani ja nie.....odišla som 😝 ....skončila som v jednote..... 😝

denisenko
28. mar 2013

@jacka to je prístup...ja sa tiež pýtam na zloženie salám a párkov...nie kvoli celiakii..ale jednoducho kuracií polotovar nekúpim...ale zatial som sa stretla len s ochotnými predavačkami... 😉 ...ale zato ľudia v rade....asi presne vieš, kedže si bola.... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
28. mar 2013

@jacka a má aj teplotu?.... 😕 Denisko nemá, len Simčo má stále zvýšenú...lenže už aj svokra mi dneska vraví, že tie jeho dasná vyzerajú katastrofálne, a nie a nie sa to prerezať....poopúchané tak, že ked sa len na to pozriem, je mi nanič...musí mať strašné bolesti....aj jedlo začal vytláčať z pusinky...takže zrejme si to odnášajú zadné zúbky.... 😔 😔 😔 😔

jacka
28. mar 2013

@denisenko vieme svoje...že 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .............škoda že zrušili mäsiaren kde sme všetko bezl. kupovali....vraj maju kratšiu trvanlivosť......sú drahšie nikto nekupoval...... 😔

denisenko
28. mar 2013

@jacka ..no jasné...múka vydrží dlhšie ako mäso.... 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
28. mar 2013

@denisenko pred obedom som merala........mal 37,8......teraz ako spinká je celý horúci........
juj vy si tiež užijete.......aj mu ich natieraš ale asi to nepomáhal že,.......?......podaj by sa čo narýchlejšie vytlačili ☹ ☹ aj mu dávaš od teploty?

denisenko
28. mar 2013

@jacka ...aspon že spinká..... 🙂 ..nenatieram...vždy mi ten gel zliže skor, ako natriem....dávam mu len nurofen....aspon trošku mu to uľaví....ale aj tak.... 😔 😔 😔

jacka
28. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 radšej muku ludia zo.....rú.......ako mäso hlavne že je lacné 😝 😀 😀 😀 ......................prečo nekupuješ kuraci polotovar?......inak ani netuším čo to je 😅 😅

denisenko
28. mar 2013

@jacka ...si to vystihla....najradšej mám tie "jemné dietne salámy".....mäso to ani nevidelo....ale táááá cena....a nekúúp to.... 😀 😀 😀 😀 moja svokra ju kupuje v Metre...pre kocúrov..vážne..... 😀 😀 😀 😀 ....myslela som párky a salámy a šunky kuracie, alebo aj niektoré akože bravčové obsahujú kuracinu.....z toho mi Denisko dostal campylobaktera....2 x nezávisle od seba...odvtedy je u nás totálny zákaz kuracích šuniek a podobne....aj svokra sa musela zariadiť.... 😀 😀 😀

denisenko
28. mar 2013

ked tak o jedle....som hladná...... 😀 😀 😀 😀

jacka
28. mar 2013

@denisenko tak tak nekup to 😀 😀 😀 ......skoro zadarmo 😀 😀 😀 😀 .............................ktovie čo tam dávaju...vidíš ja som skor za kuracinu ako za prasa.... 😅 😅 😅 .................................len sa napapaj........aj tak to na tebe nevidno

idem muža vyhodiť so lekárni....kupiť nurofen čapíky ak existuju.........Peťko má 38,8,,,,,,.......tak nech mám pre istotu...... 😉

jacka
28. mar 2013

@letty86 ....kuk.... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre