Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
29. mar 2013

@denisenko nájdeš dalšie herečky...snadný terč 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2013

@jacka júúj, drobec....si mu zableskla rovno do očí?...ešte teplotujú??? 😕

letty86
29. mar 2013

@jacka no ved daj 😀

jacka
29. mar 2013

@denisenko no daj ...ja som zvedavá na obe 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2013

@jacka ...po toľkých rokoch???.... 😀 😀 😀 to už je ako manželstvo..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tiež by ma nebavilo zvykať si na nového ...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. mar 2013

@denisenko aj sa tak tvári že.... 😔 😔 .................Peťko cez 38......Maťko 37,7.........

jacka
29. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................... 😀 😀 😀 😀 ............nemožem s teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2013

ááááále.......potom poviem, ked sa mu to podarí..... 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2013

@jacka ...to dosť....38....meriaš pod pazuškou?

jacka
29. mar 2013

@denisenko ved si ich omotáš rýchlo...potom to bude lahšie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. mar 2013

@denisenko teraz.....rýýýýýýýýýchlo.....vieš aká som zvedavá?...... 😀 😀

jacka
29. mar 2013

@denisenko pod pazuškou....do ritky dám ledva čapík ☹

denisenko
29. mar 2013

originál som chcela toto.....

jacka
29. mar 2013

@denisenko pekné 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ................a to druhé?

handmade
29. mar 2013
denisenko
29. mar 2013

a ešte toto je druhá...nesplniteľná žiadosť....

jacka
29. mar 2013

@denisenko nehádž flintu do žita......nádej umiera posledná treba veriť 😵 😵 😵

denisenko
29. mar 2013

@jacka ....a ešte by som chcela jar.... 😀 😀 😀 😀 😀 ..že aká som ja nenáročná osoba, čo?....a potom že prevracia oči....... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2013

...už mi tu niekto píli uši...mamíííí, už možem??????...mamíííí...už si tam hodinu...... 😀 😀 😀 😀 idem, nech je ticho, lebo ma natrie tatkovi....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
29. mar 2013

ideme asi von...na chvilu....matuko sa nudí...ani včera nebol a predvčerom iba chvílu...budeme mat romantikus prechadzku

denisenko
29. mar 2013

@letty86 aj my sa chystáme,normálne že polovica čo nasnežilo sa niekam stratilo.... 😉 😉 😉 😉

jacka
29. mar 2013

a my nemožeme......fnuk...hned by som šla ☹ ☹ ☹

denisenko
29. mar 2013

a u nás krásne svieti slniečko...tak sme sa boli prejsť..... 😉 😉 😉

letty86
29. mar 2013

tak u nás kopec snehu, som si mohla na prechádzku dáždnik zobrať, vlasy mokré, aj kapucnu som už odopla 😝
@denisenko aký zlatý simčo 😵 to už tak veselo chodí 😵
@jacka ako chlapci?

denisenko
29. mar 2013

@letty86 ...veru..ten si trajdá po ulici len čo sa niečo mihne...lenže tentokrát ho najviac zaujala tá kôpka snehu...skončil v nej... 😀 😀 😀 😀

jacka
29. mar 2013

@denisenko aj u nás bolo slniečko....... 😎 😎 😎 😎 ...len sme z poza okna na neho kukali ☹ 😉
@letty86 ani sa nepýtaj........obaja tepotuju vyše 38.........teraz neviem či je lepši panadol alebo nurofen.......a začal kašlať aj Peťko..................nosi maju ako klauni......očká opuchnuté červené........a už asi hodku zas spinkaju........................dúfam že sa im polepší ...inak zajtra frčíme na poho......... 😝 .....................................len aby si aj ty neprechladla ☹

denisenko
29. mar 2013

@jacka uf...tak to vyzerá na nejaký vírus..bacil alebo čo....panadol alebo nurofen....ked je zle, kombinujem.... 😖 ...klaunský nos máme aj my....Denisko ho má poriadne oškretý...ale nekašle, ani teplotu nemá......klop,klop,klop.... 🤐 🤐 🤐

jacka
29. mar 2013

@denisenko nurofen a panadol....čert ako diabol 😝 .....zajtra im dám nurofen........som nechcela na noc.......nemám ho vyskušaný........................................................čo robil Denisko???...........nech vás choroba obíde..... 🙂 🙂 🙂 ....máš toho dosť 😉

denisenko
29. mar 2013

@jacka mne doktorka vravela, že je lepší nurofen, lebo má aj protizápalové látky.....niečo na tom bude, lebo odkedy som začala používať ibuprofen pri herpesoch, tak bolo vždy lepšie....ja som radšej za panadol, menej škodí, ale pri týchto chorobách sa mi viac osvedčil nurofen... 😖

jacka
29. mar 2013

@denisenko zajtra im vyksušam nurofen...................ved ja som kupovala doteraz paralen.......v lekárni mi vraveli že je len 100 ........asi ma oklamala....tak mi dala panadol junior............beru obaja.... 😉 .......................................

Simonko už spinká,?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre