Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
3. apr 2013

...tak idem aj ja do hajan...tretie dieťa došlo domkov..... 😀 😀 😀 dobrú nocku... 😵

utka
3. apr 2013

@letty86 vitaj...tak ste sa trochen zdržali. A Vikinke sa chce ísť do školy?
Ja mám ten zub taký citlivý, dúfam, že to prejde, lebo ma trafí...

utka
4. apr 2013

Dobre ranko.Čakám na dia...a je tu milión ľudí...ufff.Este,že je tu WiFi.

leninka75
4. apr 2013

ránečko!!...... 🙂

@utka.......ako zub?..nebolel v noci?.....nejdeš na sladkú vodu, či????? 😕 😕 😕 😕

leninka75
4. apr 2013

..tak hlásenie o včerajšku......Lilka mal "mokré" očká už na recepcii plavárne...naplno spustila prezlečená do palviek v šatni ☹ ......ale išla 🙂 ......okamžite si zasa privlastnila jednu inštruktorku..proste ju lapla za ruku a už nepustila 😀 😀 ..ostatné deti mali smolu, kto je šikovný ten má 😀 😀 😀 😀 ...inštruktorka čosi do nej nahustila, tak sa upokojila a o cca 10 min mi už vyškerená kývala z bazéna......s ponáraním sa už celkom kamoší 🙂 ......a včera skúšali skákať, tak to sa sama bála,a le keď jej inštruktor podal ruku, skočila 😉 .....však čoby nie keď je to fešákovi do náručia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........

leninka75
4. apr 2013

..a včera cca od obeda mal T-COM v našom regióne poruchu, takže nešla ani telka ani net 😠 😠 😠...dnes už net frčí a telka lenobraz a aj to nejaký žltý 😝

leninka75
4. apr 2013

@jacka.....ako muž,prežil noc??? 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. apr 2013

..taka môžem ísť variť....hŕstková a bryndzové halušky 🙂 🙂 🙂 ..len čo pre seba??? 😨

utka
4. apr 2013

@leninka75 pichli má do prsta,mám si dať raňajky a o pol desiatej mám zaklopať,zase má pichnu.Nechapacka,ale tak kazali. A zub bolel a aj boli.Uvidím,čo bude a zajtra tam pôjdem.Tak Lilka sa má,skákať fesakovi do náručia.My ideme dnes,ale asi len manžel.

leninka75
4. apr 2013

@utka ..to ti robia bežný diabetický test ako cukrovkárom......som zvedavá aký budeš mať výsledok.....to máš na figu keď ťa teraz bolí zub,ani si nemôžež nič šupnúť ☹

leninka75
4. apr 2013

@utka .....a Viki so sopľami ako??

utka
4. apr 2013

@leninka75 stale sopli,ale je to trochu lepšie...

leninka75
4. apr 2013

@utka ....včera somsina vás spomenula..na plavárni veľa detí škaredo kašlalo a poťahovalo nosom 😕 😕 😕 .......

utka
4. apr 2013

@leninka75 našťastie Viki nekasle...ked som bola po neho včera v škole,tak dosť spolok,potom sa nahrial,kvapka som mu do nosa a bolo dobre.Len neviem,dokedy mu môžem dávať ten uniflox+nasivin...

leninka75
4. apr 2013

@utka ...ten uniflox po otvorení treba spotrebovať do 30 dní......ja sa to snažím vždy vykvapkať .....

jacka
4. apr 2013

ahojtééééééééééé 😎 😎 😎 😎 😎

utka
4. apr 2013

@leninka75 dávam mu ho 8.deň,myslíš,že v pohode?
@jacka ahoj.Kde si stratená?

leninka75
4. apr 2013

@jacka ..ahooooj!!.....to je akože všetko??? 😠 😠 😠 😠

leninka75
4. apr 2013

@utka ...myslíš závislosť a tak??........hádam je to v pohode.....pre istotu skús prečítať čo píšu v letáku o jednom aj o druhom....

jacka
4. apr 2013

robím palacinky..........a nedaríííííííííííí sa

jacka
4. apr 2013

ešte som vás nestihla ani prečítať 😔

utka
4. apr 2013

@leninka75 tak nejak som to myslela...
@jacka dala by som si...

leninka75
4. apr 2013

@jacka ....tie palacinky ti tuším vždy robia problémy ☹ ☹ ☹ ☹ ...u vás je fakt 😎 😎 😎 ???:....pošli kúsok 🙂 😉

leninka75
4. apr 2013

@utka ..už si klopala??:.... 😉

jacka
4. apr 2013

@leninka75 nepošlem za tých škaredých smailov 😝 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. apr 2013

@leninka75 veru vždy........tuhne mi cesto....vkuse prilievam mlieko.......potom je to do nekonečne a ešte dlhšie 😝 😝

jacka
4. apr 2013

@leninka75 ale že si to ty.........už sa nehnevám za smailíkov...............chytáj trošku 😎 😎

leninka75
4. apr 2013

@jacka .......tak ty tu urobíš jedno ahojte a myslíš, že to stačí??? ☹ .......ale si poklad, že sa už nehnevkáš!!! 😵 😵 😵 😵

leninka75
4. apr 2013

@jacka ...pri tých palacinkách začneš s pollitrom cesta a končíš s litrom??? 😀

leninka75
4. apr 2013

@jacka ..pred chvíľkou som bola za blondýnečku 😅 😅 😅 😅 .....od tej včerajšej poruchy sme mali žltý obraz bez zvuku, tak som volala na poruchy a ujo, že aby som pozatláčala skarty......... 😀 😀 😀 ...a čo myslíš opravilo sa to?? 😀 😀 ........ešteže ma nevidel, som sa hanbila jak pes 😔 😔 😅 😅 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre