Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. apr 2013

@leninka75 další škaredný smailík ☹ ..........................ja sa neviem dlho hnevakať 😵 😉 ...................................asi tak nejak.....potom ich tu mám že až.....a ja to nemusím jesť 😝

leninka75
4. apr 2013

....hŕstková konečne uvarená...som zvedavá aký bude ohlas 😕

jacka
4. apr 2013

@leninka75 opravilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................ja odpadnem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................kolko málo stačí 😉 😉

jacka
4. apr 2013

@leninka75 daj potom vedieť.......ako chutila detom 🙂

leninka75
4. apr 2013

@jacka ..kto ide pre deti?..ty či zombík (muž = chorý, umierajúci, živá mŕtvolka),,,,,,?? 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. apr 2013

@jacka ..ale vieš, keby som to asi hodku pred tým nespravila 😅 😅 😅 😅 ......a just tam asi Lolka prebehla a zasa to pohla 😀 😀

leninka75
4. apr 2013

@jacka ..ty budeš čo obedovať??? 😕

leninka75
4. apr 2013

..ideme konečne trošku von....

jacka
4. apr 2013

@leninka75 ......mrtvolka....leží tu ale musí sa trošku hýbať...........takže on 😀 😀 😀 😀 ..............................................vieš čo ja sni hladná nie som.....takže mne bude stačiť polievka...............................slniečko vás ťahá von? 😎 😎

katka1819
4. apr 2013

kuk 😀 😀 😀

katka1819
4. apr 2013

@leninka75 aj ja varím hrstkovú 😉 sme sa zhodli 😝

utka
4. apr 2013

@leninka75 o pol desiatej,teraz cakam,kým má dr.vezme.
@jacka ja robím vždy z netu-Geniálne palacinky 3 2 1.

jacka
4. apr 2013

@utka mne to velmi nepomože........ ☹ .............................. 😉 ale dakujem......................
to tam dokedy budeš?

denisenko
4. apr 2013

ahojte... 😉 😉 😉

utka
4. apr 2013

@jacka vsak len zamen suroviny...Neviem dokedy...este je predonou cca 5 ľudí...

utka
4. apr 2013

@denisenko ahoj

jacka
4. apr 2013

@denisenko len počkaj na
@leninka75 .......................tá ti hned dá 🙂 😉 .............................................ja som tiež urobila len ahoj a ....dostala som škaredých smailov ☹ 😉

jacka
4. apr 2013

@utka to sa nedá...mne to cesto tuhne.........niekdy v polovici 😠 😠 😠

denisenko
4. apr 2013

...no...ja mám pomocníka...kým napíšem príspevok tak mi vytiahne kábel od wifi...takže poslať akurát tak von oknom.... 😝 😝 😝 😀 😀 😀

denisenko
4. apr 2013

@leninka75 ....tak to LIlka včera zvládla.... 😵
@utka ....áááá...zub.... 😔 😔 😔 😔 to v nemocke máte wifi???.....že kde to ja žijem, tu nie je ani v bare..... 😖 😖 😖
@jacka aj ja idem na obed palacinky..... 😉 😉 😉 😉

jacka
4. apr 2013

@denisenko kde to ja žijem...my tu ani krčmu nemáme 😀 😀 😀 😀

počuj .....fakt to nejde z okna 😀 😀 😉

denisenko
4. apr 2013

@jacka .... 😀 😀 😀 😀 nemáte krčmu???? 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. apr 2013

@jacka .....ja som tušila , že deni nezostane len pri ahoj 😀 😀 😀 😀 😀 ........

leninka75
4. apr 2013

@denisenko ..inak ahoj 🙂 🙂 🙂 .....veru Lilka zvládla v rámci svojich možností 😀 😀 😀 😀 .......ale u nej ma každý aj malý úspech poteší 😵 😵 😵 😵

leninka75
4. apr 2013

@katka1819 ..ako tú polievku ochucuješ?? 😉

leninka75
4. apr 2013

@jacka ..baby sa na polievku tvárili všelijako, ale zjedli 😀 😀 😀 ...však na prvýkrát v pohode 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
4. apr 2013

@jacka ..u nás slnko??!! 😅 😅 ...niekto ho po ceste od teba čmajzol 😠 😠 😠 ......nedorazil ani len lúčik ☹

utka
4. apr 2013

Tak som doma. Ešte som stihla aj nákup v Lidl a povysávať. Takže dnešné výsledky boli dobré, ale dr. nám dala diétu (boli sme tam 4 tehošky) a každé dva týždne kontroly. Ale už nebudem musieť tak dlho čakať. Po druhom pich pôjdem preč a za výsledky si budem volať poobede.
@denisenko áno, v nemocke je wifi.

jacka
4. apr 2013

@denisenko krčma....to čo je? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................... 😉

jacka
4. apr 2013

@leninka75 no pekne.......lebo ja som poslala velmi vela až tolko že ani tu už nie je............. 😢 😢 😢 ☹ 😝 😠 ...................................som rada že polievku zjedli........to len tí moji maju čudný jazyk 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre