Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
5. apr 2013

.....dievčatá krásna hudba 😵 , ale na mňa v tomto počasí dosť depkoidná ☹

denisenko
5. apr 2013

@jacka ale toto je už silná káva.....

https://www.youtube.com/watch?v=0rBh6bOqMVo


že:......spinkaj láska.... 😵 😵 😵 😵

jacka
5. apr 2013

@leninka75 neboj aj ty sa dočkáš..... 😵 😵 😵 😵

denisenko
5. apr 2013

@leninka75 a vieš že máš pravdu????...to robí to uplakakné počasie... 😝 .....len čo vstane Simčo pofrčíme na Lady Gaga...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. apr 2013

@denisenko ..na striedačku 😀 😀 😀

@jacka ..presne si to vystihla s tými desiatami .....

denisenko
5. apr 2013

...kto mi ožehlí?....hlási sa nejaký dobrovoľník??????........................................................................

nikto????...................no, tak dakujem pekne..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...kopa čaká...ideééééééém......... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. apr 2013

@denisenko ......naša škola chce byť silno moderná 😀 😀 😀 😠 😠 😠 😠 ....niekdy mám pocit, že až príliš 😝 😝
....lady gaga 😅 😅 ...to si dám povedať 😀 😀 😀

denisenko
5. apr 2013

@leninka75 veru na striedačku..... 😀 😀 😀 😀 som si odvykla že mi chrápe do uška...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. apr 2013

@leninka75 ...ahá.....moderná škola....tak to ja radšej ostanem pri starých dobrých zvykoch..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
5. apr 2013

@denisenko chod len pekne ...mne tu ešte hudba hrá 😵 😵 😵 😵 ........ 😵 😵 😵 😵 ..................................ja som včera žehlila 😝

jacka
5. apr 2013

@denisenko tú mám ako zvonenie v mobile 😀 😀 😀 😀

jacka
5. apr 2013

@denisenko a ako sa spinkalo s mužom? 😵 😵 😀 😉

jacka
5. apr 2013

@denisenko krásna skladba........ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
5. apr 2013

@leninka75 nie všetko nové je hned to dobré......................som zvedavá aká ohlasy toto bude mať 😠 😠 😠

leninka75
5. apr 2013

@denisenko ...začni žehliť ....dobehnem aj s mojimi obliečkami 😀 😀 😀 ..však keď budeš rozbehnutá ani nezbadáš, že máš niečo naviac 😀 😀 😀

leninka75
5. apr 2013

@jacka .....v takýchto situáciách si pripadám ako 100-ročná 😝 😝 😝 😝 ...a pri tom mám sladkých 19 😀 😀 😀 ...ale máš pravdu 😉

jacka
5. apr 2013

@leninka75 toto vedieť tak včera nežehlím....................... a frčím dnes k deni 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
5. apr 2013

@leninka75 ved tých 19.....to je ono 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 ............................ 🙂

leninka75
5. apr 2013

@jacka ..už vidím deni ako sa vytešuje z dvoch herečiek s prádlovými košmi pred dverami 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
5. apr 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vieš aká bude rada že nás uvidí.......aj žehliť prestane 😀 😀 😀 😀

jacka
5. apr 2013

dnes idem po x dnoch pre deti....................... 😝 😝 😝 😒 😒 😖 😖

leninka75
5. apr 2013

@jacka ........... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...som zvedavá čo nám na toto povie 😅
.......muž je už v robote???...sa ti nechce, že? .......

jacka
5. apr 2013

@leninka75 ešte idem rýchlo niečo poprať....aby sme mohli čo najdlhšie kecať 😀 😀

hej v robote............chápeš to v piatok ide do roboty.... 😠 😝 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. apr 2013

@jacka @leninka75 ....no..kde ste????.....aj kávu mám na stole a vás nikde.... 😀 😀 😀 😀 ja už mám hotovo....

denisenko
5. apr 2013

@jacka ...za celý týžden až v piatok???...dobrýýý je.... 😀 😀 😀

jacka
5. apr 2013

@denisenko počkaj musím najprv pre deti........... 😀 😀 😀 .................si šikovná 🙂
no to vieš......umieral 😀 😀

utka
5. apr 2013

Ahojte...takže zub zase otvorený. A zubár si ani nepamätal, že mi ho zavrel. Tak aký musel byť teda dožratý....PAKO!
Aj mňa tu čaká prádlo a vysávanie. Ani naši nemajú prírodovedu.
@leninka75 šampiňóny by som si dala...mňam.
Aj Viki sa so mnou cmučká a mojká, ale s mužom nie...
Pred polnocou sa kamoške narodil syn-v 37tt, ale sú OK. Ako jej závidím, že už to má za sebou.

denisenko
5. apr 2013

@utka teda....to fakt???? 😕 😕 😕 ...a ako ti to vysvetlil???? 😕 😕 😕 😕 😕 ...čo máte miesto prírodovedy??

denisenko
5. apr 2013

@jacka ...viem, viem.... 😀 😀 😀

jacka
5. apr 2013

@utka to je fakt úžasné.....................prečo k nemu chodíš?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre