Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
22. apr 2013

Baby, musím sa vám pochváliť. Môj brácho čaká s priateľkou v novembri bábo 🙂

utka
22. apr 2013

@leninka75 pôjdeme...dúfam, že to nepototo...

leninka75
22. apr 2013

@utka ..začalo sa vám to sypať v rodinie tie detičky 🙂 🙂 🙂 ........že nepototo 😀 😀 😀

leninka75
22. apr 2013

...dobrú noc 😔

utka
22. apr 2013

@leninka75 veru...budeme ešte väčšia rodina 😉
Dobrúúúúú...

denisenko
22. apr 2013

@leninka75 to aj vy máte obdobie vzdoru?...alebo kde to mám zaškatuľkovať....to je katastrofa, čo Nisko dokáže.. 😝 😝 😝 😝

denisenko
22. apr 2013

@utka moja najmladšia švagrinká je tiež tehu....čaká v novembri...tak sa tešíím..je síce mladučká, ale ... 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
22. apr 2013

pekné sny... 😵

utka
22. apr 2013

@denisenko no moja budúce švagrinka má už zase dosť rokov. Bude mať 39 a má dve veľké dcéry.

denisenko
23. apr 2013

dobré ránko... 🙂 🙂 🙂 ...to som sa zas vyspala...straším ako zombík od pol tretej.... 😝 😝 😝 že spln....sa na to moooožem...... 😠 😠 😠 😠

utka
23. apr 2013

Ahojte...
Idem k zubárovi. Držte päste!

leninka75
23. apr 2013

ahojte!! 😎 😎

@denisenko..zasa do ružova?? 😝 😝 😝 ☹ ☹..........to je tragédia a s tými mojimi beštiami 😀 😀 😀..Liluša to už je podľa mňa nejaký predstupeň puberty 😅 😅......u nás to skúša na mužovi, on jej dohovára a ona sa mu rehlí do ksichtu a ja sa rehlím nenápadne na nich 😀 😀 😀 ....a Lolka??......čistá katastrofa 😝 😝 😝..ten hysterický rev, potom jej ani nie je nič rozumieť až sa bojím, že sa začne zajakávať, metá sebou, šklbe..no horor!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ........

@utka..drž sa!!...a hlavne nech je triezvy!! ........

leninka75
23. apr 2013

@denisenko ..a koľko rokov má najmladšia švagrinka??? 😕 .......

leninka75
23. apr 2013

@jacka........haló kde si???? 😕 😕 😨 😨 😨

leninka75
23. apr 2013

@utka ..tvojej švagrinej sa dosť divím, že si ide ešte komlikovať život.... 😔

katka1819
23. apr 2013

Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj 😀

jacka
23. apr 2013

ahojte.............

@leninka75 túúúúúúúúúúúúú................................včera ked mali ísť deti von v školke ....tak mi volala Peťkova učka že či mu má dať pančušky 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

jacka
23. apr 2013

takže bocian sa nezdá 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂
@leninka75 .................poznám mám to aj doma............. 😝 😝 ..............tak tak predpríprava na pubertu 😠 😠 😉

leninka75
23. apr 2013

@jacka ......to si z teba robili sran du?..... 😠

denisenko
23. apr 2013

čavte.... 🙂 ...dala som si ráno paplony na balkon a šlôa do žiliny...a ono začalo pršať.....ešteže svokra rozmýšla aj za mna.... 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ......puberta???....mi ani nehovor...Denisko tiež skúša na tatinka...hodí na neho mrnčavý pohľad a všetko má odpustené.... 😠 😠 😠 😠 a potom, že ...on ma vobec neposlúúúcha....sa sťažuje..... 😠 😠 😠 ...švagrinká má.....jejda...neviem.... 😀 😀 😀 ...tuším v máji bude mať 21 😉 ...to je moje birmovniatko.... 😉
@jacka ...tetulky zo školky asi nemajú čo robiť..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
23. apr 2013

..a to som ešte zabudla dodať, že ja som fajn zmokla....takže som robila miss mokré tričko..... 😝 😝 😝 😝 😝 ...že biele.... 😝 😝 😝 😝 😝

utka
23. apr 2013

@leninka75 to nie je moja švagrina, len bráchová priateľka. A ono to bolo neplánované, aj ich to vraj zaskočilo 😝

utka
23. apr 2013

..a zubár? Ani neviem , či bol triezvy, či opitý. Bol divný, ale neviem...

utka
23. apr 2013

@denisenko ako robíš potom ten podbeľový čaj. Koľko kvietkov na koľko vody? Peťo v nedeľu zopár nazbieral, tak suším...

denisenko
23. apr 2013

@utka Zuzi, to le primiešavam do ostatných byliniek...tak zo 5 - 7 kvietkov na asi liter???.... 😕 😕 od oka... 🙂

utka
23. apr 2013

@denisenko OK. A teda čisto podbeľový nerobíš? A zvykneš potom sušiť aj listy?

denisenko
23. apr 2013

@utka ..nie, čisto podbeľový nie...a listy nesuším....som síce čítala, že aj tie sa sušia, ale my vždy len kvietky... 😉 😉 inak, na kašel je to fakt fajn.... 🙂 ..liečila som ním aj Diegov zápal pľúc, a pomohlo.... 😉 😉 😉

katka1819
23. apr 2013

bola som tu 🙂 že fantomas 😀

utka
23. apr 2013

@denisenko však vyskúšame...dík...

utka
23. apr 2013

@katka1819 sundej masku Fantomasy!

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre