Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
4. máj 2013

Veru, pokecali sme si...
@jacka tak mu želáme všetko naj... a čo che, aký darček?
@denisenko Simčo mal úraz? Chúďatko ☹

denisenko
5. máj 2013

ahojte.... 😉

jacka
5. máj 2013

ahojte..... 😎 😎 😎

@denisenko si ma predbehla.... 😠 🙂 😉 😀 😀

denisenko
5. máj 2013

@jacka 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
5. máj 2013

@denisenko 😵 🙂 😎

utka
5. máj 2013

Ahojteeee...

denisenko
5. máj 2013

..sa dneska mám...polievka od včera a druhý chod navaril tatinko...a že mu to teda aj vyšlo.... 😉 😉 😉 😉

http://www.toprecepty.cz/recept/24724-vonava-ve...

jacka
5. máj 2013

@denisenko wow.....to vyzerá že mnam 😵 😵 😵

utka
5. máj 2013

Ja som varila polievočku so zeleninkou a hovädzinku na smotane s haluškami. Robila som halušky z celozrnnej múky, celkom dobre to vyzerá. len som ešte nejedla, lebo samej mi nejako nchutí...

denisenko
5. máj 2013

@jacka ...aj bolo..už nie je..... 😀 😀 😀 😀 😀 ....máte aj tortu??? 😕
@utka celozrnné halušky?...a nelepili sa? 😕 ....dobrú chuť.... 😉

jacka
5. máj 2013

@denisenko vás radšej šatiť.....ako živiť 😀 😀 😉 .....................nie nebola torta........ostala tá ešte od minuleho týždna......a aj tak nie je doma........tak ked bude tak niečo upečiem 😉

denisenko
5. máj 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 ....a stále si nepovedala, že aký to chcel darček.... 😕 😕 😕 😕 .....že živiť...to máš tak, ked tatinko robí na bitúnku...k všeličomu sa dostane..... 😵 😵 😵 😵

jacka
5. máj 2013

@denisenko ale písala......večer........či nie.......no okná chce...aj si ich aj namontuje 😀 😀 ......................bud rada...... 😵 😵 😵

bežím 😎 😎 😎

leninka75
5. máj 2013

ahojte!!....

@jacka..neviem ako ste na tom so školskými vecami..nepíšeš..ale pre info......videla som, že daffer má výpredaj školských tašiek.......

utka
5. máj 2013

@denisenko nelepili sa. A sú aj celkom chutné..som zvedavá, čo povedia chlapi na ne...

utka
5. máj 2013

Tak dve várky požehlené, tretia opraná...Chlapov už mám doma. A krásny večer pred nami 😉. Zajtra ideme o 14-tej na UZV. Už sa neviem dočkať 🙂

jacka
5. máj 2013

@leninka75 lebo nemám čo písať......zatial sa u nás škola nekoná 😠 😠 .........................dakujem za info si zlatá 😵 😵

@utka držíme palce..................chlapi ti už došli? 🙂

utka
5. máj 2013

@jacka Ďakujeeem...Už., okolo 17:30 prišli. Viki povedal, že bolo dobre, ale chýbala som u...zlatíčko moje.

jacka
5. máj 2013

@utka aspon si už nie sama.... 🙂

utka
5. máj 2013

@jacka veru...teším sa. Tak tu bolo ticho, až nepríjemné...

jacka
6. máj 2013

ahojte.....

@utka to poznám 😔

utka
6. máj 2013

Ahojte...

denisenko
6. máj 2013

dobré ránko.... 😉

leninka75
6. máj 2013

ahojte...........

utka
6. máj 2013

Aké sme dnes stručné...ja mám dnes veget. Ale idem aspoň povysávať.

jacka
6. máj 2013

@utka až mi je to divné ☹ ☹

utka
6. máj 2013

@jacka to bude asi tým počasím...či to len u nás je také zamračené??? 😒

denisenko
6. máj 2013

....ja mám dneska rušný den....o pol tretej som robila tatinkovi ranajky, o 5-tej vstal Simonko, potom donútiť Deniska ranajkovať, odprevadiť ho do školy, nakúpiť, uložiť Simonka....kávička so svokrou.....pred obedom stretko s maminkou z MK z marcovčatiek, potom rodičovské združenie...takže prídem až pak 😉 😉 😀

katka1819
6. máj 2013

kukuk 😉 ahojteeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

utka
6. máj 2013

Ďalšia várka požehlená...a periem periny. A to som si povedala, že dnes nič nerobím 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre