Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. júl 2009

ani.....neboj 20 mat nebudeš...len pekne dopraj Sabínke...nech sa napapušká..bude ako valibuk..ked budeš tlačit 😀

tak to máš poslednu poradnu u svojho...potom pekne do nemocky......tak na to sa neteším ...sa tam vysedím celý den 😠 ...a ešte zvykne dr. zapotit že musí na sálu...tak koniec 😝

tak prijemnu jazdu s mužíkom 😉

denisenko
5. júl 2009

hallo, už sme tu, tuším hrmí aj čosi padá, inak taký hic......34, na infarkt 😝 😝 😝 😝 😝 a vraj sa má ochladiť, tak sa teším..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
5. júl 2009

ja som tu tiež.....
s jazykom vonku...aj popršalo aj teplo ostalo...sa teším ...sa má aj tu ochladit 🙂

denisenko
5. júl 2009

jacka, sa ti vobec nečudujem, ani aninke, potiť sa za dvoch..... 😝 😝

jacka
5. júl 2009

tiež ma mohol drahy oplodnit skor...aby som to mala za sebou 😀 😀 ..a leto ešte pred nami... 😝

jacka
5. júl 2009

budem sa musiet rozlučit....muž prišiel domov ..tak bude chciet netovat aj on 😀
ak sa bude dat tak ešte kuknem

zatial dobru noc a pekne sničky 😔 😵

denisenko
5. júl 2009

trošku sa sekol, že? 😀 😀 😀
dobru noc, aj ja asi pojdem, už mám mindráky z rannej cesty do školky tak sa pojdem psychicky pripraviť 🙄 🙄
pekné sny 😀 😀

aninka29
5. júl 2009

jacka, že oplodniť skor 😀 😀 😀 😀 ...........však aj mňa mohol moj 😀 😀 😀

deni,len sa pripravuj 🙂 aj tak to dopadne dobre 😵

idem sa ja učiť mamky 😝 sa mi nenormálne chce 😝 😝 😝

dobrú nocku 🙂

mirrinka
5. júl 2009

posledná??? 😀
som vás našla až na druhej strane,to čo to 😝 to nezvyk tuna 😀 😀 😀
idem hajky už aj ja,ked vy všetky už drichmete 😉 tak dobrú 😔 😔 😔

utka
5. júl 2009

Ja som tuuuuu....
Ale vy už asi nieeee. Tak dobruuuuuu...

jacka
6. júl 2009

dobre ránko..... 🙂

leni ahoj 🙂

leninka75
6. júl 2009

Ránečko!!!!!!!!..........ahoj jacka!! 🙂 ..........pokúsim sa to všetko čo ste popísali nejako prebehnúť 😀 😀

jacka
6. júl 2009

nie je toho vela...viac som trpela samomluvou 😀 😀 😀

leninka75
6. júl 2009

celkom som to zvládla...ešte, že je teplo, aspoň nemáte toľko času na písanie, keď vás drobci ťahajú von 😀 😀 ...........naša lilka len oči rozdrapí a už píska, že chce ísť von 😖

aninka29
6. júl 2009

dobrééééééééééééééééé rááááááááááááááááááááno 🙂

máme pod mrakom 😉 celkom fajný vzduch 😉

leninka75
6. júl 2009

ahoj aninka!!!.......ideš dnes jazdiť???......kde ste boli cez víkend na kupku???......zasa v maďarsku??

aninka29
6. júl 2009

čaf leni 🙂 ..áno mám jazdu o desiatej.......som zvedavá,akú trasu mi zase vyberie 😝 .........lebo už asi poznám všetky križovatky v KE 😉

boli sme na kupku v Tornali 🙂

aninka29
6. júl 2009

a vy ste ako víkendovali????????? 🙂
ako dopadol výročný deň??????? 🙂 prehovorila si manžu na to kupko???????? 😉

jacka
6. júl 2009

aj my tu máme tak zamračene a hmla všade 😉 ..ale lepšie ako horuco 😝

ani držím palce....ako ti to šlo včera???

leninka75
6. júl 2009

aninka, jazdíš teraz každý deň???...........výročník bol super!!.......nakoniec sme stihli všetko aj hrad v TN aj bazén u našich a ešte aj večeru v reštike.........a dostala som krásne náušnice!!!! 🙂 🙂 🙂 .........a naša cicka s nami všetko poctivo absolvovala, ale ku koncu v reštike už jej klipkali očičká!!! 😔

jacka
6. júl 2009

leninka tak si musela byt dobručká ked si dostala náušnice 😵

jacka
6. júl 2009

pojdeme trochu von...už aj tak zas slnko vylieza....sa upečiem 😝

leninka75
6. júl 2009

no veď to ja som vždy 😎 😀 .........jacka, tak si uži aj za mňa!!! 🙂 ...........ja som stále tuuuuuuuu!!!!!

leninka75
6. júl 2009

dala som si záväzok, že do konca týždňa už dopíšem dizertačku 😝 😝 😝 , .........tak držte palce!!!!!!! 😉

siwike25
autor
6. júl 2009

Awojky mi sme sa cely vikend kupali od rana do večera v zahrade, bazeniku,bolo super 😀 😀 😀

jacka
6. júl 2009

užila som aj za teba leninka........ 🙂

siwi čau 😉 ...moj poklad nechce do bazéna 😠

leninka75
6. júl 2009

dík jacka, hneď mi je lepšie!!! 😀 😀 😀 ...................moja lilka by bola vo vode aj stále, naučila sa plávať v kolese, tak je frajerka............včera sme ju ťahali z vody s totál fialovými perami 🙂 🙂 🙂
ahoj siwi!!!..... 😉

leninka75
6. júl 2009

fuj, som sa prežrala!!!.......začali nám voziť do jedálne pizzu, okrem iného jedla, dnes bola šampiňónová, mňam výborná, len velikánska..........no ale zasa nezjedz ju!!! 😀 😀 😀 😀

aninka29
6. júl 2009

mamky som doma 🙂
leni jeeeeeeeeeeej náušnice 😵 ja dostanem asi velké NIČ na výročie 😝 alebo žeby ma manža prekvapil?????????? 😉 😉 😉
leni jazdy mám skoro každý deň 😉

ideme sa najesť a potom sa idem pustiť do zeleninových fašírok 🙂 aby sme mali na zajtra,lebo jazdu mám zas o desiatej,takže celé doobedie v riťke 😝

leninka75
6. júl 2009

teda aninka, ti nezávidím v takej horúčave v aute!! 😝 😝 ......alebo, žeby bolo klimatizované 😀 😀 😀 😀 .....ani, veď na neokrúhle výročie takéto veci nedotávam, tak možno čokinu a kvietky, toto bola výnimka 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre