Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
8. máj 2013
..vraj ideme na považský hrad =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) ...................deti sa takto tešia :-p :-p :-p :-p ............... 😃 😃 😃 😃
utka
8. máj 2013
Ahojte...
@leninka75 žeby odvážna? No ja si teraz momentálne tampón nepchám nikam, ale ako na to prišiel, to neviem...

Ja robím langoše, to bude obžerstvo :-p
denisenko
8. máj 2013
ahojte.... 😉
@utka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 som sa dobre nasmiala.... 😃 😃 😃 😃 😃

a už zas mizím...mám toho ešte dosť veľa a večer chceme ísť k našim...na predlžený víkend.... 😉 😉 😉 😉
jacka
8. máj 2013
@denisenko si rýchla 😃 😃 😃 😃 😃 .................................užite si víkedník x-) x-) x-) x-) x-) ...............Deniska odhlásiš zo školy?....
@leninka75 aspon vypadnete...........muž zas robí....no my budeme pracháči 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉
katka1819
8. máj 2013
ahooooooooooooooj u nás sa dnes varí na záhradke kotlíkový gulášek 😃 😃 😃 mňáááááááám :-p
denisenko
8. máj 2013
@jacka ...odhlásim.... 😃 😃 😃 aj tak sa už do konca týždna učiť nebudú..... :-p :-p :-p :-p ..... vy chcete byť milionári????.... 😃 😃 😃 😃 😃
utka
8. máj 2013
Takže veci do školy v prírode nakúpené...ja som si konečne kúpila 3/4 tepláky s vysokým pásom, čo ma na brucho netlačia...Chlapi idú na plávanie a ja oddychovať.
utka
8. máj 2013
Zase som niečo potentovala...nevšimla som si, že plávanie má začať o 15:30, nie o 16:30. Ale chlaoi ešte rýchlo šli, dúfam, že ich vzali...
leninka75
8. máj 2013
@utka .......tak nic teda |-| ...........
leninka75
8. máj 2013
@denisenko ....stastnu cestu a uzite si zmenu!!!!!.... 🙂
leninka75
8. máj 2013
@jacka ......len ci tu este budes chodit taka prachacka 😃 ....
leninka75
8. máj 2013
@utka......hadam viki este co to stihol.......
leninka75
8. máj 2013
@katka1819 ......no pekne a nevies povedat skor....bola by som u vas ako na koni.....som nemusela obed 😃 varit..
utka
8. máj 2013
@leninka75 ale áno, chvalabohu ešte niečo stihol. A má aj zajtra, aj v piatok...dnes a v piatok to boli náhradné hodiny z minulého roka...ešte dve ho čakajú...
jacka
8. máj 2013
@denisenko v škole maju veget?.....super............užite si volno všetci...... x-)
@leninka75 no jasné že sem nebudem chodiť,,,,,,,,čosi.....kto ste...čo ste....ja vás poznám 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
@utka aspon že to stihli................

ja padám do postele bolí ma hlava.............žeby zmena počasia :-p :-p

dobrú nocku 🙂 🙂
utka
8. máj 2013
@jacka dobrúúú...
jacka
9. máj 2013
ahojte..................... 🙂
jacka
9. máj 2013
=-) =-) =-) =-) =-)
leninka75
9. máj 2013
ahojte!!! 😎

@jacka..nejaká si prekvapená či aká 🙂 🙂 🙂.......nebolela teba hlava z tých miliónov?? 😃 😃 😃-.......dnes už je lepšie???.....
jacka
9. máj 2013
@leninka75 .....šla som spať......a prešlo.........asi nedostatok spánku...... 😃 😃 ........................ale tie miliony sa mi viac páčia 😃 😃
leninka75
9. máj 2013
@jacka ....... 😃 😃 😃 😃 😃 ..........jaaaj to je teda fajná predstava x-) x-) x-) x-) ........idete dnes na to krčné?...
leninka75
9. máj 2013
@jacka ..už od 6:30 varím hrachovú polievku..celú noc som mala namočený hrach..a ešte stále je tvrdý :-p :-p :-p :-p ....tak nerada varím túto polievku a nechápem prečo som si ju vymyslela variť :-N :-N =-) =-) ]-( ]-( ..........asi už úplné zatmenie 😃 😃 😃
jacka
9. máj 2013
@leninka75 aspon predstava je fajn x-) 😃 😃 😃 😃 ........................ty si inč dobrá....akú ti máš pamäť...............na čo frčíš 😉 😉 ....................................to je nejaký pekne starý hrach.... :-p
leninka75
9. máj 2013
@jacka .......buď je to náhoda, že som si čo to zapamätala 😉 ..alebo je to tou jarnou vôňou x-) x-) ........
leninka75
9. máj 2013
@jacka .....neviem či to nie je hrach zdedený po prababke ešte z prvej republiky 😃 😃 😃..nasypať ho tak Jánošíkovi pod nohy.....
jacka
9. máj 2013
@leninka75 alebo sa už precvičuješ do roboty 🙂 🙂 🙂

že zdedený 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
leninka75
9. máj 2013
@jacka ....radšej nepripomínaj robotu 😞 😞 😞 😞 .......na tejto materskej je mi fakt dobre 🙂 🙂 🙂 ...........a keď si pomyslím čo všetko ma čaká :-p :-p :-S :-S 😞 😞 😞 😞 ..ale čo už nejako vydržíme 😉 ........kedy idete na to krčné?
leninka75
9. máj 2013
@jacka ..ahaaaaaa tak už ste asi išli 😉 ...............
katka1819
9. máj 2013
čafte 😃 😎 😃
utka
9. máj 2013
Ahojte...
Dnes som bola zase u zubníka...dal mi vložku, tak pevne verím, že mi tam vydrží a už to bude OK.