Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
14. máj 2013

@utka super 😠 😠 😠 😠

leninka75
14. máj 2013

....aspoň jedna zo stretka.... 😉

jacka
14. máj 2013

@leninka75 to je spolužiačka?..... vyzerá staršie 😕 😕 😅

jacka
14. máj 2013

@leninka75 ty si tam aká kočka 😵 😵 ......................ty máš aké vlasy dlhé 🙂 🙂 🙂

denisenko
14. máj 2013

@leninka75 ...jéééj...veru..kočka si.... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
14. máj 2013

nejak mi ide pomaličky tento den 😝 😝

jacka
14. máj 2013

🙂 😉 😀 😵

leninka75
14. máj 2013

..ďakujem dievčatá 🙂 🙂 🙂 .......úprimná pochvala poteší 😉 .........

leninka75
14. máj 2013

@jacka ..no jo dlhé vlasy krátky rozum 😀 😀 😀 😀 😀 .......................občas ma rafne, že sa dám ostrihať pod uši 😀 😀 😀 ......hej je to spolužiačka 😉 .......robila 5 rokov na záchranke, možno ju to poznačilo 😔 😔 😔 😔

leninka75
14. máj 2013

@jacka ..čo títo smailoši 🙂 😉 😀 😵 ???:......vysvetli 😉 😉 ...niečo sa stalo??? .....

utka
14. máj 2013

Tak až teraz začína manžel niečo robiť...a to ide o dve hodky na badminton. Ja sa idem večer tiež odreagovať, lebo už nemám na toto nervy!!! Zajtra má dovču a vo štvrtok už musí ísť do práce. Takže držte päste, nech to zajtra zmákneme...len farbu do spálne ešte nemáme kúpenú...ach jááááááááj ☹...

jacka
14. máj 2013

@utka 🤐 🤐 🤐
@leninka75 to len tak....aby reč nestála 😀 😀 .................................to som už dávno nepočula s tými vlasmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................dosť možné že taká robota urobila svoje ☹

jacka
14. máj 2013

😕 😕 😕 😔 😔 😔 😔

utka
14. máj 2013

@jacka už maľujemeee 😉

utka
14. máj 2013

Dobrú noc...či skôr dobré ráno?

denisenko
15. máj 2013

dobré ránko.... 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
15. máj 2013

ahojte..........

denisenko
15. máj 2013

...obed takmer dovarený...zaniesť Niska do školy a hor sa na záhradu.....pekný slniečkový den vám prajem.... 😉 😉 😉 😉

denisenko
15. máj 2013

@utka aký je výsledok????

jacka
15. máj 2013

@denisenko kde je slnko??????????????????? 😠 😠 🙂 ......u nás hmlisto na obed tak isto a večer tma 😀 😀 😝 😉 😉

denisenko
15. máj 2013

@jacka 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 kávička na balkone....s mužíkom.... 😎 😎 😎 😎 😎

leninka75
15. máj 2013

ránečko!!! 😎 😎 😎 😎

@utka ....fuha si išla nejako neskoro do hajan ☹ ..si tak dlho upratovala???

@jacka ...chytááááááááááááááj 😎 😎 😎 😎 😎 ...............je ti jasné, že na mňa to ale s tými vlasmi neplatí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............blbá chválenkárka, ale nech to o mne všetci vedia, mám všetky tie dobré naj- prívlastky na svete 😀 😀 😀 😀 😀

@denisenko ..počuj a Peťo ako vlastne pracuje??:......ja mám pocit, že ho máš furt doma 😕 😕 😕 .......nie že by som ti to nedopriala, ale však nech na vás robí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........

leninka75
15. máj 2013

@denisenko ...na záhrade čooooo??:.....sadiť či chytať bronz??? 😵 😵 😵

jacka
15. máj 2013

@denisenko jááááj ...pridám sa ku vám......ak možem 😎 😎

@leninka75 už niečo vidím..........dačo s toho bude..... 😎 😎 😎 ............................................ved ked ťa nik iný nepochváli musíš sa sama 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. máj 2013

@leninka75 robím palacinky............ 😠 😠 ......................tie ti ja pošlem 🙂 🙂 🙂 za 😎 😎

jacka
15. máj 2013

@denisenko u nás na záhrade sa zatial nedá nič robiť......v nedelu tu bola vraj prietrž... ....a ešte v pondelok sme mali políčka pod vodou..................aj uhorky mi to zabilo....fnuk 😢 😢 😢 ............

leninka75
15. máj 2013

@jacka ...tak veru 🙂 🙂 🙂 😉 😉 ......pošli dám si 😵 😵 😵 ...ja ti zasa pošlem langoše 😉 😉 😉 .....neskúsiš ešte nasadiť uhorky???...nie je tak neskoro, hádam by z nich ešte niečo bolo 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........Liluša včera sadila melóny 😅 😅 😅 .....mali sme melón, povyberala jadierka, dala si ich na mokrú vatu a teraz čaká čo bude 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
15. máj 2013

Ahojte...
Veru neskoro som šla spať. O jednej a o pol ôsmej som vstávala...Upratovala som ešte kúpelku. Wecko poriadne nevyschlo, tak dnes ešte raz pretrieť, aj chodbičku. Dnes aj kuchyňa a veľká chodba padne. A spáleň neviem kedy...

jacka
15. máj 2013

@leninka75 ............dám si ...mnam 😵 😵 😵 ..................jasné že dosadím......len musím ešte počkať........ 😉 .............aj moji zbierali semiačka pod stromom......................tiež vata a voda........a dnes som to vyhodila.... 😒

@utka ty si aká šikovná 😵 😵 ..........keby si nebola tehotná tak ťa volám ku nám.....tiež nás to čaká 🙂

leninka75
15. máj 2013

@jacka ....ja čakám, že to začne fajne smrdieť 😝 😝 😝 .......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre