Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. máj 2013

@katka1819 ani my nemáme chatu.......zle som sa ja vydala...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

leninka75
21. máj 2013

@katka1819 ..my sme tiež bez chaty, ale tu kúsok vyššie v doline je poľovnícka chata Poľana..tam sme chodievali s kolegami z roboty na víkendy....gulášik, opekačka a tak 😵 😵 ......sú aj na nete, takže treba kuknúť 😉 .......ja tiež stále myslím na stretko, ale neviem či dievčatá majú chuť ☹ ...nikdy sa žiadna priamo nevyjadrila ☹ ☹ ....a myslím si, že možno by bolo dobre nájsť niečo tak, aby to ani jedna nemala príliš ďaleko...Letty je z východu, tuším niekde od Košíc.......

jacka
21. máj 2013

@leninka75 si milá že myslíš na naše bruchá 😵 😵 😵 😵 😵 .,............................ved to nás spozná a bud nás pošle liečiť sa ...alebo sa potom pojde on 😀 😀 😀
@katka1819 nič v zlom 😵 😵

denisenko
21. máj 2013

@katka1819 no...ani mi chata nič, teda okrem tej, čo máme na záhradke.....a keby aj...asi by to bolo dosť ďaleko pre Janku a Zuzku.... 😠 😠 😠

denisenko
21. máj 2013

@leninka75 ..vidíš, zas som Maťku vynechala.. 😠 😠 😠

denisenko
21. máj 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nám rovno objedná izbu niekde v takom malom útulnom domčeku bez okien a dverí....... 😀 😀 😀

jacka
21. máj 2013

@leninka75 vieš kde je stred sk?........... 🙂 🙂 🙂 aby to bolo rovnaké pre vás 😀 😀 😀 😉 ......................................ináč aj aninka tu raz praprapradávno písala................asi sa toho nedožijeme ☹ ☹ 😔 😔 😔

denisenko
21. máj 2013

@leninka75 a to vám lialo teraz ráno???..u nás hrmelo a blýskalo sa, ked som išla s Niskom do školy, ale nejako nás to obišlo...žeby skončilo u vás?

katka1819
21. máj 2013

@leninka75 ja mám chuť 😉 😉 😉 😀

leninka75
21. máj 2013

@jacka ..spokojné bruško je základ dobrej nálady 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............že liečiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......

denisenko
21. máj 2013

@jacka tak podme do Tatier......to bude pre všetkých daleko, ale zas je tam krásne..... 😉 😉 😉 😉

jacka
21. máj 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........to nie je pre mna........aspon jendo okienko a dvere by som prosila......lebo už odtial nevyjdem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. máj 2013

@denisenko a zima.....tam nepojde leninka 😉 😀

denisenko
21. máj 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 a načo by ti bolo?....ešte by sme ho museli umývať...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. máj 2013

@jacka v lete je tam fajn..... 😉 😉 😉 to by sme aj my teplomilný prežili..... 😉 😉 😉

leninka75
21. máj 2013

@jacka
@denisenko ...zajtra ide muž v rámci nejakých dobrovoľníckych prác cez prac. dobu niečo natierať do areálu bývalej Byčice...poviem mu nech rezervuje nejaké miesta???? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. máj 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 až mi káva zabehla...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 skoro som ju vyplula 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................................tak to ja do takej diery nejdem.......bojím sa tmy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. máj 2013

@jacka...no kde je ten stred??....daj !! 😀 😀 😀 😀

jacka
21. máj 2013

@leninka75 tam čo bolo.....hádam len nie to čo si myslím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. máj 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pupok svet je Zolná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tu máš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. máj 2013

@denisenko ...jasné lialo 😝 ...a ešte ma aj auto ošplechlo, ale tak, že som doma krúcala vodu z riflí aj mikiny 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
21. máj 2013

@jacka ..presný zásah!!..psycho liečebňa 😀 😀 😀 😀 😀 .........

katka1819
21. máj 2013

@leninka75 no koniec tak teda stretneme sa v psychiatrickej liečebni Bytčica 😀 😀 😀

leninka75
21. máj 2013

@jacka ...vedela som, že s tým stredom SK to nebude úplne jednoduché 😀 😀 😀 😀

jacka
21. máj 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ked ja ti neviem či by to pomohlo.....či nie je neskoro 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

muž by pozbúchal nejaku budku bez okien a dverí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. máj 2013

@denisenko
@jacka
@katka1819 ...tatry beriem 😵 😵 😵 😵 😵 ..........mám kamaráta, ktorého rodina má apartmánový dom na Podbánskom.........

jacka
21. máj 2013

@leninka75 ved ty si velmi šikovná.....to vieme 😵 😀 😀 😀 😀

katka1819
21. máj 2013

@leninka75 kde je tá chata Poľana moja ??? presnejšie ...dala som si to do gúúúúglu a toľko mi ich tam hodiloooooo

katka1819
21. máj 2013

@leninka75 tatry ...no vyzisti viac ...na víkend by to šlo 😉

katka1819
21. máj 2013

ideeeeeeeeeeeem pa neskôr 😀 😎 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre