Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
9. júl 2009

jacka, asi je blbé sa pýtať a čo ty?? 😀 😀 😀 .....

jacka
9. júl 2009

leni 😠

jacka
9. júl 2009

a ty máš celý čas dovolenku?

jacka
9. júl 2009

len si to vychutnajte.....ved počkaj ked budeš o rok tehoška ty... 😠 😀 ..budem sa aj aj pýtat kam na dovolenku,akurát tak na MD 😀 😀 😀

siwike25
autor
9. júl 2009

Kuk 😀 😀 😀
Awojky ideme k logopedičke,potom sem kuknem ked sa vratime 😉 😉 😉
Pekny dniček herečky 😉

jacka
9. júl 2009

musím s Matkom von...ale kosa je tam dobrá..som nečakala také ochladnenie..ale lepšie ako cez 30st. 😀

idem..prídem..... 🙂

leni ty zajtra prídeš?

denisenko
9. júl 2009

hallo, už sme tu ale asi neskoro, baby pohroma ☹
denisko vracal celú noc, už tretíkrat perem, a nikto nevie z čoho 😲
nespali sme vobec, ani tatinko, všetko ogrcané, no paráda a ešte ho naťahuje....
poradte niečo, prosííííím ☹

aninka29
9. júl 2009

haloooooooooooooooooooo 🙂 mamky tu som 😵 😵 😵
tatko sa nado mnou zlutoval,a nechal mi laptop 🙂 🙂 🙂
mirri a to sa aj hlasuje???????? 🙂
siwi daj vedieť,ako ste dopadli 😵
deni ☹ ☹ ☹ asi niečo popapal ☹ ☹ ☹ ja Ti asi neporadím ☹..... .ale jacka určite 😒

aninka29
9. júl 2009

a nemá teplotku???????????

leninka75
9. júl 2009

hej jacka, dovolenku, my v škole máme 45 dní 😝 😀 😀 ......zajtra som tu ako na koni 😀

ahoj siwi!!........aj neterka chodí k logoške a keď doma trénuje, tak týždeň mi behá v hlave "sdnka, tdnka si bdnká, do vody jej spadla modrá tdnka!".....už mi z toho šibe!!! 😝

ahoj deni!!!.......parádna noc!!! ☹ .......keď nevieš z čoho, môže to byť nejaká viróza.......skús hylak, strúhané jablko s mrkvou, suchú uvarenú ryžu, vývar z vločiek a zaberá aj origoš kola, .....nie je to sranda, my sme raz také niečo mali všetci postupne, najskôr ja, potom lilka a nakoniec muž .......a pediater nám normálne povedal, že malej máme dávať po troške vybublinkovanú kolu.........držím palce, aby to rýchlo prešlo!!! 🙂

leninka75
9. júl 2009

a ešte ma napadli probiotiká deni........

leninka75
9. júl 2009

ahoj ani!!! 😉 ......zlatý mužíček.........a my sme tu už za tebou plakali 😀 😀 😀

aninka29
9. júl 2009

leni fááááááááááákt 😵 😵 😵
mamky dnes si už konečne niečo porobkám..........mám celý deň pred sebou a hlavne sa ma drží energy 🙂 🙂 🙂 ......len si ešte vypijem kafíčko 😉

bola som na tie odbery na gynde a v pondelok sa už mám ísť objednať do nemocky na monitor a vyšetrenie 😝 ..........bože,mne sa to už fakt kráti 😒

leninka75
9. júl 2009

nech ti to dnes frčí aninka!!! 🙂 .........aké máš pocity pred blížiacim sa dňom D??? 😉

aninka29
9. júl 2009

leni bojím bojím 😖
dnes u gyndošky bola na kontrolu po porode jedna kočka a vraj porod trval dokopy dve hodky s bolesťami a vytlačením 😕 ..........aj ja chcem 😝

leninka75
9. júl 2009

tak to by som ti veru dopriala!!!........rýchlo a hladko 😉 ........a pri simi moc bolkalo?? ☹

aninka29
9. júl 2009

vieš že bolkalo 😒 ale bolo by to celkom ok,keby som nemala kontrakcie tak dlho.....skoro desať hodín 😝 .............ale je pravda že epi mi pomohla 😉 😉
aj teraz si dám ak stihnem 🙂

aninka29
9. júl 2009

idem rýchlo zbúchať cestovinku s kur.mäskom 🙂 ...............a už upratujem 🙂

leninka75
9. júl 2009

prídi aj ku mne......tiež mi treba navariť a upratať......a keď si už vo švungu 😀 😀 😀

denisenko
9. júl 2009

😝
diky,leni... hylak grcal tiež... ja už neviem,teraz spí ale fnuká ... nemože to mať stres zo školky? ja som tak z roboty schudla za mesiac 1O kg....žeby bol po mamé?teplotu nemá, ale mal campylobaktera minulý rok, tak dúfam, že sa nevrátil, dovolenkár jeden.....
ani, kráti sa ti kráti....tá epidurálka je super vec, aj ja som mala 😀 mna zachránila pre cisárskym.....
keby som vedela, že porod bude d 😝 ve hodiny, tak rodím každý rok... 😀 😀 😀

leninka75
9. júl 2009

deni to ste čo mali za pliagu???......ako sa to prejavovalo??? 😕........prečo ťa epi zachránila pred cisárskym?? 😨...........ha, ha zvedavá, zvedavá 😀 😀

denisenko
9. júl 2009

zvedavááá...... aku pliagu ? tu pred rokmi, či teraz alebo campylobakter?
a epidurálka nás zachránila, lebo som dostala dve konské dávky, a tak sa uvolnilo to, čo uvolnené nebolo....ale aj tak boli všetci zlatí....niktomi nepovedal aké fest problémy budem mať.... 😀 😀 😀
ešte teraz niekedy v noci mávam bolesti...stojí to za to....a že prečo nemám ešte jedno?

leninka75
9. júl 2009

no toho campylobaktera???...to je čo??? 😕

aninka29
9. júl 2009

deni aké bolesti máš???????od epi??????????????alebo od čoho?????????nechapenzi 😉

leni asi myslí toho campylobaktera 😒 to je čooooooooooo????????? 😕

leninka75
9. júl 2009

tiež si si užila svoje ☹ ..........ak ti to nevadí, môžeš napísať aké problémy???.....a v noci mávaš nejaké vnútorné bolesti??............ono sa síce hovorí, že človek na zlé zabudne, ale až tak úplne nie, že deni ? 😉

jacka
9. júl 2009

ja odpadnem..čo sa stalo..tolko čitania mám 😀 😀 😀

jacka
9. júl 2009

aha dalšia čo podfukovala pri porode 😀 😀

jacka
9. júl 2009

deni..tak super noc ☹ ..hlavne vela pit...pochybujem že mu bude chut..niečo papat....ale ak hej tak dietu 😉

leni ja som zabudla na bolest..ale ked si pozriem Matkov porod tak by som najradšej nerodila nikdy 😀 😀

denisenko
9. júl 2009

😀 😀 jacka, aj ty by si....podfukovala 😀
leni, campylobakter je bakteria v žaludku, može byť z piesku, špinavých ruk ale hlavne z neprevareného alebo neprepečeného kuracieho maska, denisko to dostal z kuracích párkov, nič mu nebolo, len kakal, kakal, kakal až po krv....tak, ani na pohotovosti to nevedeli, až potom, skončili sme v nemocnici, na to len probio a infuzky a telo si stým poradi...teda aspon denisko áno....
dajte pozor na kuracinku!!!!!!! 😖
a bolesti? mávam stále, ale už pomenej v noci mám taký pocit že sa mi chcu odtrhnuť nohy tam kde sa spájajú...ako sa to volá...to je jedno, je to "fajn", neroztiahnuté kosti a potom nasilu, naozaj akoby ti ich trhali....
ale ved na všetko sa zabudne,však? možno o 1OO rokov.....

denisenko
9. júl 2009

fuj, ale som sa rozpísala, ten strojopis sa nezapre.... 😀 😀 😀
leni a ty prečo iba jedno, ak možem? 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre