Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
9. aug 2013

@jacka ...rozmýšľam, že ako sa to tie bábätká cez tú pusu dostávajú dnu 😀 😀 😀 😀 😀............dobre si plašila bociana??? 😀 😀 😀 😀 😀

@denisenko ....rozmýšľam, aké povolanie by bolo tak akurát pre teba, že by si využila tú rýchlosť kecania 😀 😀 😀 😀 .............podomová predajkyňa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@katka1819 😠 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😖 ...to je za kočík a vajco 😉 😉 😉 😉.....

@utka ..beriete Vikinka domov???........

denisenko
9. aug 2013

čavte.. 😉
@leninka75 že podomová predajkyna....som ukecaná..ale nie som vtierka.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. aug 2013

@katka1819 dakujééém....idem ešte pokukať...kým Simonko spí.....obed dovarený,prádlo visí...ešte donútiť mačky k sexu.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. aug 2013

@jacka ha ha...ja z Peťka odpadnem...no povedz, kam na to chodia?????

jacka
9. aug 2013

@denisenko si mala mna vidieť 😀 😀 😀 😀 😀 ............a ,muža ked Maťko povedal že nám bocian donesie bábätko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............................som mrela 😀 😀 ...............................................netuším ....čo sa tých hlávkach odohráva.... 🙂 .................................robila som langoše ...pomiešala z dovch muk...matlerka a mixB........sa idu deti zabiť.......zajtra možem robiť znovu.... 🙂 🙂

jacka
9. aug 2013

noooo a dnes nemalo prísť ochladenie??...... 😀 😀

jacka
9. aug 2013

@leninka75 ako sa dostane dnu??.....no velkým zobákom......to nevieš 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. aug 2013

@letty86 vidím ťa 😵

katka1819
9. aug 2013

@leninka75 http://www.babyparada.sk/sk/eshop/detail/aca100... taaaaaaaaaaaaak vajco 😠 no kukni 😉

katka1819
9. aug 2013

@leninka75 http://www.bazar.sk/fotogaleria/3252896071/5971... a toto je kompletka kočiar casualplay 😵 😀 🙂 😉 a je perfktnýýýýýýýý 😠 😉 😝 😝 😝 😝 😝

letty86
9. aug 2013

ahojte 😉
@jacka ty si bystrozraká, to už viem 😉 😉 😵 ...jaj, bociany 😅 mne sa dnes snívalo, že nám jedna veštila 😀 a vraj 3.babo v máji 2014...jemine 😠 , ved to aj vychádza, keby sme teraz...ja mam normálne strach...do kelu 😔 😅 ...jaj, nič už nebude 😝 😀

letty86
9. aug 2013

@denisenko letty bola včera u babky...mojej babky.. ako som písala 😉 a tých 33 stupnov mala jacka a nie my 😉 ...musim to všetko upresniť 😀 😀 ...cmuk 😉

jacka
9. aug 2013

@letty86 ééj žeby.......žeby.........tešíme sa.... 😵 😀 ........vraj do kelu.... 😀 😀 😀 😀 ved to je pekné 😀 😀 😀 😀

letty86
9. aug 2013

@leninka75 ja som zatial vikinke nič nekupovala.....zoznam zositov nemám.....tasku som oprala a je ako nová.....tiez si myslím, že ju budem mat do 3ročníka, mozno aj 4 😉 a prezúvky jej isto kupim, rozmýslam, že nejaké ortpedické sandálky..a ceruzky, fixky

jacka
9. aug 2013

paráda,....už je 35...pojdeme pomaličky zasyčať 😀 😀 😀

letty86
9. aug 2013

@jacka nie, nie...nech rodia mladšie a krajšie 😀 ja už nechcem
@leninka75 som zabudla...čierne kočíky 😠 tomuto nerozumiem,lebo sa ináč snazim chápať 😀 😉 ani kočiarom celebrít, ktoré vyzerajú ako barové stoličky 😝 😅

letty86
9. aug 2013

dnes máme to stretko, tak sa mi tam nechce 😔 ...idem sa pomalicky pripravovat...pekný dník 😵 😵 😵

jacka
9. aug 2013

@letty86 ale ved ty si pekná.....a mladá...............ty že nechceš?.....čo tvoj muž 😀 😀 🙂 ..........................len sa nachystaj......daj fotočku aká si bola peknučká 😵

letty86
9. aug 2013

@jacka ty si hlavne milá 😉 😵 relatívne mladá 😉 a relatívne pekná 😉 ked trošku schudnem....teda viac 😀..tak to bude lepšie
muz tiež nechce...aspon máme zhodu

katka1819
9. aug 2013

@leninka75 ešte kuk 😉 jááááááááááááááá neviem čo proti čiernym kočíkom máte 🙄 😅 😠 😝 😀 aj švagrinka ide kupovať čierny ale inú značku Concord 😝

utka
9. aug 2013

Ahojte...
Takže Lucinka to mala vraj zlatého stafylokoka ☹. Ale už je OK.
@leninka75 ešte nevieme, ale vraj ostáva na prázdninách. Tak uvidíme, ako sa ešte rozhodne...

denisenko
9. aug 2013

@leninka75 tá búročka ide od vás???? 😕 😀 😀 😀

denisenko
9. aug 2013

sakra...krúúúúpy.....

katka1819
9. aug 2013

@denisenko tá búročka došla od Žiliny takže od Vás tým smerom 😅 😅 😅 od PB len hrmelo a hrmelo a ništ 😀 u nás nie sú zatiaľ krúpy 😵

denisenko
9. aug 2013

@katka1819 no a čo by si chcela, ked spadli na 3x u nás???:.. 😀 😀 😀 😀 ááá...božských 22 stupníkov na teplomery...to sa dýcha.... 😉

jacka
9. aug 2013

@denisenko závidím.....my tu máme stále 36......a čvachtali sme sa doteraz ba zéne.......ale už aj deti maju toho dosť.........však pošli burečku.....ale bez krúpov 😉

denisenko
9. aug 2013

@jacka pošlem, pošlem...ak niekto po ceste neukradne..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. aug 2013

Denisko chodí už tretí den s tatinkom...na traktor a kombajny....ten si tie prázdniny užíva......celé dni je na poli.... 😀 😀 😀 a aj dobre zmokol.... 😠 😠 😠

denisenko
9. aug 2013

Simonko sa vyžíval....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre