Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
15. aug 2013

Dobrúúúúúúú kočenýýýýýýýýýýýý 😀 🙂 😵 😝 😉

jacka
16. aug 2013

ahojte.......... 🙂 🙂

jacka
16. aug 2013

@katka1819 super že sa im páči...možno dnes vydržia dlhšie 😀 😀

denisenko
16. aug 2013

dobré ránko.... 😉
@jacka ...šák daj cibuľu cez lupu....a všetky ti budeme závidieť..... 😀 😀 😀 ..včera som už musela....Simonko rozhryzol svoj najobľubenejší cumeľ na spanie, dostal nový a plakal do polnoci....nabudúce mu ho budem musieť asi "predžuť" 😀 😀 😀 😀
@leninka75 uvidíme kedy a ako sa vyspíme..... 😠 😠 😠 😠

jacka
16. aug 2013

@denisenko pre teba 😀 😀 😀 😀 😀 ..........len neviem takto ráno kde je lupa 😀 😀 😀 .....to je úroda z troch políčok..........sa máme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

denisenko
16. aug 2013

@jacka ...super.....taká akurátna veľkosť do polievky.... 😀 😀 😀 ...z 3???? 😕 😕

jacka
16. aug 2013

@denisenko 😀 😀 😀 to hej..... 😀 😀 😀 mnam... 🙂 ....som ponukla našim na zaváranie....... 😀 😀 😀 ..........................veru z troch 😝 😝 😝

leninka75
16. aug 2013

ránečko........

leninka75
16. aug 2013

@jacka......aj my sme ohrievač obzerali už dávnejšie v Tescu, len s ami zdal drahý ☹

@denisneko..presne to som myslela. 🙂 ...........

katka1819
16. aug 2013

Ahojteeeeeeeeeee 😀 😀 😎 😎 😀 😀

denisenko
16. aug 2013

aká som ja dneska šikovná....deti obriadené, nakúpené, záhradka poliata.....obed navarený....krémová brokolicová polievočka a pečené mäsko so zemiakovou kašou....autíčko opravené, kočík vyčistený, práčka perie......Simonko spinká, tak hor sa lakovať nechty...... 😀 😀 😀 😀 ..a ešte som stihla nadiktovať Deniskovi diktát..... 😀 😀 😀 😀 ...nezamestná ma niekto?????

jacka
16. aug 2013

@denisenko ja ťa beriem.......... 😀 😀 😀 😀 za jedlo a vodu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................................................no ale šikovná si.....zišla by si sa mi tu.... 😵 😵

jacka
16. aug 2013

@leninka75 my sme ho kupovali kvoli Peťkovi...ten v kuse cvakal zubami........peri fialové.....aj teraz sa vodička vyhrieva......v nedelu sa tam pojdeme vyčvachtať 🙂

leninka75
16. aug 2013

@jacka
@katka1819 .....neckalo sa vam? 😀

denisenko
16. aug 2013

@jacka za jedlo a vodu????.....ja len klobáááásku, ved vieš.....inak nič z toho nebude..... 😉 😉 😉

denisenko
16. aug 2013

@katka1819
@jacka ...veru...nečkalo????? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. aug 2013

vlakový cestujúci..... 😉 😉 😉 😉

katka1819
16. aug 2013

@leninka75
@denisenko nooooooo nečkalo 😅 😅 😅 😀

katka1819
16. aug 2013

boli sme v ZA na prvé nákupy do školy... výsledná sumička bude veeeeľmo interesantná 😀 😀 😀

krpčajs Matulo sa mi pred tescom povrackal aj v tescu dal druhé kolo ( neznáša moc dobre cestu autom aj ja som bola uvracaná z auta aj teraz my ešte očas príde šoufl 😅 😝 tak len to najlepšie po mne podedil 😠 ) po ceste domov zaspal v aute tak ok a spí doteraz aj som ho v spánku prezliekla do pyžamka ... tak uvidíme kedy sa zobudí na hlad 😅

katka1819
16. aug 2013

inak dobrúúúúúúúúúúú maminy 😵

denisenko
16. aug 2013

@katka1819 a čo si sa neozvala, že ste v žiline???... 😕 😕 😕 mohli sme dať všetci zmrzku....a fontánu.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. aug 2013

@jacka mna práve napadlo...ved vy nemáte malú cibulu.....ale mega velkú bedničku....

jacka
16. aug 2013

@leninka75
@denisenko nie nie....

jacka
16. aug 2013

@denisenko .......ved klobásku zoženiem..... 😀 😀 😀 😀 .........hoci aj z pod zeme.... 😀 😀 😀 ...................................a s tou bedničkou......si ma prekukla......ja som sa chcela posťažovať že malu cibulu a ty ma hned odhalíš 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. aug 2013

@jacka ma to tak napadlo, ked som videla, aké vykopal svokor zemiaky...na skúšku.....tiež si zobral ten najväčší košík..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
16. aug 2013

@denisenko my ich tam radšej necháme..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................a aj niečo okrem košíka doniesol? 😀 😀 😀 😉

leninka75
16. aug 2013

@katka1819 ....ty opica 😉 ....aj my grckavame 😝 ....

@denisenko ...jak ste dosli?....lolka odpadla jak gaca 😀 ....este sme boli v lidli na tie bundy a grilovacie brikety....

@jacka ....tak sa ti este len zacne 😉

.....dobru nocku...

katka1819
16. aug 2013

@denisenko išli sme len na otočku ...super rýchlovka 😀 😅 😝 len do Tesca a späť 😉 tak inokedýýýý 😵

katka1819
16. aug 2013

@leninka75 prečo opicáááááááááááááá 😨 😨 😨 jáááááááá ???? 😅 😝

jacka
16. aug 2013

@leninka75 až o týžden? 😀 😀 😉 -------....dobru 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre