Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
4. sep 2013

Dobrúúúú...

denisenko
5. sep 2013

Dobré ránko🙂

jacka
5. sep 2013

ahojte 🙂

leninka75
5. sep 2013

ránečko!! 😉 ......dnes to istí pol dňa dovolenky 😅 😀 😀 😵 😵 😵

@denisenko ..juj to čo máte, že aké zošity 😅 😅..u nás nem také...len mňa zarazilo, že na konci min. šk. roka sme platili knihu na prírodovedu a deti teraz dostali staré 😖 😖 😖 😠 😠 😠 .........a s tým toaleťákom to nemá chybu 😠 ..to hádam deti nosia aj pre učky, nie??!! 😅 😅 😝 😝 😝 .....máte už úlohy??

@letty86.....mám pocit, že Lilka to horšie zvláda než Lolka ☹ ☹ .....a zlé je, že to nevie vypustiť von a dusí v sebe ☹ ☹ ☹ ☹ .......Lolka je zlatko 🙂

@utka ..dodatočne prajem hlavne pevné zdravíčko a nervičky!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
5. sep 2013

@jacka ..čo bolo na rodičku? 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

@katka1819.....a s tebou je čoooooooooooooo?????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

katka1819
5. sep 2013

Noooooooooo nazdar 😀 😀 😀

@leninka75 čo by bolo nestíííííííííííííhačka 😝 😝 😝

a včera veru naši dostali prvú úlohu 🙂 Peťko sa tešil a pyšný aj pekne nakreslil 😀

katka1819
5. sep 2013

Ozaj Vám musím napísať ... máme nový režim spánku a ranného vstávania 😀 krpci musia ísť spať o 20.00 najneskôr 20.30 a vstávajú o 06.00 najneskôr 06.30 kedysi keď nebola škola alebo škôlka a prázdniny všakže 😉 išli večer spať o 21.00-22.00 a vstávali o 07.00 - 07.30 a v pohodeeeeeeee 😀 😀 😀 tak sa teším 😵 ako Vaši školáci kedy vstávate vy ráno ??? máte to dlho do školy ešte... cesta a tááák 😅 ?

leninka75
5. sep 2013

@katka1819 ....aká nestíhačka, však si na dovolenke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........super, že Peťko sa tak pekne chytil 😵 ..len nech mu to vydrží 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........tiež máme podobný spánkový režim.....vstávanie medzi 6:00 - 6:30.......a večer tiež tak cca okolo 20:00 na kute 😉 😉 😉 😉 😉 ......my máme do školy kúšťok, cca 2-3 min 🙂 .....a Lilka našťastie nemusí chodiť po hlavnej ceste, ale ide takým chodníčkom okolo potoka 🙂 ...a začal s ňou chodiť dedko 😅 😅 😅

jacka
5. sep 2013

@leninka75 no čo myslíš .....čo som sa dozvedela.....za tri hodky čo tam bol....tak mi to dal za 2min.... 😀 😀 😀 😠 😠 😝 ............ale........máme nadaného syna.....dostal pochvalu na celúúúúúúúú triedu........... 😵 😵 😵 dala im test.......vraj osvedčil sa jej už niekolko rokov......tak Maťko máš velku šancu vyhrať nejakú mat. súťaž pytagoriadu či ako sa to volá nevííím.........aj keby to pravda nebola ....tak ma potešila...zmenila som na nu aspon na chvílu názor 😀 😀 😀 😀 😀 .......................................................a Liluška čo je s nou?.......ved je v škole čo jej vadí ☹ ☹ ☹ .................juj to je blbé že ti nevie čo ju trápi.....ja to z nich zatial vždy vytiahnem......ale to vela záleží od povahy..........nuž nezávidím ti ☹ 😔 😔

jacka
5. sep 2013

@katka1819 moji ......v posteli povinne o pol 8 večer.........do pol hodky spia.........ráno okolo 6tej sa samy budia....aspon ja nemusím.........netrhá mi to srdiečko 🙂 🙂 🙂 .........................a tento týžden sa neučia...... 😵 ........preto sa tak každé ráno teší 😀 😀 😀 😀

letty86
5. sep 2013

ahojte 😉
@leninka75 lilka si asi tazšie zvyká na zmeny, že 😒 ...lolku máš za odmenu, vieš to? 😵 😉 😉 .......a v robote ako?
@jacka no vidíš, super učka 😉 a matko, ani nehovorím, odhlalili ho už teraz 😵 šikovníčka 😉
@katka1819 moji sú o 8mej v posteli a vstávajú o pol siedmej...samy sa budia....a skolku máme pod oknami a skola tiez blízko

jacka
5. sep 2013

@letty86 🙂 🙂 🙂

jacka
5. sep 2013

@letty86 pozde,,,,,,.si am predbehla 😀

jacka
5. sep 2013

@letty86 dakujem 😵 😵 😵 😵 ..................to vieš.....koho by to nepotešilo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Maťulo ako?? 🙂

letty86
5. sep 2013

@jacka 😀
matko dnes neplakal...rano sa trosku zlostil, ze on nejdeeee, ale cestou sme sa bavili o psikoch, tak sme ho zahovorili a už bol v triede...nestihol slzu...isiel spokojný...uvidíme ako zajtra....chodíme teraz s muzom spolu...aj s viki do skoly...ako Hujerovci 😀 😀

jacka
5. sep 2013

@letty86 tak super.... 😵 😵 ..................hned by som menila..... ☹ 😉 .................................tak do hujerovcov vám ešte nejaké to čísleko chýba...... 😀 😀 😀 😀 😉 ............................muž ide do nočnej?.......no ja mám obavy ked ja pojdem ako to bude..... 😠 😠

jacka
5. sep 2013

@letty86 a ako ti je ked si doma bez detičiek?......teda aj ked muž nie je pri tebe 😉

leninka75
5. sep 2013

@jacka ...juj moja teším sa s tebou 😵 😵 😵 😵 ......strašne moc to poteší, keď nám chvália detičky 😵 😵 😵 😵

@jacka
@letty86 .....Lilka je taká mužova povaha...všetko dusí v sebe a dokáže o tom hovoriť až po pár dňoch a k vôbec dokáže ☹ ☹ ☹ ☹ ☹.........škola jej nevadí, tú má rada 😉..aj včera frfotala, že lepšie by bolo dnes v škole ako na brannom 😅 😅 😅 😅........ona si skôr musí zvyknúť na to, že už nie som stále po ruke ......že musí byť aj trošku samostatnejšia.......je to presne to ako písala Maťka, že Lilina nemá rada zmeny 😝......aaaaaale má to teraz aj jednu výhodu 😉...Lilka je viac prítulná 😵 😵 😵.....včera sa sama chodila ku mne tulkať 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
5. sep 2013

@jacka ..vieš ako, tvoj muž vynechal omáčky a zreferoval ti podstatu 😀 😀 😀 😀 .......jasne a stručne jeho heslo 😀 😀

leninka75
5. sep 2013

@letty86 ..v práci je kľud, tichúčko..2/3 ľudí sú na konferencii v Zuberci 🙂 🙂 🙂 🙂 ......vyložila som šálku na kávu a ceruzky 😀 😀 😀 😀 😀 ........a včera som si odbehla trošken do mesta, ale pssst to je tajné 🤐 🤐 😀 😀 😀 .....a vypočítali mi 34 dní dovolenky za rok 2011, ktorú ešte teraz do konca roka musím minúť a plus asi 12 dní novej 😅 😅 😅 😅 😅 .......a ty ako ?...žiadna robotka zatiaľ??

jacka
5. sep 2013

@leninka75 dakujem dakujem.....každá sme pyšná sa toho svojho pokladíka 😵 😵 😵 😵 ....................ani ja ich neznášam..... ☹ ..............je to tažké pre všetkých...... ☹ ☹ ........................tak nech sa tulka dalej... 😵 😵 😵 😵 😵 ......vychutnávaj.....tak dnes frčíš skor... 😵 😵 😀 🙂

leninka75
5. sep 2013

@letty86 .....presne ako píšeš Laurička je za odmenu 😵 😵 😵 😵 😵 .......Maťka si teda parádne ukecala tými psíkmi, zlatíčko malé 🙂 ....ja keď som nervózna, tak skoro ani nedokážem rozprávať ☹ ......a Hujerovci aj švestičky prinesiete?

jacka
5. sep 2013

@leninka75 tak si si zdrhla?......pekne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 noooo daj čílso šefkovi...... 😀 😀 😀

jacka
5. sep 2013

@leninka75 vieš že ani ja nie?......a ked sa ma niekto niečo opýta tak zavrčím.........a toto na sebe neznášam 😔

leninka75
5. sep 2013

@jacka .... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .........musíme si nájsť nejaký systém a zvládneme 😉 ...nič iné nám nezostáva 😉 ...alebo žeby tretie dieťa??? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .........idem skôr aj preto lebo muž majú z roboty vraj "work shop" na Lietavskom hrade 😅 😅 😅 🤐 🤐 🤐 ......obyčajnej ulievačke z roboty s opekačkou dali taký bombastický názov 😅 😅 😅 😀 😀 😀.....a nebudem ho tu čakať do večera, dovolenky mám dosť tak ju využijem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂.....a užijeme si s babami pekný deň 😵

jacka
5. sep 2013

@leninka75 veru tak tretie.... 😀 😀 🙂 🙂 😵 😵 😵

leninka75
5. sep 2013

@jacka ..mám tu strašne pomalý PC 😝 😝 😝

leninka75
5. sep 2013

@jacka ..ty vieš vrčať???? 😀 😀 😀 😅 ...neverííííím 🙂 ..pokričať to hej , ale vrčať nevieš 😉 ......

jacka
5. sep 2013

@leninka75 že aha..........vrrrrrrrrr 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre