Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. sep 2013

@leninka75 ved ja idem zachvílu ......dnes sú do pol 12.......tak najskor Peťko.....potom Maťko........sa teším kedy sa to ustáli......lebo ma švihne... 😝 😀 😀

leninka75
5. sep 2013

@jacka ....rozvrh vám ešte nedali?

denisenko
5. sep 2013

čo som to chcela...kým dočítam, aj zabudnem.... 😠 😠 😠
@leninka75 ...teda....Ty sa v tej práci máš..... 😀 😀 😀 😀 😀 ....tie zošity...a knihy....ani mi nehovor...počkaj, ked príde , dám foto.... 😠 😠 😠
@jacka tak Maťko je šikulko...myslíš, že pojde na Klokanka?????

denisenko
5. sep 2013

@katka1819 a u nás sa nezmenilo nič....spíme hned po rozprávkach, čiže20.10...a vstávame o 6.00...to je budíček....ale tiež neviem, načo si ho nastavujem, ked sme hore skôr...... 😀 😀 😀 😀 do školy to máme pešo pomalým krokom asi 15 minút.....ja to stíham sama aj za 10..... 😀 😀

denisenko
5. sep 2013

čo to, čo to????....kto že tretie dieťa???????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
5. sep 2013

Ahojte!
Viki chodí spať okolo 21:00 a vstáva cca 6:50. Do školy máme tak 10 minút pomalou chôdzou.

utka
5. sep 2013

@leninka75 poď na to 😉

denisenko
5. sep 2013

Asi takto..ešte tam chýba kniha a pracovný zošit na Aj a prírodoveda celá 😖

jacka
5. sep 2013

@denisenko Lenka sa chystá..........chod jej príkladom 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 .................................ked ja neviem čo je to klokan....učka spomínala niečo v treťom ročníku........aby sme nezanedbali.....asi ten odklad veeela spravil 🙂 🙂
@denisenko to nemylsíš vážne ....to sa aj vrace do tašky .......či budeme kupovať do 2 ročníka dalšiu?... 😝 😝
@leninka75 rozvrh ...neviem o ničom 😝 ...................dnes dostali žiacku... 😀 😀 som hlada poznámku 😀 😀 😀 😉 😉

jacka
5. sep 2013

sme doma už skoro hodinu.......a deti nejdem dostať dnu sa najesť.............

inak........asi blbá otázka 😅 😅 ....čo dávate deťom na desiatu...........aj sladké niečo...aj ovocie?....

denisenko
5. sep 2013

@jacka na desiatu??..ja nemožem takto verejne.mna by tu ukameňovali 😀😀😀

jacka
5. sep 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 no daj........ja idem zatial pre ten kamen 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

denisenko
5. sep 2013

@jacka tak ale Denisko poriadne raňajkuje a obeduje,tak ma to až tak netrápi....po skúšaní všetkeho možného sme ostali pri croisante, 1/2 litra sirupová voda a ešte má kartu do toho mliečneho automatu. Je to nezdravá desiata,ale aspoň viem,že to zje. 😀 rano zje celý rožtek a šálku mlieka a ked príde,hned má polievku 😀 ...hádžeš???.,žeby som okno otvorila,sklo je drahé 😀😀😀

jacka
5. sep 2013

@denisenko noooo otváraj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................................čo neurobíme aby sa najedli 🙂 🙂 🙂 ...........že? 🙂.........ideme sa von vyblázniť......... 🙂 😀

jacka
5. sep 2013

😕 😕 😕 😕

katka1819
5. sep 2013

@jacka Náš Petríček ráno ledva niečo do seba dostane 😠 pod obrovským nátlakom musí vypiť mliečko a zjesť aspoň pol rožteka 😅 a na desiatu mu balím tiež rožtek natretý s kockovým maslom a šunčička,al.syrokrém,al. tvrd. syr( no to čo má rád) k tomu mu tam pichnem malú kinder čokoládku 😀 a jabĺčko 😉 samozrejme doteraz sa mi to jabĺčko vždy vrátilo v neporušenom stave 😝 ale rožtek aj čokoládka boli zatiaľ vždy spapanééééé 😵 no sú to len 3 dni tak dúfam že to pôjde takto ďalej 🙂

katka1819
5. sep 2013

@jacka inak aj ja mu dávam sirupkovú vodu 1/2 litra do fľaše 😉

katka1819
5. sep 2013

my to máme do školy 5-8 minútiek približne ešte som to nestopla ... zajtra stopnem a podám presnejšiu správu 😀 😀 😀

katka1819
5. sep 2013

Dobrúúúú maminy idem tých šarkanov pripraviť na spánok 😉 😵 😀 pa zajtra 🙂

jacka
5. sep 2013

@katka1819 u mna sa už spinka 😵 😵 😵 😵 .......nejak sa riadne vylietali...odpadli ako muchy.... 😀 😀 😀 ...........................na cestu ani nejdem stopovať...kedže chodia autom............ale asi tých 15min...........
tak u nás ovocia vždy zjeodl...ale.....dnes dostal aj .....bezl. horalku.....tá zmizla.....a hrušku doniesol......vraj nevládal 😀 😀 ...........zajtra ju má zas.... 😀 😀 .......................vodu mu dávam bud bazovú..........ale to len raz ....že chce čajík 😕 😕 😕 😕 .......tak si ráno privstanem nech má čerstvý........................................

a kdeže moj muž tahá asi nočnú 😠 😠 ...............tak padám hádam k detičkám...nech si ich aj v noci užijem.........lebo som zistila pri Lenke......že ked pojdme do roboty budem s nimi táááák máličku 😢 ☹ ☹

dobru ....

denisenko
5. sep 2013

Aj u nás sa už spí-idem aj ja...ako včera 😀
Pekné sníčky 😉

denisenko
6. sep 2013

Dobré ránko 😉

leninka75
6. sep 2013

ránečko 🙂 😉 ....piatóóóók 😵 😵 😵 😵

@denisenko @utka @jacka...keď sa pridáte idem na to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

leninka75
6. sep 2013

@jacka ..jaaaaj ja som tu teraz taký bububu príklad pracujúcej matky ☹ 🙂 😉 .....ale v pohode 🙂 ..ja to teraz otestujem a potom poviem na čo si treba dať pozor 😉 ......máš pravdu len si ich uži kým sa dá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@denisenko ...nooo tie knihy v podstate to máme podobné 🙂.... len vy máte nejako veľa slovenského jazyka a matiky...tú výtvarku vraj majú aj naši len si ju nechávajú v škole a náboženstvo to zatiaľ nevieme, máme nového farára - toho vášho Rajčanského 😉 .....tak uvidíme ako bude učiť a z čoho 🙂.....a dnes som zasa dávala peniaze na nejaký zošit 😠 😠 😠.....

leninka75
6. sep 2013

@denisenko ..ja nekameňujem 😀 😀 😀 😀 ...však tej desiatej nič nechýba 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@denisenko @utka @jacka @katka1819.....tiež robím na desiatu rožok a striedam do neho šunku, suchú salámu, paštéku, maslo+ plátkový syr, párku (akože hot-dog), vajíčkovú nátierku k tomu vždy paprika alebo rajčina a keď stíham tak robím Lilke aj chlebík vo vajíčku a každý deň má k tomu aj ovocie, vodičku dostáva v zime čaj, inak iwu .......a so sladkosťami som neuspela 😅 😅 😅 😅 ......k úplne prvučkej desiatej som priložila kinderku, ale to doniesla domov, že "mama sladkosti mi už viac nedávaj" 😅 😅 😅 😀 😀 😀

leninka75
6. sep 2013

........čo som zabudla????? 😕 😕 😕 😕

leninka75
6. sep 2013

..jááááj viem...včera som sa stavila Lilke na obaly...chcela som obal na písanie - Ivka to má na fotke, taký oranžový zošit pod slovenským jazykom......frajerka 😀 ... pýtam si v papiernictve obal na zošit niečo medzi A4 a A5..a predavačka, že pani ale to existujú 4 rôzne rozmery, zmerajte si zošit a potom prídite 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😖 😖 😖 😔 😔 😔 😀 😀 😀 😀 .......povedzte mi na čo je toto dobré????....tristo rozmerov zošitov 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
6. sep 2013

ahojte................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veru piatok.....aj by som sa mohla tešiť.....................ale..............nie......akurát tak na nedelu večer...................už asi viete čo sa deje 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...............................mi muž zapotil že striga tam údajne varí aj pre deti............. 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa pobavila ..........tak mu vravím.....ako dobre nejdem variť............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............večer volá........že aby som im pre istotu navarila....aby som nebola prekvapená..............už som bola ked mi to povedal..............asi sa zlakol že bude stáť pri hrncoch.........pre istotu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............................

@leninka75 veru si odstrašujuci príklad.........ale najhoršie je....že to čaká každu z nás.......fnuk ☹ ☹ ☹ ...............................čo sa nedozviem....milon druhov obalov?...... 😠 😠 😠 😠 😠 ................to je načo dobré? 😖 😖 ......................

leninka75
6. sep 2013

@jacka ..ahoj 😵 .......neverím, že by si tak či tak nevarila 🙂 .....však keď stiga dokáže naprd urobiť rezne, tak to čo by urobila pre deti si ani nechcem predstaviť 😅 😅 😝 😝 😝 🤐 🤐 😀 ......jediné ako ťa môžem potešiť je, že bude krásne počasie, tak bude stále vonku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ......dnes balíš či až zajtra?

jacka
6. sep 2013

@leninka75 ahoj 😵 😵 😵 😵 .................................ty ma poznáš viac ako muž..... 😀 😀 😀 😀 ...................to by som mojim láskam neurobila.......že o hlade....... 🙂 ..........................slabá útecha ale budiš..............budeme na ihrisku........kde nebudu deťom rozumieť.......ale aspon vonku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................................................................zajtra.......čím neskor tým lepšie 😀 😀 😀 😀

vy ako?.....dnes si kde?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre