Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
25. sep 2013

ahojte..... u nás boél v noci taký lejak a vetrisko....som myslela, že tajfún..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale od ránka svieti.... 😎 😎 😎 😎 😎

utka
25. sep 2013

@jacka aj mňa bolí už druhý deň...

leninka75
25. sep 2013

@jacka...veru v práci 😉 .....mám toho teraz moc 😝 ..ale zvládneme 🙂 🙂 🙂 .....všetky tri si zvykáme ☹ ...ale najspokojnejšia je asi Lolka.....zato, že je taká pohoďáčka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ......

jacka
25. sep 2013

kuk...........

ako sa máte........ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
25. sep 2013

Kuk...
Viki už ide zajtra do školy 😉 .
A dnes v noci nám asi niekto vymenil Lucku. KLOP-KLOP. takáto dobručká nebola ešte asi ani raz. Vôbec neplače. A taká sa pokakala, že som ju hneď šupla do umývadla...

utka
25. sep 2013
jacka
26. sep 2013

ahojte...........

@utka ja som Maťkovi vyberala palček z pusiny.... 😉

katka1819
26. sep 2013

Ahooooooooj 😀 😀 😀

leninka75
26. sep 2013

ráááááááááánečko!!! 🙂

..no schválne kočeny, že ktoré ste dnes číselko z toho obrázka????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...ja si dnes dávam 222222222222222222222222 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .......len ako dlho mi to vydrží 😅 😅 😅 😅 😅

leninka75
26. sep 2013

@jacka ..čo máte nové?.....s tými krúžkami si sa ako rozhodla??...

leninka75
26. sep 2013

@katka1819 ..a vy čo??...bola si na ten burčiačik??? 😵 😵 😵 😵..a už ste všetci zdraví??...

leninka75
26. sep 2013

@utka ...moja babka mi pri oboch hovorila, že deti sa po krste zmenia 😅 😅 😅 😅 😅 .......u mojich to neplatilo 😉 ....Lilka bola a je upišťaná stále a Lolka pohodka- jahodka od narodenia..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...možno na Lucku to funguje 😉 😉 😉 😉

jacka
26. sep 2013

@leninka75 s kružkami....no nič.... ☹ .......na rok 😉 .....o nič nepríde........ 😔 .....................................nové.......sa nepýtaj..... 😠 ...........Maťkovi sme zrušili náboženstvo a dali na etiku......to som vybavovala.........u zástupkyni....tak sme ho prehodili.......a v utorok mal mať etiku a učka ho po 3h poslala domov.....nevedela že má ísť na etiku..............zástupkyna jej nedala vedieť......ja nikde....MAťko tam sedel nechápal....potom ho vzal školník do jeho tr. na anglinu......nechápem prečo si prváci rozdelený do skupín......neviem či som to celkom zrozumitelne napísala....ale hádam to pochopíš 😔 😉 🙂 😵

denisenko
26. sep 2013

ahojte... 😉
@jacka to ako ho poslala domov???? 😕 😕 😕 😕 u nás, dieťa samé nepošlú, a ked mali skrátené vyučovanie a my sme to nevedeli, tak mi volala triedna, aby som pre neho prišla....počkal ma v družine..... 🙂
@leninka75 .....ešte stále za 2??? 😀 😀 😀 😀 ja som dnes za 6-......ak som správne pochopila výraz...akože: vylezte mi všetci........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. sep 2013

@katka1819 a Ty????? 😕 nedala si číslo....

denisenko
26. sep 2013

@utka to bude aj vekom, oni sa menia a menia si aj rytmus spánku..... 😉 😉 😉 😉

denisenko
26. sep 2013

a kde máme @letty86??? 😕

jacka
26. sep 2013

tak ja som za 3 a 4.... 😝

@denisenko poslala....vraj ho budem čakať vo vestibule......a ja nikde.........len on domov nemože ísť kdeže bývame od školy 10km.............to ako pošlu dieťa a nezistia či je naozaj s rodičom.... 😠 😠 😠 😠 😠 ...............keby tak odišiel.....hladal by auto....alebo čo je viem čo....nepozná to tam ......také nervy som mala..... 😠 😠 😠
vy sa ako máte.... 😵 😵 .......ako škola?....a Simonko?

leninka75
26. sep 2013

@jacka ..to čo sú za móresy v tej škole ?!!!!!!!!!! ....to si učka nemôže dovoliť!!!!....aj u nás dajú dieťa do družiny.....učke si nič nepovedala,??.......to si prehadzovala na etiku, kôli tomu čakaniu, že?

leninka75
26. sep 2013

@denisenko .......jasné stále 2222222222 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .......nejaké mám také spokojné obdobie 😵 😵 😵 😵 ......kedy to ideš s tým Deniskom?....

jacka
26. sep 2013

@leninka75 neviem.........ale dnes alebo zajtra idem za zástupkynou tak sa jej popýtam ako to funguje......kde maju istou že si rodič príde pre dieťa...........ale MAťko nechodí družiny.......ne nervy.........potom že ma nemá bolieť hlava 😝 .....................................presne pre to čakanie........už aj tak čakám ako taký šiši aj s Peťkom vyše hodiny........nieto dve 😠

jacka
26. sep 2013

@leninka75 vidíš to som chcela aj ja opýtať
@denisenko .........podaj správy.... 🙂

leninka75
26. sep 2013

@jacka .......iná škola iné mravy...u nás aj tie deti čo nechodia do družiny sú tam dávané v prípade, že im odpadne posledná hodina....skrátka, zo školy môžu odísť až keď im oficiálne končí vyučko........
...čakáte v škole, či sa idete niekam prejsť??

leninka75
26. sep 2013

@jacka ...tento mesiac mám nejaké zvláštne vnímanie času.....a hlavne mi nejako rýchlo ubehol 😝

jacka
26. sep 2013

@leninka75 to sú ale divné mravy.... 😠 😠 ..............................ved maju telofon čo nezavolala.....aby som prišla....kde som.....čo je................................chodíme pomedzi paneláky.........alebo je na ihrisku.............a ked prší tak sme v aute..... 😝 ........nech radšej ani sneh nepadne 😝 .............musím zistiť či budeme moct aspon v škole vo vestibule čakať......

ty si v práci?

jacka
26. sep 2013

@leninka75 ja som mala včera štvrtok....... 😠
ozaj.......ty ked prídeš domov z roboty tak varíš ....či nie::::či ako?

leninka75
26. sep 2013

@jacka .............nech veru nepadá 😝 ......potom zoberieš nejakú knižku, pastelky a papier, alebo karty a bude čakať v škole 🙂 .............veru v práci..tento týždeň som celý musím si pochystať veci na výuku 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ........som si to zariadila tak, že učím pondelok, utorok a piatok a ostatné dni si môže vyberať tú starú dovču 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
26. sep 2013

@jacka ..presne to som chcela, len ma Lenka obehla.....to si nemožu dovoliť v škole.....musíš tam byť osobne, alebo mať podpísaný papier, že može ísť sám.... 😒 😒 😒 😒 😒 😒

jacka
26. sep 2013

@leninka75 dačo vymyslíme...... 😵 😵 😵 ...............................................ako si ty šikovná 😵 😵 😵 takto si to zariadiť 🙂 .............nechcu ti ju preplatiť? 😀

leninka75
26. sep 2013

@jacka ..moja ani mi nespomínaj varenie 😝 😝 😝 😝 ...polievku sa snažím aby bola na dva dni, ale druhé to je des....v pondelok je ešte z nedele.....ale v pondelok už musím uvariť na utorok, atď...včera som babám urobila paprikáš s kolienkami na dnes a budú to mať aj na zajtra...dnes sa mi nechce variť 😝 😝 😝 😝 😝 ..................a musím si pohľadať nejaké rýchle jedlá v jednom hrnci lebo už ani fantáziu nemám ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre