Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
22. okt 2013

Ahojte...
Dnes sme mali dosť skoro budíček...nooo, skoro-o pol siedmej. Lucinku bolelo asi bruško, ale už je to lepšie...
Tak pekný deň.

denisenko
22. okt 2013

Ahojte 😉

jacka
22. okt 2013

kuk....... 😅 🙂 😉

denisenko
22. okt 2013

@jacka kukuk.... 😀 😀 😀

tak maminky...ja len v rýchlosti, aby ste nemysleli, že som na Vás hodila "bobek".....vo štvrtok som bola v škole..trošku sa posťažovať, Deniskovi pre úlohy a tááák...potom sme šli podvečer k našim...cesta so Simonkom, je posledná skúška pred psychiatrickým ústavom...ale neva....v piatok zubár, zub asi musí von, potom segrine decká....to tí moji sú proti nim úúúúúplne anjelíčkovia....v sobotu druhá sestra...a v nedeľu sme šli domov....Simonko vrieskal od skorého rána...po 20-tich kilometroch na križovatke sa niekto moc ponáhľal a narazil mi zadok....no čo budem hovoriť...celý pondelok som vybavovala poisťovňu, Niskovi rehabilitácie, teraz autoservis, ešte raz odhadcu...atak dáááále, a tak dáááále.....k tomu záhrada, kedže máme problémy s otočením chatky, zhánam zeminu na vyrovnanie a Simonkove vylomeniny...to sú len čerešnička na torte......od babky prišli taký soplavý, že len chodím a utieram nosíky, kvoli kašlu nespíme vobec.......klasika....

to, že na najmenšieho demolátora včera spadla celá skrinka s hračkami, 5 šuflíkov nad sebou bola len predohra...dneska to zakončil....vid FB, kto kuká....a medzi tým mi stále visí na nohe, ...... tak asi tak.....v skratke....

hned mi je lepšie, ked sa posťažujem 😉 😉 😉 😉

denisenko
22. okt 2013

dobrú nocku.... 😉 tá kopa žehlenia ešte počká....dám horúcu vaŇu, pohár vína a spím.... 😉

katka1819
23. okt 2013

RáááááááááááááNEčKO 😀 😉 😵

@denisenko teda ty sa nenudíš moja 😅 😉 😅 ale že ti vôôôôôôôbec nezávidím,posielam ti veľa pozitívnej energie 😀 DRŽKAJTE sa tam v tom Rajci 😉 😉 😉

denisenko
23. okt 2013

Ahojte 😉

denisenko
23. okt 2013

@katka1819 držím,držím...😀

jacka
23. okt 2013

ahojte.........
@denisenko ešteže si dnes prvá.....ti to odpúšťam...... 😀 😀 😀 ..............hlavne pri tom všetkom čo si prežila.....mala by si hodiť do googla čo je to nudiť......lebo u vás to asi nepoznáte..............
presne takýchto debilov sa aj ja bojím....akoby ich tá minuta dve zabila..... 😠 😠 😠 ..................ty si šoferovala? 😵 .............................veru držkaj sa držkaj.......pevné nervy 🙂 🙂

jacka
23. okt 2013

@letty86
@leninka75 😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
23. okt 2013

@jacka ..išla som s deťmi sama.,normálne sa čudujem,že som v pohode zareagovala,ked sme preleteli za polovicu križovatky..😖 ...a ten komentár pani manželky: aj to spíšeme,lebo my sa ponáhľame...krava >🙂

jacka
23. okt 2013

@denisenko dobrá si....šikulka 😵 😵 ....................zachvilu budeš aj ty pirát ciest 😵 😵 ...............................................fí tak to vás riadne potlačili 😔 😝 .........................predpokladám že to nebolo auto bežného smrtelníka.......ked takto zareagovala 😝 😠 ☹

utka
23. okt 2013

Ahojte...
@denisenko tak super zážitky ☹...

jacka
24. okt 2013

ahojte........

😕 😕 😕 😅 😅 ☹ ☹

leninka75
24. okt 2013

ránečko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@denisenko..a to som sa ťa pôvodne išla opýtať ako si zvládla sama cestu s deťmi 😔 😔 😔 🤐 🤐 🤐 😨 😨 😨 ..............deni sa divím, že ešte funguješ doma a nie v nejakom "cvok hauze" ☹ ☹ ☹ 😉 😉 😉 😉 😉 .............drž sa, silno, silno!!!! ...

leninka75
24. okt 2013

@jacka ...ráno o 5:07 som si našla od teba sms 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........

leninka75
24. okt 2013

@utka ..som sa zubila 😀 😀 😀 😀 ...keď si nedávno písala, že ste mali skorý budíček o 6:30......keď si spomeniem na simonkove budíčky, tak to vy ste boli vyspinkané do ružova 😉 😉 😉 😉 😉 .........ten reflux zvládate??

leninka75
24. okt 2013

@jacka ..nemala byť letty u svokruši a vikinka u košickej babky? 😕

jacka
24. okt 2013

@leninka75 ahoj stratená........... 😀 .................to fakt idem to mrknuť....aj som niečo písala? 😕 🙂
no mala by byť...ale nie len do utorka?...teda som mala ten pocit... 😒

jacka
24. okt 2013

@leninka75 tak ja som to nebola...... 🙂 🙂

leninka75
24. okt 2013

@jacka .....som ťa len naťahovala 😀 😀 😀 😀 .....to bola sms keď som ti volala na O2 a tam si bola nedostupná a teraz mi to oznámilo, že si bola dostupná 😉

leninka75
24. okt 2013

@jacka ....včera som mala dovolenku, ale však to je katastrofa 😠 ...najskôr som pol dňa varila, potom úlohy, umyť podlahy, von s babami, skracovala som nohavice a zrazu bol večer 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
24. okt 2013

@leninka75 fakt???........ja som o2 nemala zapuntú ani nepamätám 😕 ....................................
čo fajne si varila?.... 🙂 🙂 .....................ty si aká šikovná.... 😵 😵 😵 ...........vonku je fajne....bodaj by to vydržalo ešte a ešte...............

leninka75
24. okt 2013

@jacka ....akurát som počula niekoho na chodbe, že toto má byť posledný pekný týždeň ☹ ☹ ☹ ☹ ☹...........babám som urobila karfiolové placky s kašou a ešte mám naložené kuracie mäsko vo vajíčkach 🙂 🙂 🙂 🙂...ty ideš variť či máš?

letty86
24. okt 2013

ahojte
@leninka75
@jacka 😵 doma som, len včera akosi nebol cas.....niekde som počula aj také, že nevydalo 😅 😅

letty86
24. okt 2013

@katka1819 Matuskovi všetko najlepšie 😵 😵

letty86
24. okt 2013

@denisenko máš to pestré ☹ ...ale musím ti povedat, že to vieš tak napísat, že z teba nechytam depky...neviem to ani slovami vyjadrit ako to myslím, ale kazdopádne to myslím ako kompliment 😉 😉 🙂

utka
24. okt 2013

Ahojte...
@leninka75 tak to je pravda s tým budíčkom...ja sa v podstate vyspím do ružova. Hlavne,keď zaľahnem chvíľu po tom, čo Lucinka zaspinká. Reflux zvládame ako zvládame. Sú dni, keď jej to vadí viac, niekedy menej. Už sa neviem dočkať dňa, keď budeme mať PO...Ale najnovšie sa už začína prikrmovať od 4.mesiaca aj u plne kojených detí, tak snáď sa to potom zlepší. Aj dnes ju bolí bruško, ale dala som ju do hracieho-"sracieho" kresielka, kde sa super vykaká. Už aj je!
Dnes sa ideme do poradne prevážiť, tak som zvedavá...

jacka
24. okt 2013

@leninka75 no pekne..... ☹ takže príde hnus a zima...................... ☹ ................posun času a depka......budem na práškoch ☹ 😒 😉 😉 😉

jacka
24. okt 2013

@letty86 že......velmi pekne to deni napísala.... 😵 😵 ...................akoby si robila s toho dna dobrý den 😉 😉 😉 ................ja by som sa klepala ešte teraz 🙂 🙂 silná to žena 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre