Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2013

@utka ...to som mala už pri Peťkovi že možem okolo 4mes. prikrmovať..................ale ja som si robila čo som chcela......... 😀 😀 😀 😀 ..........................a tu alergiu na lepok a kadečo ak je to geneticky dané tak to neovplyvníš..... ☹ ☹ ...či začneš od 4mes. alebo od 6....mes.......................ked som na gastre povedala že Maťka som kojila vyše dvoch rokov...... tak mi dr. povedala že je malá pravdepodobnosť že bude celiatik................a aha.............................

letty86
24. okt 2013

@jacka si to pochopila 😉
prásky nespomínaj, das fernet a ruka hore 😅

letty86
24. okt 2013

@jacka suhlasim s tou genetikou......stále vymyslaju....pri viki bolo nutne co najneskor dat lepok, pri matkovi uz presny opak.....a tusim zdoraznovali, ze je najlepšie dat lepok a kojit......ja som sa pri matkovi s lepkom tiez neponahlala....ale nech si robi kazdy ako chce 😉

jacka
24. okt 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2013

@letty86 ruka hore bude len ked budu mať práznidny... 😀 😀 😀 ............potom dám aj fernetík 🙂

jacka
24. okt 2013

@letty86 tak tak.,...každy nech si robí čo chce.......... 🙂 .............som rada že somnou súhlasíš 😵 😵 .....................furt to menia..... 😠 😠 😠 ............................hlavne nech je dieťa spokojné s plným bruškom 😵 😵 😵 😵 ..................a možu sa dať....múdri........vy.....ť.... 😉

katka1819
24. okt 2013

tak ahoooooooooooooooooooooj maminky 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2013

@katka1819 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
24. okt 2013

ahojte.... 😉 karfiol vypražený, prádlo požehlené...upišťaný a usoplený Simonko zarezáva...tak vás idem trošku počítať.... 😉

jacka
24. okt 2013

@denisenko vitááááj 😵 😵 😵 😵 😵 ...................man pozývam sa....u nás to nejde ☹

denisenko
24. okt 2013

joj, som sa tu nasmiala.... 😀 😀 😀 @jacka @leninka75 @katka1819 @utka @letty86 maminky, dakujem.... 😉 😉 😉

ja som veselá kopa, takže beriem všetko s humorom...že áááááááno.......
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a k tomu autu.....nezmätkovala som, lebo už minulý týžden sa mi stal "obšuch"....odbočovala som doľava, šla som do tesca a z pravej strany ma obiehal debil s veľkým D s dodávkou a vozíkom pre autá...širokýýýýýým.....tak mi šuchol pravú stranu, že mi odpadol taký plast nad kolesom...a akože načo zastaviť?????...cesta úzka, a on dement sa tam stráááášne ponáhľal, ked sa serinkal vedľa mňa.....no...darííííí sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2013

aha čom som tu našla........ 😀 😀 😀 😀 ...........nemusím nikam chodiť všetko je na koni 😀 😀 😀 😀

http://www.flixxy.com/coca-cola-rust-removal.htm

denisenko
24. okt 2013

@jacka vitááám, vitám....ako Maťko v škole???? už sa s tým zmieril, že to bude nadlho???? 😀 😀 😀 😀 😀 ozaj a Peťko v školke neplačká, ked tam už Maťko nie je???? 😕

denisenko
24. okt 2013

@utka ja som tiež dávala príkrmy od 4-tého, aj ked bol plne kojený.....ale to len tak akoby na ochutnávku.... 😵

jacka
24. okt 2013

@denisenko pánečku tebe ide.......................nejdem s tebou meniť 😉 ....................muž čo na to ...ked nie je doma...čo ty stváraš 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 ...............nič v zlom moja 🙂 🙂 😵 😵

jacka
24. okt 2013

@denisenko škola 😀 😀 😀 😀 😀 .......................včera mi otočil písanku.....že napíš mi úlohu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2013

@denisenko Peťko...nechce domov........ 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. okt 2013

@leninka75 vieš ako zvládam cestu s uvrieskaným Simonkom????.....prvých 50 km ešte vydrží, baví ho Denisko a ták...ale potom už katastrofa....a na to potrebujem balíček prvej pomoci, aj ked som proti....čiže Denisko mu po kúsku dá miňonky, cukrík alebo niečo podobné....a vtedy je aspon chvíľku kľud..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
24. okt 2013

@denisenko a Denisko ako.... 🙂 .................

jacka
24. okt 2013

@denisenko ešteže máš Deniska 😵 😵 😵 😵 vzadu 🙂 🙂

denisenko
24. okt 2013

@jacka čo moj muž?????...neboooj...to sa vyklepe..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 plast som si pridrotikovala sama, mám dlhoročnú prax z opravovania autíčok...... 😀 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2013

krásne...to je už tolko hodín.....možem padať... 😝

neurobila som nič....čakala som poštárku aby mi zas neušla 😠 😠 😠 😠...........nechápem za čo je platená.....

denisenko
24. okt 2013

@jacka he he...že napíš úlohu..... 😀 😀 😀 ....to sme mávali aj my..... 😀 😀 😀 sa vedia vynájsť.... 😀 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak ked sa mi niečo stane....tak ti zavolám 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2013

@denisenko vy ste zohratý párik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
24. okt 2013

aj ja padám......demolátor zachvílku vstane a ešte musím banku vybaviť a kuknúť, ako je na tom moja poistná udalosť...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2013

@denisenko ....čo si Deniskovi povedala...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................................teda nechápem kde na to chodia 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2013

už tu nie som 😀 😀 😀

denisenko
24. okt 2013

@jacka ...to hej...párik na pohľadanie.....ale skvele sa k sebe hodíme..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...som si ho tak vychovala, ale nikomu to nehovor..... 😀 😀 😀 😀 ...len sa mu nepáčia moje kosti, ale čo už....nech je viacej doma..... 😵 😵

denisenko
24. okt 2013

@jacka na úlohy?.....že ja už to viem, ja to nepotrebujem cvičiť..... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre