Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
4. nov 2013

@letty86 to hej, nič moc....ale trošku istejšie, ked teraz všetko riešim cez internet....

jacka
4. nov 2013

@denisenko že demolátor 🙂 🙂 🙂 .........tak predsa spinká ešte dva krát za den?...........................aj ja zbožnujem pondelky 😀 😀

jacka
4. nov 2013

teda ten čas sa nejak rozbehol 😝

denisenko
4. nov 2013

@jacka ...veru demolátor..... 😝 😝 😝 😝 nie, spáva len raz...pred desiatou musí byť v posteli....a ťahá ...ako kedy...väčšinou do tej pol jednej, jednej.....niekedy aj pol druhej.....ale to sa stáva málokedy.... 😠 😠 😠 😠 a večer o 18-tej je už v posteli....

denisenko
4. nov 2013

...a jéééje....Petrík išiel do porodnice...zobrať sestru.... 😉 😉 😉 😉

letty86
4. nov 2013

@denisenko dobrotu más 😵 😵 ty si už po obede 😉 ja som nedávno ranajky dojedla 😀
@jacka hroza, tu na nete ako rýchlo beží čas 😀 😝

denisenko
4. nov 2013

@letty86 veru, ja už obed..... 😀 😀 😀 😀

jacka
4. nov 2013

@denisenko čo je so sestrou?...prečo s porodnice?.......čo mi ušlo?

letty86
4. nov 2013

@denisenko veru, podaj podrobnejšie info 😉

letty86
4. nov 2013

som sa tu zlostila, že volam do zdravotnej poistovne a nikto to neberie....a oni mi po čase zavolali naspať 😕 😕 😕 že aké služby 😅 😉

jacka
4. nov 2013

@denisenko to teda pekne ťahá.................to je dosť skoro o 18tej..............ale čo ked mu je treba spať....že ☹ ☹ ☹ ráno sa kedy budí?.............vravíš že zlatý Denisko 😀 😀 😀 ................jáááj títo druhorodený 😠 😝

jacka
4. nov 2013

@letty86 čo zo zdravotnej..........?...volali ti naspäť......no neverím 😀 😉 😉

denisenko
4. nov 2013

@letty86
@jacka Peťovej sestre-...mojej švagrinke sa v utorok narodilo dievčatko...... 😉 😉 😉 😉

jacka
4. nov 2013

@denisenko aha už som v obraze......tak blahoželám 😵 😵 😵 ...aj ste ich boli kuknuť?...........ako sa volá?

letty86
4. nov 2013

@jacka tak veru, som tam volala a nikto nič a tak mi volala naspat, že som im volala 😕...chcu nejaké papiere, tusim som aj dávala kedysi dávno, zas tam musim naklusat 😝

letty86
4. nov 2013

@denisenko blahozelam...raz si spomínala, ja si pamatam 😀 nejaké mladé žiena z rodiny, že čaká bábatko, to je asi ona, že 😵

jacka
4. nov 2013

@letty86 behanie po úradoch to nemá chybu.... 😝 😝 😝 ....................brrrr 😝 😝 ................ty si teraz na predlženej.....či ako?.....

jacka
4. nov 2013

@letty86 to asi písala o svojej sestre....či aj o švagrinej..... 😅 😅 😕 🤐 🙄 😨

denisenko
4. nov 2013

@letty86 presne to je ona.... 😉 😉 dakujem za ňu.. @jacka ...pozrieť som nebola, kedže kiahnujeme....radšej....ale ved býva o 5 domov na našej ulici, takže si ich ešte užijeme..... 😉 😉 😉 😉

letty86
4. nov 2013

@jacka ja som bola v spoločnej predtým, teraz je to už všeobecná 😝 vraj to nemajú v systéme, určité obdobie pokryté 😝
som na úrade

denisenko
4. nov 2013

@jacka Petríkova sestra...moja švagriná.... 😉 😉 😉 ...moja sestra je práve na sone, tak jej moooooc držím palce.....

jacka
4. nov 2013

@denisenko
@letty86 ....má akú pamäť......ja z nej nestíham.... 🙂 🙂 .....................................tak to nebýva daleko.... 😵 😵 .................jáj popestovať si také bábo 😵 😵 .......pomojkať 😵 😵 ....a bežať domov 🙂 🙂

denisenko
4. nov 2013

@letty86 vo všeobecnej je taký bordel....mi hovor....som si s nimi užila.....normálne mi lekárnik poradil, že isa mám na nich sťažovať za šikanovanie tehotnej ženy....vááážne.....

letty86
4. nov 2013

@denisenko a ktorá sestra? ta čo prisli nedavno o babatko?

jacka
4. nov 2013

@denisenko ...sestra.......tá čo prišla o bábätko,......tak zas 😵 😵 😵 ......a v ktorom je?

denisenko
4. nov 2013

@jacka ...to to.....požičať a vrátiť.... 😀 😀 😀 mne každý den Petrík pripomína, ked sa sťažujem, že už na nich nemám nervy::: a Ty si chcela ešte jedno.....ved by si mala 30kíl a bola v blázninci..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. nov 2013

@denisenko aj si sa sťažovala?....

denisenko
4. nov 2013

@letty86 @jacka klop,klop,klop....veru tá.....len čakáme, čo z toho bude....už raz bola na sone, ale nechali to o 2 týždne tak sme zvedavý všetci.....

jacka
4. nov 2013

@denisenko teda že aká podpora od muža 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................povedz mu že chceš dievča ...čo ti povie 🙂 😉

jacka
4. nov 2013

@denisenko super tak držím palce....... 😵 😵 😵 😵 podaj potom info..... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre