Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
8. nov 2013

@jacka som si prečitala fičať 😵 😵 😀 ja vas mam rada, tak si to nejak do hlavy ulozim, niektoré veci pospájam a na niektoré tiez aj zabudnem 😵 😉 ......ty si bola minule podarená, že ci som na urade, alebo kde a už minule sme sa bavili, že uz to zbehlo a som 😅 ale ty to máš odpustené 😵 😵 😵
ináč ja som si odtrhla nový sáčok, čo býva pri zelenine a ovoci a tam som ho supla...nech ho nenesiem také rozgajdené v kosi a potom domov.....tie povodne sacky jaj na zemi boli, aj kade tade roztahane 😝

jacka
8. nov 2013

@letty86 bože vidíš to.......moja hlava prázdna.....ved máš pravdu ..... 😉 ☹ ....ale dakujem či si mi odpustila 😵 😵 ................ja som vzala s iného pyžama...... 😀 😀 tak bol len tak samučký sám 😀 😀 😀

leninka75
8. nov 2013

@letty86 ..juj to fakt majú najväčšie 116??? ☹ ☹ ☹ ☹ ......škoda....v tých dievčenských som sa nehrabala.....Lilka by potrebovala tak 128........

denisenko
8. nov 2013

@jacka ...,jasle...len to, že niekedy by bodli... 😀 😀 😀 😀 😀 ...čo si....pri mame bude aspon do 20-tky....potom uvidíme, či to bezo mna prežije....mamin cicik.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. nov 2013

ahojte...........

@denisenko určite neprežije 😀 😀 😀 ...........nevesta sa ti raz podakuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

@leninka75 ......ja som kupila Maťkovi 140 nohavice...........nechápem tie velkosti......... 😠 😠 😠
čo idete porábať cez víkendík....... 🙂

slnko nikde ☹ ☹ ☹ tak aspon v duši........ 😵 pekný víkend sa praje 😵 😵 😵 😵

katka1819
9. nov 2013

Ahoooooj a pekný víkendík 🙂 😀 😉 😵

denisenko
9. nov 2013

ahojte.... 😉
@jacka aj ja Deniskovi niektoré kupujem 140....niektoré sú mu dobré aj 128, ale normálne nosí 134....takže...vyberme si..... 😀 😀 😀 ...u nás mrholí, nevadí.....

utka
9. nov 2013

Ahojte...
@denisenko ja tiež 134 a 140. A v KIK-u nemajú vôbec nič vo veľk. 134.

denisenko
9. nov 2013

@utka a to som si myslela,že len u nás nie je 134... 😖

denisenko
9. nov 2013

Hurá,našla som darček pre Simonka...svietiacu korytnačku...budú mať radosť obaja 😉

utka
9. nov 2013

@denisenko to je pekné...ale čítala som, že zvuk na nej je dosť silný. Ale asi sa to dá vypnúť...

letty86
9. nov 2013

ahojte

utka
9. nov 2013

@letty86 vitaj...
Dobrú nôcku!

denisenko
10. nov 2013

Dobré ránko 😉

jacka
10. nov 2013

ahojte 🙂

jacka
10. nov 2013

@denisenko velkost 134 asi nie je nikde....ani tu nie 😝 ................Simonko bude mať radosť s korytnačky.....alebo všetci?.... 😀 😉 🙂 ................a ostatné darčeky máš?..............ako je to u vás s ježiškom....teda u Deniska....ešte verí?

denisenko
10. nov 2013

@jacka ešte nosí darčeky Ježiško....ale vieš...nie všetkým deťom...niektorým kupujú aj rodičia.....ved ako by to jedna osoba stíhala????? 😀 😀 😀 😀 ...zatiaľ to u nás funguje takto.... 😀 😀 😀

denisenko
10. nov 2013

inak darčeky.....asi len viac menej praktické veci, lebo hračiek majú plný dom.... 😝 😝 😝 😝 😝 ale Denisko dostane novú lokomotívu do modelárskej sady a to sú iné pálky......nejaké drobnosti do školy,a možno nejaké malé lego ....len pre radosť....a ešte mu treba pyžamko.... 😀 😀 😀 😀 😀 ..Simonkovi je to vlastne jedno, on to aj tak nechápe....ja už mám darček doma, tatinko objednaný, vybral si sám a ešte tu hľadám nejaké drobnosti, čo viem, že potrebuje....sestriným deckám mám napoly tiež už vybraté, naši dostali novú práčku v predstihu a zostali mi už len svokrovci...a to nemám ani páru....

jacka
10. nov 2013

@denisenko tak u nás to stíha jedna osoba..... 😀 😀 😀 skor sa bojím že sa to dozvie v škole....... 😖 ............................tá obloha je super.... 😀 😀 ..................my sme si darčeky v rodine prestali kupovať....len rodičom.....sestrám a deťom nie..... 😉 ...........strugune neriešim.......má syna... 😀 😀 😀 😀 😀 ona je divná ja jej nekupujem 😝 😀
konečne je u nás 😎 😎 😎 😎 😎

denisenko
10. nov 2013

@jacka no, ved to....sa dozvedel v škole, že rodičia kúpili deckám darčeky, takže preto je to teraz takto..... 😀 😀

jacka
10. nov 2013

@denisenko presne toho sa bojím 😀 😀 😀 😀 ............................čo fajné varíš? 🙂 ......ja pečiem kuriatko so zemiakmi...... 😀 taká rýchlovka........muž maká.....tak nejdem ani ja prehánať 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. nov 2013

@jacka ...my už sme po.... 😀 😀 😀 😀 😀 práve dávam kávičku s mužíkom....mali sme kapustovú polievku a maďarský guláš s knedľou...decká majú hovädziu s písmenkami a Denisko chcel palacinky....taká nedeľná klasika..... 😀 😀 😀 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. nov 2013

@denisenko teda vy ste riadny hladoši 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................máte teda mali ste.....fajnotku..by som si dala 😵 😵 🙂 ...............palacinky klasika?......... 😀 😀 😀 ......................aj Simonku ich už papá?

utka
10. nov 2013

Ahojte...
Ja ešte nemám ani jeden darček. Viki minule zahlásil, že však on vie, že to kupujeme my, že vraj nie je debil. takto pekne. Tak som hovorila mužovi, že či počuje, čo Viki hovorí, že neverí na Ježiška. Tak ma Viki opravil,že Ježiško existuje, ale darčeky kupujú rodičia a donesie ich potom Ježiško...
U nás dnes kuchtil tatinko...slepačiu rezancovú polievku a krkovičku pečenú, plnenú šunkou a syrom, zemiakovú kašu a cviklový šalátik...

katka1819
10. nov 2013

Achoooj 😉

@denisenko tú korytnačku aj ja chcem našim...ale keď som videla ten projektor nočnej oblohyyyyy tak to už hej to sa aj mne pozdáva 😀 dík za typ 😉

katka1819
10. nov 2013

a toto chcem Matúškovi keď teraz frčíme na krtečkovi 😵 http://www.mall.sk/elektronicke-interaktivne-hr...

letty86
10. nov 2013

ahojte

jacka
11. nov 2013

ahojte 🙂

katka1819
11. nov 2013

Ráááááááááánečko 😀 😀 😀 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre