Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
12. nov 2013

@utka ..vy ste iní lego maniaci 😀 😀 😀 😀 😀

utka
12. nov 2013

Ahojte...
@leninka75 veru, Viki je závislý na Legu...a ešte chce PSP-čko a dve hry a to je všetko...skromný, len všetko drahé ako fras!

katka1819
12. nov 2013

achooooooooooj 😀 😀 😀

katka1819
12. nov 2013

@utka aj Peťko stále pýta Lego ale doteraz nedostal žiadne teda jedno ale to len také ako on povedal bábätkovské 😀 mne sa to zdá strašne predražené 😝 🙄

letty86
12. nov 2013

ahojte
aj u nás je zima a hlavne fúka, brrr
@katka1819 tak nie sme jediní, čo nefičíme na legu 😀 ja som vikuske raz kupila také niečo ako lego, len to bolo o dost lacnejšie, ale nejak ju to nezaujalo a matko tiez, z kociek si vybral vláčik a panáčika 😀 , kocky su už u mamky, tam to vysype a je po hre 😝

denisenko
12. nov 2013

Ahojte 😉 my sme mali 2...aj Denisko pýtal rukavice 😀

katka1819
12. nov 2013

@letty86 my máme ešte po bratových dvojičkách plný veeeeľký box s lego kockami a tiež ho to vôbec nebaví 😝 ale keď beží reklama na lego policajná stanica a iné to by som chceeel 😀 ...........no neviem dám za to 70 euro a potom to bude čakať niekde na skrini alebo poličke na Matúška 😅 to teda nie ... a kocky máme tiež tých je menej ako lego kociek a tie sú už trošken viac v kurze mama postaví komíny a Matulko rozhadzuje jedna radosť 😀 😀 😀 ................najlepšia je táto stavebnica u nás teda najviac používaná aj denne 😵

katka1819
12. nov 2013

@letty86 a ešte táto je super vlastne všetky od nich tie bloky 😀 https://www.modrykonik.sk/shops/hracky/j9ph/sta... my máme farmu a hrad 🙂

katka1819
12. nov 2013

tak akože vybrala by som si isto nejakú stavebnicu alebo hračku kuk 😉 https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rozumn...

letty86
12. nov 2013

@katka1819 tak si myslím, že dobre myslíš 🙂, asi by to na tej polici bolo 😵 ja obdivujem detičky, ktoré to baví, lebo si to vyzaduje sústredenie a trpezlivost 😵 ...ten robot nemááááááá chybu, parádny je....ten link, čo si dala, tie sme mali v skolke 😵 😵 😵 kedysi

letty86
12. nov 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 denisko má zmysel pre humor po mamine 😀 😀 😀

letty86
12. nov 2013

@katka1819 už som pozerala dávejšie na tu stránku, velmi dobré veci tam majú 😵

letty86
12. nov 2013

@denisenko 😀 uplne ináč som pochopila tie rukavice....si to nejak spojila...a ja tiež 😅 ..ale trvám na tom, čo som písala 😉

jacka
12. nov 2013

@leninka75 jasné že sa vytešujem 😀 😀 😀 😀 😀 .....................................ráno slnko vonku nula......čo viac..... 😀 😀 😀 😀
bežíme pre Peťka 🙂

jacka
12. nov 2013

@letty86 a ja nič?...... ☹ ☹ ☹

denisenko
12. nov 2013

@letty86 to nevadí.... 😀 😀 😀 😀
@katka1819 aj my máme niečo podobné u našich, ešte po bratovi... 🙂 🙂 🙂 lega má kopu a teraz ani väčšinou nepoužíva,lebo Barbar Conan Ničiteľ Simonko mu všetko likviduje...... 😝 😝 😝 takže aj keby chcel, asi nedostane...ale ja kupujem lego len ked býva v akcii....des...ved ja som žena,čo nepracuje.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. nov 2013

@jacka aj my máme... 😎 😎 😎 😎 ideme na plavošku..... 😉 😉 😉

denisenko
12. nov 2013

a dnes sme mali krásne ránko.....čo je lepšie, ako spadnúť o 6-tej z postele a rozbiť si tú kosť vedľa očka??...monokel jak vyšitý.....som myslela, že budeme utekať šiť...decko jedno... 😝 😝 😝

jacka
12. nov 2013

@denisenko vy sa máte....ide plávať 😵 🙂 .................že nepracuješ.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............ved to vy sa dve pobili čo sa robí na rodičovskej dovolenke 😉

denisenko
12. nov 2013

@utka díky....pozerám niečo sestriným deckám..... 😉 😉 😉

jacka
12. nov 2013

@denisenko no pekne ☹ ☹ .........Simonko si koleduje každy den.......chúda moje ☹ ☹

letty86
12. nov 2013

@jacka ahoooj 😵 😵 😵 😵 som čakala, že urobíš kuk, málinko píšeš ☹

denisenko
12. nov 2013

@jacka no...neviem , či máme...dneska a aj zajtra a asi aj so Simonkom....prežijem..... 😀 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2013

@letty86 neviem...nestíham.... ☹ ........čo sa deje.......... 😔 ..aj teraz už bežíme........nejaká som rozlietaná 😝

denisenko
12. nov 2013

@katka1819 idem kukať niečo tomu demolišnmenovi..... 😀 😀 😀 také nezničitelné veci by potreboval..... 😀 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neviem či máš na výber 😀 na prežite 😀 😀 😀 😀

letty86
12. nov 2013

@denisenko matkovi už bledne ocný monokel, teraz simonko 😕 ...sa ma učky pýtali, že čo robil....mal dve teorie, jedna bola, že spadol o kamen, druhá, že havarol s ockom na aute.....ledva to rozpráva, tak nechápem, ako si také niečo vymyslel.. 😕

denisenko
12. nov 2013

@jacka ani nemám...svokra chodí teraz za maličkou, zajtra bude v žiline a Petrík šiel do BA...neviem dokedy...tak sa výber zúžil len na dve možnosti....buď všetci...alebo nikto...... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
12. nov 2013

@jacka poznám také dni 😝 ked nič, tak nič....a ked...tak všetko v jeden den....minulý týzden som mala jeden super den, ani najest som sa v ten den nestihla 😠

denisenko
12. nov 2013

@letty86 kam tie deti na to chodia????....nás ked niekto uvidí, tak sociálka by ho brala každý týžden....ale verím tomu, že by mi ho aj rýchlo zas vrátili........ 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre