Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
8. dec 2013

@utka skoré uzdravenie....táto zima.....už aby bolo leto....

utka
8. dec 2013

@denisenko dík...veru...

letty86
8. dec 2013

ahojte
@denisenko čo to, Ivka ☹ 😔 ...davaj si na seba pozor a nepodcenuj také veci...ako sa dnes cítis?

denisenko
8. dec 2013

@letty86 ...dnes?..Ibalgin s Novalginom..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ale Petrík je už od pondelku doma, nebude chodiť do práce, takže bude lepšie.... 😉

letty86
8. dec 2013

@denisenko ☹ ...tak super, nech sa o teba vzorne stara...čo ani nepochybujem, že bude...drz sa 😉

utka
8. dec 2013

@denisenko drž sa!

katka1819
8. dec 2013

@denisenko Ivetka moja juuuj zle nedobre teda a viem o čom hovorím ... aj mňa takéto stavy sem tam chytia,len ja už to viem predýchať a tie zubiská hnusnééé vedia potrápiť 🙄 ................... poodychuj moja podľa možností čo najviac ,nech si Petrík tvojich malých teroristov tiež užije ,a šup šup k zubníkovi 😅 ..........................podaj hlásenie ako sa máš 😉 a držkaj sa 😵
@utka Vikimu prajem skoré uzdravenie 😵 .....................teraz sú všetci akýsi naprd aj u nás Peťko kašle a Matulo soplí, ja oboje 😖 len manžo sa drží 😝 😅

katka1819
8. dec 2013

tak som začala vypekať ... dnes medovníčky a zázvorníčky 😵 zajtra linecké lepené, kakaovo škoricové obláčiky,kokosové srdiečka 😀

katka1819
8. dec 2013

idem spaaaac 😵 brúúú nocku 😉 😀

leninka75
9. dec 2013

ránečko!!!.............
čo to tu čítam?!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...............choroby, choroby, bolačky, choroby................. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

@utka.....držte sa a rýchlo sa vyliečte!!...si mala tušáka keď sa ti k vašim nechcelo 😉 .....Viki pôjde už asi až po prázdninách do školy, že?
@denisenko..juj Ivka, čo sa to deje?!!....už je toho na teba príliš moc!!!.....oddychuj nech ti je zasa dobre 🙂 🙂 🙂 🙂
@katka.........parádna briketa!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................čítam, že u vás tiež chorobovo 😝 😝 😝 ☹ ☹ ☹ ☹ ........rýchlo liečiť nech ste na vianoce zdraví 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........šikulka si s koláčikmi!!!...musím sa aj ja do toho pustiť, si mi narobila chute 😉 😉 😉
@letty86.......vy sa ako máte??:...detičky, pečenie, darčeky, výzdoba??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
9. dec 2013

@jacka.....no ako dokopala si sa k pečeniu?? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ....Maťko už nekašle??

denisenko
9. dec 2013

Ahojte 😉
Žienky moje,ďakujem 😉

katka1819
9. dec 2013

nooooooooooo nazdar 😀 😀 😀

podávam hlásenie 😀 u nás strašnostrašné člapkanice,prší ako z krhly ... cesta do školy fungl mokré nohy aj rifle bo tí debilný s prepáčením vodiči ani náhodou trochu nespomalia 😠 a tie topánky že faaakt nepremokavé 😝 ale inak všíííííííííííííííííííííícko OK 😅 😀

letty86
9. dec 2013

ahojte 😉
@leninka75 leni, presne v tomto poradi 😀 všetko o.k., matko dnes isiel uz do skolky, pečiem o dooost menej ako vy, darčeky uz mam, vyzdoba primeraná k dátumu 😅...ako sa mate vy?

jacka
9. dec 2013

ahojte..........
@denisenko ................ ☹ ☹ ešte že máš doma drahého.........velmi ti to pomože.........a zúbok ako?....šla si k dr.?..........držkaj sa....... 🙂

jacka
9. dec 2013

@leninka75 dokopala?...... 😝 .......Maťko ma dokopal........že chce pomáhať.....tak som začala s medovníčkami....a už mám aj druhé cesto v chlade.........chcem aj iný recept.........uvidíme... 😀 ....o chorobách mi ani nevrav.........MAťko kašle.......ale nie tak velmi žeb ostal doma........no a s Pečťka mám bolesť v bruchu...má taký priesvitný soplík.......aj som ho chcela nechať....ale urobil cirkus že ide do školk......obliekol sa nasáčkoval do auta......a bolo............som zvedavá zas na učku čím ma prekvapí............ako ste víkendovali? 🙂

jacka
9. dec 2013

@letty86 🙂 🙂 .......

letty86
9. dec 2013

@jacka 🙂 🙂
tie deti su neskutočne 😔 😀 ...naprv to plače, že do skolky nie a potom plače, že do skolky áno 😀

jacka
9. dec 2013

@letty86 že......tiež nevedia čo chcú......a mne bý bolo veselšie........... 😀 😀 😀 ......zajtra bude druhý pokus.. 😀 😀 😀 .....................MAtkovi sa chcelo?....Vikuška ako v škole?

jacka
9. dec 2013

😎 😎 😎 😎 😎 kto chce 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ....................nedám 😀 😀 😀 😉

letty86
9. dec 2013

@jacka Matko pustil slzu, ale ked vošiel do triedy, už neplakal, sa obzeral, čo sa deje, hudba, deti 😀 dnes maju Mikulása, Vikinke sa celkom chce, ta už ma plače za sebou, teda dufam 😀 😀

letty86
9. dec 2013

@jacka aj my máme 😎 ...aj ty tak veeeela vypekás, či to len ja tak pomenej 😕 😀

jacka
9. dec 2013

@letty86 ....čooo aj u vás je 😎 😎 😎 ?....tedaááááá si ma dostala 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ...................tento rok sa mi nejak nechce nič piecť.....ale čo nenechám deti na ničom....moje zlaté.. 😀 😀 ked spia 😀 😀 😀 ....................................ale malá slzneka može bť... 😵 😵 ..................... 😀 😀 😀 😀 😀 žeb mala za sebou 😀 😀 😀 😉 ............ved už je velka slečna 😵 😵 😵 😵 .............máte ako druháci vela učenia?....

letty86
9. dec 2013

@jacka to vieš, slnko svieti pre všetkých 😀 😀 😀 😎
tak plakat, že ide do skoly 😕 to by som bola na prášky, keby to dávala 😝 ...učia sa dosť...svokra bola u nás a skonštatovala, že teeeeda 😀 majú napríklad pracovné zosity k čítanke a k slovenskému jazyku, plus robia ulohy z knihy zo sj do zosita, este majú aj zosit na písanie...nenudia sa

letty86
9. dec 2013

@jacka plus vlastiveda, prirodoveda, nabozenstvo, aj, informatika a potom také klasika oddychovky tv, vv, hv

jacka
9. dec 2013

@letty86 ja som bola v tom že len pre mna svieti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......si ma rýchlo zobudila 😀 😀 😀 😀

jacka
9. dec 2013

@letty86 super....takže maju doho dosť...... 😝 ....ešte tak ...nudiť sa...že ☹ 😉 ...........chodí do družin?

letty86
9. dec 2013

@jacka 😀 😀 😀 , no ved, čo budes stále spať...raz dva ta preberiem, neboj nič 😀

jacka
9. dec 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................... 😀 😀 😀 😀 dik za taký budíček.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
9. dec 2013

@jacka aleee, nedakuj 🙂 rado sa stalo 😀 😀 😀

idem ja upratovat, dnes uz asi dám kuchynsku linku, stale to odkladám a akosi sa to samé nevyčistí, zistujem 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre