Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
16. dec 2013

@jacka ..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. dec 2013

dala som si notebook na kuchynskú linku, tak sa mi hádam podarí chodiť častejšie--

denisenko
16. dec 2013

počítač musím aj tak odpratať...nemám kam dať stromček..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
16. dec 2013

ahojte 😉
@jacka jeeej, blahozelam, teta 😵 😵 😵 a ako sa volá? to je prvá otázka, ktorá ma hned zaujíma a niekedy dostávam aj odpoved, jeeeemine, som zabudla 😀 😀 😀 sa to týka takých postarších tiet 😀 😀 😀 ináč mi stále chodí po rozume Matejko, ale tak to isto nebude 😅 , ale tak neviem prečooooo 😕 😀
@leninka75 si zlatučká 😵 , ale nerob si starosti takto pred sviatkami 😉

jacka
16. dec 2013

@letty86 dakujem....volá sa Miško...... 🙂 ...........bol b aj Matej keb nebol už 😀 😀 😀

letty86
16. dec 2013

@jacka ved mi napadlo, že teda jeden už v rodine je, tak ale je to na M 😀 😉 😉, chcela som ešte dodat, že isto je na M, ale som sa nechcela takto blamovat, ale vyslo by to 😀 😀 😀 😀 😀 ja milujeeem meno Michal 😵 😵 😵 som mala taku platonicku lásku, to bol takýýýýýý pekný chlap 😵

jacka
16. dec 2013

@letty86 aj Petko mal mať toto meno..len muž mi pred nemockou vraví že dajme Peťko......no mne to bolo jedno 😀 😀 .......................veru na M.......aj nad Matúšom uvažovali 😀 😀 .........................že pekný chlap... 😀 😵 ...teraz máš doma dvoch pekných 🙂 😉

letty86
16. dec 2013

@jacka ani u nás by Mižu nepresiel 😀 😉 , ja som Peto vybrala pre svojho brata....lebo...sa mi páčil jeden Peto...tiez bola taký pekný 😀 😀 ako Jason Donovan vyzeral 😀 😀

jacka
16. dec 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ja mrem s teba 😀 😀 😀 😀 ....................prečo neprešiel?................ 😀 ....

letty86
16. dec 2013

@jacka 😀 😀 mozem ja za to 😀 😀 ...manzel chcel len Marcelka 😉

jacka
16. dec 2013

@letty86 možeš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ale ved tiež je na M 🙂 😉 ....Vikuške kto dával meno....

letty86
16. dec 2013

@jacka 😉 ja som vyberala...mne so to mena zapácilo, ked som mala nejakých 12 rokov....vtedy to bolo také neobkukané meno...a som si povedala, že ked raz 😵 ..a muzovi sa celkom zapácilo, lebo jemu sa skoro nič nepáčilo 😀 😀 na všetko mal výhrady, on navrhoval ešte Dominiku...ale tak dal potom na mna, že moze byť..........a chlapčenské som mala vzdy iné vybraté 😀 😀 istú dobu sa mi Erik a Roland páčili, no hádaj prečo 😅

jacka
16. dec 2013

@letty86 ani sa nejdem pýtať prečo 😀 😀 😀 😀 ....................moj muž chcel dať Erika.......zatrhnuté v sekunde 😀 😀 😀 😀 ..........Vikuška je pekné 😵 😵 😵 ...ja som dievčenské nemala ani pri jednom.......som tušila že obaja chalani....tak načo sa zaťažovať 😀 😀 😀

jacka
16. dec 2013

@letty86 idem ich trošku prevetrať..... 🙂 ........ 😀 😀 😀-.---pochtať zopár bacilov.....je ich tak vela že ich vonku až vidno 😝 😀

letty86
16. dec 2013

@jacka juuj, ani sa nepýtaj 😀 😀 😀
Erika by som už dnes ani ja nedala 😝 chápem 😀 ...ty si ako moj muž 😀 on pri viki vedel, že bude dievča, tak tam nehladal chlapčenské, takže som vobec netusila, že bude chcieť Marcelka 😉 a pri Matkovi zas voooobec neriesil dievčenské 😀 .....zlatá 😵 😵 😵som rada, že viki moze byť 😉 😉 😉

uzite si...bez bacilov....idem za chvilu pre Matka a potom na vianocné trhy k Vikuske....som robila cestovinové ozdoby na stromček, fuuuj, ale som bola rada, ked som ich dokončila 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😅 😅

denisenko
16. dec 2013

huráááá......zákusky objednané, vianočná pošta poslaná, čižma v oprave, baliaci papier kúpený....... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 cesto na medvedie labky v chladničke, pstruh odplával do mrazáku......tušíííím už mám všetkoooooo 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
16. dec 2013

@letty86 cestovinové ozdoby na stromček???...to ako???....prvý raz čítam..... 😕 😕 😕 😕

jacka
16. dec 2013

@denisenko Maťko prišiel raz zo školk s tými cestovinami......norlnálne ich aj výmalovali.....a navliekli na nitku...pekné 🙂

na dnes stačilo.....pekný zvýšok večera......dobrú nocku 🙂

leninka75
17. dec 2013

rááááááááááánečko!!!,,,,,,,,,,,,,,,posledný deň v práci!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
17. dec 2013

@letty86 ....odfoť tie ozdoby, som zvedavá 😉 😉 😉 😉 😉 ......tiež som to niekde obzerala, ale povedala som si, že patchwork a pletenie z papiera mi tento rok stačia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katka1819
17. dec 2013

Ahoooooooooooj 😀 😀 😀

denisenko
17. dec 2013

ahojte...... 😉 😉 😉 😉

medvedie labky rozvoniavajú po celom dome....to je rááánko 😉

katka1819
17. dec 2013

@leninka75 na včera som kývala vykríkala na teba jak sme išli okolo smer Púchov a ništ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zase si vypekala zažratá do roboty čoooo si ma nempočula 😝 😝 😝 😀 boli sme kuk v Jysku ale som bola strášno sklamaná z tej kvality tam tak sme sa otočili a išli dom s prázdnymi rukami 😅 chceme Matulkovi už veľký paplón a vankúš do novej postele bo sa nám už do malej postieľky nezmestí tak má novú 160 x 80 cm 😵 a tááááááák mi svekra ten Jysk vychválila ale jááá ci nevííím 🙄 😝 😉 .................................inak dnes posledné dárečky ideme kúpiť a hotovka 🙂...............ale stále neviem čo mojej mamine a tatinovi 😅 čo ste Vy kupovali kočky ??? Dajte rýchle typy 😉 😉 😉 že Ď 😀 paaaa :-*

jacka
17. dec 2013

ahojte....žeb som dnes bola posledná??? 😨 😕 😀 😀

@denisenko .....krásne vona.......už len nevetrať 🙂 ...........Denisko už chodí sám do škol?.....

@leninka75 to znamená že sme už asi tak skoro neprídeš že ?......hm,...........tak si uži dovolenku.....aj ked pochýbujem že budeš oddýchovať 😉

jacka
17. dec 2013

@katka1819 @leninka75 je zalubená.....ked nepočula 😀 😀 😀

denisenko
17. dec 2013

@jacka ..nechodí, čo si...ale to len ráno musím chodiť s ním.....po obede alebo aj na krúžky chodí sám....ale proste ráno musí ísť niekto s ním, lebo má z toho úrazu normálne traumu.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

denisenko
17. dec 2013

@katka1819 my sme našim kupili novú práčku, sme sa skladali všetci, takže asi Ti nepomložem.....svokra dostane darčekovú poukážku do kaderníctva , a svokor takú pánsku darčekovú kazetu...a sme vybavení 😉

jacka
17. dec 2013

@denisenko z akého úrazu?...čo mi ušlo?.....čo sa stalo?.............

jacka
17. dec 2013

@leninka75 kuk 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre