Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
13. jan 2014

Včera sme mali s Vikim debatu, čo je po smrti...dobre,čo? A minulý týždeň sa ma spýtal, ža ako som vedela, že som tehotná s Luckou. Som mu povedala, že som si urobila taký test. A on, že ako som vedela, že si ho mám urobiť...mudrlant jeden...tak sme to nechali na neskôr 😝

jacka
13. jan 2014

@utka 😀 😀 😀 😀 😀 odpadnem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........s toho testu....😀

jacka
13. jan 2014

@leninka75 kde si zmizla?

utka
13. jan 2014

@leninka75 učka nám posielala učivo a aj suseda nám nosila úlohy...takže asi píše...

utka
13. jan 2014

@jacka nooo, aj ja som skoro odpadla...nevedela som, čo mu povedať. Tak som mu povedala, že mu to vysvetlím, keď bude trošku starší...Ja mám niekedy pocit, že sa nerozprávam so 7 ročným chlapcom, ale s dospelákom...

leninka75
13. jan 2014

@jacka ...už som tu a ty si isto preč ☹ ...že si išla po detičky? 😵 😵 😵 😵 ..............

leninka75
13. jan 2014

@utka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............nepozeráva Viki nejaké dokumenty alebo niečo čo nie je určené pre jeho vekovú kategóriu??? 😨
.....tak držím palce, aby sa písomky podarili!!! 🙂

katka1819
13. jan 2014

@utka nooo aj my sme mali takúto debatu o smrti aj o tom ako sa mi dostal Matúško do bruška 😉 ale som mu to všetko hneď vysvetlila popravde 😅 🙂 nech sa nedozvie od druhých a samozrejme tak primerane jeho 5 rokom,ale od vtedy sme to preberali viac krát a vždy niečo pridám ,čím je starší a veľa aj naše dvojičky už pomohli -mudrlantky 😀 😀 😀 😝

utka
13. jan 2014

@leninka75 no možno aj pozerá...nedá sa stále ustriehnuť, lebo býva doma aj sám, keď je chorý a ja potrebujem ísť s Luckou von...A dík. Slovina dnes za 2.

utka
13. jan 2014

@katka1819 a čo si mu povedala...

leninka75
14. jan 2014

rááááááááááánečko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
14. jan 2014

@utka ....super, blahoželám! 🙂 .....písali diktát? .....

@denisneko...no ako sa máte?? 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

jacka
14. jan 2014

ahojte.... 😉
@denisenko .......čo sa deje že tu nie si..... 😕 😕 😕 😕 ......čakáme na správu.... 😉
@utka super šikulka.... 🙂

leninka75
14. jan 2014

@jacka ....všade hlásia poľadovicu, vy máte aké cesty???...

jacka
14. jan 2014

@leninka75...čoooo?...to i teraz hovoríš?.... 😕 😕 .....................tu nič.......len tma.....ale nemrzne...dufam.... 😝

leninka75
14. jan 2014

@jacka ..akurát počúvam, že najväčšia poľadovica je tu v okolí žiliny...kúsok za ZA sa už aj niekto zabil ☹ ☹ ☹ ☹...počúvam rádio, brrr ☹

jacka
14. jan 2014

@leninka75 tak to som ja tu radšej potichu........tohoto sa ja desím ☹ ☹ ☹ ☹ .........zatial nech je tak ako je .... a rýchlo jar......

jacka
14. jan 2014

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/komu-ste-d...
to pltí aj pre nás?......či ako?......či lne od 3 rokov....či aj Peťka mám ísť nahlásiť?:........ale vidím že sa niekto fajne nudí.......😝

utka
14. jan 2014

Ahojte...

@leninka75
@jacka ďakujeme... Písali písomku-samohlásky, spoluhlásky, dvojhlásky, rozlišovacie znamienka a čo ja viem čo. Dnes matika a zajtra diktát a geometria...V pondelok angličtina. Dávajú im teda zabrať...

katka1819
14. jan 2014

aHOOOOOOOOOOOOJ 😀 😀 😀

@jacka no ale trošken sniežika by nebolo na škodu už len kvôli deckám 😉 😉 😉 a potom rýchlo tá jar 😀
@leninka75 aj tu poľadovica 😝 sme ráno išli šmýkaním ,bežaním 😅
@utka normálka že keď niekto umrie, tak už viac s nami nie je,že dušička odletí do nebíčka alebo do pekla a telo sa dáva do zeme ,preto chodíme na cintorín a tam sú pochované naši blízky ktorý zomreli..... no a k tomu tehotenstvu a pôrodu ...že maminka a tatinko sa moc lúbia tak sa spolu túlili a keď sa spojí pípík a cikulka tak sa dostala do maminky spermia a tá vošla do vajíčka ktoré má maminka v sebe a keď sa spoja vznikne nový človiečik 🙂 ale som mu zdôraznila že to len dospeláci takto môžu robiť,potom človiečik rastie dlho v maminom brušku a keď už narastie tak aby mohol sám dýchať a papať a iné tak musí ísť z maminho bruška von a to je ten pôrod keď som musela byť v nemocnici a von sa dostane buď cez bruško alebo cikulku 😉 no a naše dvojičky to spestrili aj tým že mu ukázali v knihe o tehotenstve ktorú som si nechala na nočnom stolíku a neschovala ako inak bežne 😀 a všetko si to pozreli tam aj s reálnymi fotkami krpáááááááááni ...tak načo zahmlievať ...inak sú aj knihy pre deti o sexualite pre chlapcov aj pre dievčatá ,v rôznych vekových kategóriách...jednu som už kúpila krstnému a teraz ju dostanú aj naše herečky dvojičky na meniny 26. 😵

utka
14. jan 2014

@katka1819 no super...o tej smrti sme sa aj my podobne bavili...ale o otehotnení ešte nie. Ale tiež som mu kúpila knihu Moja prvá kniha o sexe, ale ešte má na ňu trošku čas. No len môj drahý ju dal do obývačky medzi ostatné knihy a už sa ma pýtal, že čo je to tam za kniha...tak som zvedavá, kedy si ju vezme a začne študovať 😀...

katka1819
14. jan 2014

tááááááááááááááááááák asi mením šaty 😅 😅 😅 včera mi manžel povedal že sú akési babkovské s tou čipkou hore 😝 😕 čoooo je to pravda ??? a neklamať PROSííííM 😀 tak či tak idem dnes do ZA pokukať aj tam v salónoch 😉 lebo mi dal chrobáka 😠 🙂

katka1819
14. jan 2014

@denisenko haloooooooooo halooooooooooooo čo je s Vami ???????????

katka1819
14. jan 2014

@jacka už som niečo o tom nahlásení počula len neviem čo to brať vážne 😅 😕 😅

jacka
14. jan 2014

@katka1819 tiež neviem ...čo robiť.... 😝 ............neáte číslo na deni....aspon sms......či je všetko o.k?

jacka
14. jan 2014

mne to zas nič neukazuje 😝

denisenko
14. jan 2014

Ahojte,minuli sme internetové dáta 😀 čakáme na magnetickú a potom uvidíme ako rozhodne primár. Ozvem sa z domu...držte palce 😉

leninka75
14. jan 2014

@jacka ..počula som o tom, ale je to teda totálna blbosť 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .............som čítala, že stačí napísať mail na ÚPRSaV......hádam tam zavolám......ty to ideš nahlasovať?

leninka75
14. jan 2014

@katka1819 ..tie šaty sú náhodou krásne!!!!....a podľa mňa ti aj pôjdu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂....Peťo sa v tom nevyzná 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
14. jan 2014

@denisenko ..moooooc držíme 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre