Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. feb 2014

ahojte.....zase 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 😉 😀 😀 😉

katka1819
3. feb 2014

Ahoooooooooooooj 😵 😀 😵

katka1819
3. feb 2014

Včera sme boli v kine že za vysvedčko odmena 3D super rozprávka 😀 kuk

katka1819
3. feb 2014

a ideme na karnevaaaaaaaal tak to zorganizovali v škole, že od 9-12 doobeda 😝 😅 😀 papaaaaaaa

denisenko
3. feb 2014

Ahojte..😉 aký nádherný deň...periny na balkóne,okná umyté...až ma to láka ísť na záhradku...😉

katka1819
3. feb 2014

halooooooooooooooooo haloooooooooooooooooooo žijete ???????? 😝 😝 😝 😀 😀 😀

katka1819
3. feb 2014

kuk fotos z karnevalos 🙂 len také amatérske viac mi ich potom posunie segra 😅 😉

leninka75
4. feb 2014

rááááááááááááááááánečko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .....................

@jacka....kukám, že si mala koňa skoro sama pre seba 😀 😀 😀 😀 ........

leninka75
4. feb 2014

@katka1819 ...waaaaaaaaaaaaaaaw!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..paráda!!...Matúško sa v pohode nechal navliecť do kostýmu?............

leninka75
4. feb 2014

..ozaj dievčatá..už ste na úrad hlásili starostlivosť o dieťa?????????????

katka1819
4. feb 2014

Ahooooooooooj 🙂

@leninka75 🙂 si predstav že v pohode ... taký bol ohúrený že kde sme to ...tooooľko detí,hudba,tanec že ani nevedel kedy som mu to obliekla 😀 😀 😀 to skôr Peťko už štrajkoval,lebo bolo viac dievčat ako chlapcov .. a pesničky ako pre bábätká... a proste nudaaa 😝 😝 😝 no čo by si mu na to ...krpec jeden 7 ročný ,počítam že to bol jeho posledný karneval 😅 😉 .......................ale Matulo ten si to užil 😵

katka1819
4. feb 2014

@leninka75 ozaj s tým hlásením to aj my maminy na MD musíme nahlasovať 😅 😅 😅 či ako je to, priznám sa ešte som si k tomu nič neprečítala,nevygoooglila

utka
4. feb 2014

Ahojte...Ak som správne pochopila, tak sa nahlasujú detičky od 3. rokov až kým nenastúpia do školy...

leninka75
4. feb 2014

...no však toto..naschvál sa vás pýtam, či ste to prihlasovanie riešili.....ja som minulý týždeň volala na úrad, že ako to mám urobiť..tak tetušky nevedeli lebo im ešte nikto nepovedal ako to majú robiť 😝 .....mám si zavolať niekedy v priebehu februára...včera som tam nabehla s vyplneným tlačivom a tetuška, že nás sa to netýka, lebo, že Lolka dovŕšila tri roky pred tým ako bol vydaný zákon 😅 😅 😅 😅 😅 ...tak ma to zasa raz pobavilo...... 😅 😅 😅 😝 😝 😝

.....a toto som dnes našla http://www.topky.sk/cl/10/1376835/Rodicia-pozor...

leninka75
4. feb 2014

@katka1819 ..normálka vám závidím ten karneval ☹ ...u nás zasa raz skapal pes 😝 😝 😝 😝 ..nikto sa nemá k tomu aby to zorganizoval 😝 😝 😝 ..ani obec ani škola ☹ ☹ ☹

katka1819
4. feb 2014

@leninka75 dík za info ...teda mám nahlásiť Matula až keď dovŕši 3 roky v októbri kto sa oňho stará a Peťka netreba nahlasovať ... dobre tomu rozumiem ... 😅 😉

katka1819
4. feb 2014

@leninka75 u nás v každej škôlke a v každej škole je karneval a býval aj mestský,ale ten minulý rok zrušili 😝 🙂 ja sa vždy teším na karneval a keby som mohla idem aj na nejaký dospelácky ,ale taký u nás nieje a dostať tam môjho Peterka to by bola tiež fuška ,ale ja ho ukecám na všeličo 😀 😀 😀 .................tak si spravíme opäť u nás doma rodinný karnevalík 😀

katka1819
4. feb 2014

oooooooooooooozaj kukali ste zlaté manželky na markíze včera večer kolo 21.40 to vysielali prvú časť .... tak manželka Branka Radivojeviča ,Janka je moja spolužiačka zo strednej 🙂 kuk http://www.cas.sk/clanok/271139/manzelia-radivo...

leninka75
4. feb 2014

@katka1819 ..hej dobre si to pochopila 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .......................vieš, že aj ja by som išla na dospelácky karneval?!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..ja som za takéto srandičky 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. feb 2014

@katka1819..nekukala som, to som už bola KO 😝

leninka75
4. feb 2014

@jacka .................haloooooooooooooooooo 😨 😨 😨 😨 😕 😕 😕 😕 😕 ..................

denisenko
4. feb 2014

Ahojte...😉 idem vás len pozdraviť, zachvíľu príde Denisko a ideme plávať...😉

leninka75
5. feb 2014

Raaaanecko .... 😉

@jacka....kde si stratená?
@denisenko....zaplávali ste si?

jacka
5. feb 2014

ahojte......

@leninka75 tu som...ale včera k nám do tejto ..... 😠 nedošiel signál.....a ked konečne došiel tak prišli deti....a s nim von na 😎 😎 😎 a potom po dvoch týždnoch zákazu pc som sa sem už ani nedostala 😀 😀 😀 a zrazu večer a spať....odpadla som s deťmi 😀 😀
ako sa máte?......čo ste robili cez predlžený víkned?........ja som mala doma umierajúceho 😝 😀 😀 ale prežil 😀 😀 😀 ...........

jacka
5. feb 2014

@denisenko ako šlo plávanie....? 🙂 🙂 ......Simonkovi je ako?....

jacka
5. feb 2014

@leninka75 ozááj......vždý zabudnem.......ako výberáš chlebík s pekárničký bez toho abý si s tým musela trepnuť ..... 😉 😠 😠 😠

jacka
5. feb 2014

dnes bude toto......
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=34057
ale je dosť možne že si to budem žrutiť sama 😀 😀 😀

Maťulo dnes karneval v škole zas sa neučia......dobrý prvý ročník 😀 😀 😀 😉

katka1819
5. feb 2014

Ahooooooooooj 😀 😎 😀 😎 😀

katka1819
5. feb 2014

@jacka to bude mňamka obedík 😉 😵 😉 my máme dnes rizotko z tarhone ,bravčového mäska a zeleninky 🙂

utka
5. feb 2014

Ahojte...
Boli sme u našich a Lucka asi nachladla, začína sopliť ☹. Aj naši majú dnes v škole karneval, ale poobede...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre