Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. feb 2014

@leninka75 matka som .... 😀 😀 😀 len či aj normálna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. feb 2014

@jacka ..však jasnačka máš chlopov tí sú na masisko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. feb 2014

@leninka75 robila som len z pol kg..........musím schovať abý striga slintala 😀 😀 😀 😀 -..................fúúúúúúúúúúúúúúúúj akááááááá som hnusnááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
21. feb 2014

@jacka mnam, ze aké dobroty 😵 😵 my sme mali rybu so salatom...sme v chudnucom rezime, už mi to lezie hore krkom 😅
@leninka75 moji tak paradajkovu lubia a v poslednej dobe viki fazulovu a ešte takú kyslu zo stavy kapustovej, to robieva svokra, teda uz aj ja 😀 to tiez 😉

jacka
21. feb 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....ale len na určitý druh mäsiska.....rezne kurátko......

leninka75
21. feb 2014

@jacka ... 😀 😀 😀 😀 😀 .....normálne nenormálna alebo nenormálne normálna matka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...vyber si 😉 😉 😉 😉

jacka
21. feb 2014

@letty86 akože vý ste v chudnucom režime....... 😅 😅 😅 😅 to len sranduješ že 😉

jacka
21. feb 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 to je na man zložité čo si napísala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. feb 2014

@jacka ...čo tam po strige 😉 ..ja som chcela pre seba 😵 😵 😵 😵 😵 .....mne nedáš??? 😉

leninka75
21. feb 2014

@letty86 ..ako sa vám darí s chudnutím??? 🙂

jacka
21. feb 2014

@leninka75 jááj pre seba.....však dobehni....trochu ti schovám 🙂 🙂 🙂 🙂 ....ale bez kávičký dnes som jednu mala.....stačí 😀 😀 😀 😀 .................alebo zajtra príd.......aspon nikam nepojdeme 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. feb 2014

@letty86 ..moje nechcú strukoviny 😠 ..keď navarím, tak strukoviny vyhrnú a zjedia len šťavu so zemiakmi 😠 😠 😠 😠 😠 ..............mám ich zle naučené 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
21. feb 2014

@letty86
@leninka75 nechápem prečo všetci chudnete...........drastický 😉 .....švagor jedol celý den.....a večer okolo 17 už do pusi len vodu dal a za 2 týžden šiel dole 4kg 😉 😉

leninka75
21. feb 2014

@jacka .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ty si číslo 😀 😀 😀 😀 ...však aj si dám kávu aj sama 😀 😀 😀 😀 😀 ...sa môžeš pozerať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. feb 2014

@leninka75 ani moji........teda....len fazulu.....Peťko aspon šošovicu dá.......... 🙂

letty86
21. feb 2014

@jacka ani nie, mam svojich rekordných .... kg, to ani nenapísem, hanbím sa ako pes 😖 😠 a manzel je tiez fajnový 😉
@leninka75 manzel celkom dobre podla váhy a ja nič moc podla váhy, nemerala som sa, ale tak snazim sa už nezrat 😝 ....ale takto ti poviem....som tak minule sedela a muz zadrel uplne vázne: sa mi zdá, že odkedy sa zdravšie stravujes, tak si asi zas pribrala.....no nemiluj ho 😠 😅

jacka
21. feb 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 čooooooo to mám slintať? či ako si to predstavuješ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................

leninka75
21. feb 2014

@jacka .....moja zlatá, lenže ja mám tučnotu v génoch ☹ ☹ ☹ ☹ ☹.......ja si musím dávať sakra pozor na to čo zjem, ak nechcem vyzerať ako moja babka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
21. feb 2014

@letty86 to znamená že dobre varíš 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂

jacka
21. feb 2014

@leninka75 ved ked to ináč nejde..... 😉 .............len ked si spomeniem na deti čo všetko bý si dali a nemožu....tak ma berú čerti.........mýslím kadejakých vegánov.....a takých 😠 😠

leninka75
21. feb 2014

@letty86 .......zlatý ten tvoj muž 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .................aj tak mám pocit, že mužom to zhadzovanie kilečiek ide ľahšie 😠 😠 😠 😠 ...potvory, ešte aj toto majú jednoduchšie 😅 😅 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. feb 2014

@jacka ......isto by som ťa ukecala, a dala by si si aj so mnou kafčo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
21. feb 2014

@leninka75 maju lepšie spalovanie......... 😝 ............... 😀 ......a sú velký a tažký........ 😉

leninka75
21. feb 2014

@jacka ..to ti verím, že ti to príde ľúto kôli deťom ☹ .........ja v podstate zjem skoro všetko, len v správnych kombináciách 😉 ......

letty86
21. feb 2014

@jacka nič drastické 😉 papam pravidelne...lebo doteraz hala bala...a obmedzujem prilohy(zemiaky, ryza) a mučne teraz nejem,alebo len veeelmi malo....tiez nie je dobré jest len do 17tej, ak niekto chodí spat okolo 23tej...
a som už riadna gulka bombulka 😔

jacka
21. feb 2014

@leninka75 ....ma poznáš že 😀 😀 😵 😵 😵 😵 ......takže mám bránu otvárať?

leninka75
21. feb 2014

@jacka ....ale zapaľovanie nemajú dúfam lepšie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. feb 2014

@letty86 .......isto nie si guľka...............neverííííííííííííííííím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
21. feb 2014

@jacka ....otváraj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

letty86
21. feb 2014

@leninka75 uprimny za kazdých okolnosti, čo ti poviem, ziadne medové motúziky nehrozia 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre