Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
5. mar 2014

Ahooooooooooj 😉

jacka
5. mar 2014

@leninka75 cez týžden.....čo si?....to bolo na víkend......prišli Maťkovi blahoželať 🙂 ........to som robila v sobotu ...šišký....a v piatok roládu......kedže pršalo bolo časúúúú 😀 😀 😀 .........................................................tú závislosť ako riešiš?................že fajné na mozog 😝 😠 ☹

jacka
5. mar 2014

@leninka75 post sa ani u nás nedodržiava........

leninka75
5. mar 2014

@katka1819 ..čavec mravec 🙂 🙂 🙂

leninka75
5. mar 2014

@jacka ....to nahlas ani nehor, že sa nepostíš 😉

jacka
5. mar 2014

@leninka75 čosi to ja potichu a len tebe 🙂 😀 😉

denisenko
5. mar 2014

Ahojte...😉 tak už som vyoperovaná ☹ asi mesiac som mala takú guľku na zapästí...presilená ruka...ujo doktor urobil sono a odsal takú želatínu...teraz ma bolí celá ruka...a musím na mmr,lebo zdroj mojich prebdetých nocí od bolesti je zrejme vyskočená platnička..a potom že ledva chodím 😀😀

utka
5. mar 2014

Ahojte...
@leninka75 veru nie a ani netuším, prečo je pôst...Ak je to cirkevné, tak bohužiaľ, neboli sme k tomu vedení...moja mamina bola učiteľka a to sa vtedy nemohlo. Aj krstení sme boli potajomky, konfirmáciu sme mali takú narýchlo, bez učenia. Takže asi tak.

leninka75
5. mar 2014

@denisenko ......bolelo to vyberanie? ☹ ............tá tvoja chrbtica, ach jo ☹ ☹ ☹ ☹ ..............čo sa s tým dá robiť?

leninka75
5. mar 2014

.....kááááááááááááááááááva 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
5. mar 2014

@leninka75 ani my sa nepostíme...ale nejeme mäsko.... 😉 @jacka Ty si sa pýtala koho voliť?...alebo @leninka75? ...tak aby ste vedeli, ja pojdem....urobím si "en ten tíčky...." a na koho to padne, toho škrtnem..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. mar 2014

@leninka75 ...bolelo...a hlavne potom....ale už sa to celkom dá.... 🙂 s vyskočenou platničkou?..no...všeličo...ked bude moc zle, tak operovať.....ale pár mesiacov šetrenia a cvičenia by ju malo napraviť.....ibaže na MMR ma objednali až na koniec mája... 😝 😝 😝 😝 vraj v Ružomberku dávajú skor termín, tak musím zistiť...bol tam kamarát...

denisenko
5. mar 2014

...chi, chi,chi...len v papieroch mám doporučenie, že sa musím šetriť, kľudový režim, nedvíhať a nenosiť ťažké predmety a nezaťažovať horné končatiny...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kto to vysvetlí mojim deťom?????

katka1819
6. mar 2014

Ráááááááááááááááánečko 😀 😀 😀 že ranní ptáče dál doskáče 😅 😝 😉 😀

katka1819
6. mar 2014

@denisenko moja MMR je magnetická rezonancia ? 😅 či ? ak áno v Ružomberku som na nej bola aj ja ... tak pred 4 rokmi pred tehu s Matulkom ,kvôli ruke čo mi stále tŕpne 😝 robili mi tam mozog aj krčnú chrbticu 😀 na mozgu kupodivu všííííícko v porádku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale na krčnej už lopota nedobrota 🙄 😝 😅 😀 čo už ,hlavne že sme inak akože OK 😀

leninka75
6. mar 2014

ráááááááááááááánečko!!! 🙂

@denisenko ..no hej doktorom sa dobre povie nezaťažovať horné končatiny 😅 😅 😅 😅 .....len kto potom urobí všetku tú prácu okolo detí a domácnosti? 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 ...to ti nepovedali? 😅 😅 😅 😅 ......

leninka75
6. mar 2014

@katka1819 ..sa máš hlava v porádku 😀 😀 😀 😀 .......ja to mám v nej občas dobre pomotané 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....

leninka75
6. mar 2014

@denisenko ..počuj ty naša budúca farmárka 😉 ...k tým ovečkám..napadlo ma, že kamarátka tiež chová ovečky..ale tak že si vezme malé, niekoľko mesiacov ich chová aby narástli a potom ich vráti a môže si za odmenu zobrať teraz ale neviem koľko mäsa......celkom si to pochvaľuje, že má stále plný mrazák a mäso je overené......aj vy takto plánujete?

denisenko
6. mar 2014

dobré ránko... 😉 som včera večer myslela, že aj závet napíšem, čo ma celá ruka bolela.... 😝 😝 😝 ale dnes je už dobre.... 😉
@leninka75 ovečky...to asi takto...donesú ich malé, potom sa pasú do jesene a šup do mrazáka.... 😀 😀 😀 😀 som u maminy jedla baraní guláš a aj pečené a bolo suuuuupiš...tak som sa dala nahovoriť, lebo Petrík to skúšal u mna už tretí rok, odkedy to tak robia susedia.... 😀 😀 😀
@katka1819 MMR...magnetická...veru....aj ja som počula že v Ružomberku je to dobré......asi sa spýtam, lebo do konca mája sa mi čakať nechce.... 😠 tak to už máš aj na papieri, že hlava v porádku??....a teraz sa na čo vyhováraš????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. mar 2014

...len som dnes mala ísť na plaváreň, ale nič z toho.....nebudem dvíhať aj kočík a nosiť Deniskovi veci.....ešte sa pár dní pošetrím.... 😀 😀 😀 😀 stačí, že musím ísť nakúpiť..... 😀 ...tak...kelová polievočka buble, ryža uvarená, stehienka sa dopečú a hotovo.....môžeme ísť s Mrzutkom vonku...... 😖 😖 😠 😀 potvorka malá, zas vstal ľavou nohou...to bude dlhý deň.....

katka1819
6. mar 2014

@denisenko no od vtedy jak som tam bola ubehlo kooooopec času ,tak sa mohlo aj stať že už to nie je úplne všetko s kostolným poriadkom v tej mojej hlave 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 čo by som sa nevyhovárala 😝 normálka v tom našom blázninci komu by to sem tam nepreplo že áno 😀

denisenko
6. mar 2014

@katka1819 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 áno, áno....presne to vystihuje aj moj stav...len ja nemám takú dobrú fotografku..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
6. mar 2014

ozaj ti pošlem to číslo telefónované na tú fotografku 😀 žeby aj teba takto pekne pofotila niekedy 😉 😝
@denisenko

katka1819
6. mar 2014

na kukaj a máš tam aj to čísielko na segru 🙂 https://www.facebook.com/Foto.video.Varhanik?fr...
@denisenko

denisenko
6. mar 2014

@katka1819 dííííky.... 😉 len ked ja nie som tak pekne fotogenická ako Ty..... 🙂

jacka
6. mar 2014

ahojte.............. 🙂
@denisenko to som zvedavá ako sa ideš šetriť ☹ ..................takú tekkutinu som aj ja mala....na zápästí....ihlo to šlo von.....a mala som ju dlho zviazanu...abý sa to nevrátilo...ale je to späť ...kedže to už nebolí tak neriešim 😀 😀
@utka detto 😉

jacka
6. mar 2014

kuk ...............aj u vás je 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

denisenko
6. mar 2014

@jacka u nás je 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😔 😔 zamračenéééé....vy ste zas viac poslúchali...... 😀

leninka75
6. mar 2014

............ešte furt som v robote 😝

utka
6. mar 2014

Ahojte...
U nás je tiež 😎 , ale hrozne fučí...ale to tu stále ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre