Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
26. mar 2014

@jacka ...deťom nechaj aspoň po jednej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........ty si už niečo sadila?

leninka75
26. mar 2014

@katka1819..že aká náladička 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎

leninka75
26. mar 2014

@denisenko........ďalšia pracovitá žienka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ......................

jacka
26. mar 2014

@denisenko fíha aká si pracantka 😵 😵 😵 🙂 ,,,,,,,................................normálne bý si sa mi zišla..... 🙂 🙂 ....len čakaj kuriera..........na mailý nemáš že je už blízko teba 😀 🙂 😉 .....možno ešte do večera príde..................akú si objednala......čo si foto hodila?

jacka
26. mar 2014

@leninka75 nechám nechám......len také čerstvé si naj.............ked výchadnu už och do pusý nedám..... 😀 😀 😀 .................................na záhradu nič......ale už ju mám nachýstanú.........prekopkanú.........a tý?

denisenko
26. mar 2014

@leninka75 ....to aby som sa nenudila.... 😀 😀 😀 😀 😀 včera sme boli na plavoške, zajtra zas...v piatok... ráno o 9-tej na rehabilitácie so Simonkom, potom 0 11,30 na spánkové EEG ...tak aspon ked som doma, nech niečo spravím..... 😀 😀 😀

...kúpeľka vyluxovaná....idem dať kávičku na balkon k mojim zverom.... 😉 😉 😉 kto sa pridáááá??????????? 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
26. mar 2014

@denisenko tvoj drobec to má kedý presne narodeniný?......abý som bola v obraze... 😵

denisenko
26. mar 2014

@jacka no...včera písali, že dnes posielajú...ale asi len kurierovi z BA a zo ZA pojde zajtra...aspon tak to chodí..... 😠 😠 😠 😠 .....zišla???...no neviem....by sme asi ostali len trkotať na kávičke, mne sa pusa nezavrie.... 😀 😀 😀 😀 😀 ozaj..na to železo...beriete niečo?...ja by som mala ísť so Simčom na kontrolu...ale sa mi moc nechce, už dopredu viem výsledky a ten Maltofer zle znáša....... 😖 😖 😖 😖 ....počkám, po tom EEG pojdem s ním aj na gastro a hádam aj na ten slávny odber..... 😔 😔 😔 😔

jacka
26. mar 2014

@denisenko jááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😎 😎 😎 😎 😎 😎

denisenko
26. mar 2014

@jacka presne????....akože úúúúplne?????? 😀 😀 😀 😀 25 minút po polnoci ...2,apríla..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. mar 2014

@denisenko na odber?..prečo?......... 😕 😕 😕 😕 ...................dala pýridoxin......už asi ostne stále chudokrvný...ked pred dvom mesiacmi mal 12....tera ani 5 nie..........maltofer mu pomohol........ale len na určitú dobu 😝 uvidím ako teraz po tomto a už ho nejdem štopať 😝 ..................................................................tak jazýk podrezaný.....však jeden den bý sme kecali a dá sa aj popri robte kvákať 😀 😀 😀 😀 😉 .........................................ved ešte može prísť........sa teším za teba 😵 😀

jacka
26. mar 2014

@denisenko že dík 😀 😀 .................ešte si mierý nedala 🙂 😉 ...........................to tý takto po nociach rodíš?.. 😀 😀 😉 .........................................a sestra sa má ako?

denisenko
26. mar 2014

@jacka ....po nociich???...ale...chcela som skôr...ale doktor nemal čas, že ešte sú dva porody predo mnou, tak nech si počkám...... 😀 😀 😀 😀 ...sestra...doma...ležká....no...má to ťažko, ale už sa jej to kráti....len sa obávam, že potom to bude mať ešte ťažšie.... 😖 😖 😖 🤐 😵 ...Simonko...na odbery železa...on mal okolo 4...pred rokom...ale stále máva ľadové ruky a pokiaľ viem, to sú príznaky chudokrvnosti..... 😔 😔 😔 a na gastro...mám obavy, že bude celiatik.....odkedy sme boli v nemocnici, máme problémy...kožné, ekzémové a hlavne "kakacie"...buď ho zapeká alebo tak riedko kaká...bledučké a strááášne to páchne....po pár dnoch prestane a zas odznovu.....viem, že tá neznáma viroza alebo čo to bolo mu mohlo spustiť aj celiakiu a tie príznaky tak vyzerajú....lebo čo sa stravy týka....Simonko je taký zásadový, že on sa stravuje od jedného roka úplne rovnako...a nikdy nemal tráviace alebo kožné problémy...tak....... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

denisenko
26. mar 2014

no...idem ja...ešte sa večer chystám s Niskom vyrábať veľkonočné vajíčka....AngryBirds...tak idem nachystať veci........kým je ako tak ticho a kľud v dome..... 😉

jacka
26. mar 2014

@denisenko .........takže dr. je na vine 😀 😀 😀 😀 pekne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................................to sa jej dá ležkať pri troch chlapoch?....juj ...veru bude to ťažké....ale zvýknu si...chalani pomožu.....sú veliký 🙂 😉 ...............................presne...ladové ruký....biela pokožka.............je to celkom možné.......Peťkovi na to prišli ked mal asi 19mes........celkom tu píšeš také príznaký... ☹ 😔 ............negrcká?...........................celiakiu ti spustí aj stres.... ☹ ☹

jacka
26. mar 2014

@denisenko božinku aká si tý šikovná............asi sa sťahujem bližšie k tebe 😵 😵

idem aj ja ,.........deti asi?......čakaju? 😅 😕 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. mar 2014

..šmýkala doma...Simonko sa najviac teší z toho obr kartónu 😀

denisenko
26. mar 2014

...ja sa musím pochváliť...na mojom extra vyvýšenom záhone má premiéru reďkovka...už vyšli lístočky 🙂

jacka
26. mar 2014

@denisenko mnam však sa podel 😵 🙂 😉 .............................kolko málo mu stačí...zlatinko 😵 🙂

denisenko
26. mar 2014

@jacka ...dáš si tie lístočky? 😀

jacka
26. mar 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 to čo bude pod nimi 😀 😀 😀 😀 😀 .............lístočký pichaju 😀 😀 😀 😀 😀 ........................................som to zas na figu prečítala....len mi daj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
26. mar 2014

@letty86 😕 😕 😕 😕 😕 .....čo moja kdeže si??? 🙂 😉
to bola makačka ťa násjť dááávno si tu nebola...

jacka
26. mar 2014

idem hnať deti dnu....stačilo vzduchu....kto ich potom ráno bude budiť 😀 😀 😀

jacka
27. mar 2014

ahojte 😎 😎 😎 😎 🙂

leninka75
27. mar 2014

rááááááááánečko!!!!!

denisenko
27. mar 2014

Krásne ránko 😉

katka1819
27. mar 2014

no to je rááááááááánečko @leninka75 nekradni mi tooo 😠 😀 tak ešte raz no to je rááááááááááánečko krásne slniečkové 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😎 😎 😎 aj víkendík má byť takýto čačaný 😵 😉

katka1819
27. mar 2014

my máme zajtra riaditeľské voľno 😉 😉 😉 takže Petríček má predĺžený víkend jak vyskakoval od radosti 😀 😀 😀 ja pomenej 😝 😝 😝 ten blázninec tu zajtra 😅 jasná vec že tu budem mať aj bratovho synátora tiež prváčika ... tak troch vajcošov ukričaných ,ulietaných ešte že má byť 😎 😎 😎 vyperem ich von na dvor nech tam behajú 😉 😀

letty86
27. mar 2014

ahojte, dievčence 😵 😵 😵
nestíham, moje dni maju momontálne málo hodín 😅 😝 ....boli sme u svokrušky na 4 dni a potom riesim svadobné šatičky.....vydáva sa moja dobrá kamaratka a susedka v jednom 😵 tak sme boli zhánat saty, ale to je náročný pacient, tá moja kamoska 😅 obehali sme nase mesto, včera sme odbehli do Polska, minule sme boli v Presove....no proste veselooooo
Matko je od minuleho týzdna chorý 😖 dnes sme boli na kontrole, tak mu už dnes dala atb, lebo sa to s tými sirupčeky od minuleho tyzdna velmi nezlepsilo.
Dnes nam namontovali novú skrinu, takže všeeetko vyhadzane a robia sa poriadku.....idem pokračovat, sa mi už teda vobec nechce 😝

ako sa máte vy?

katka1819
27. mar 2014

@letty86 ahooooooooj 😉 😉 😉 tak to sa máš veselo 😅 Maťkovi skoré uzdravenie prajem 🙂 Nová skriňa je fááájn ešte do nej zopár nových kúskov na seba 😉 a svadobné šaty, veď to je radosť vyberať 😉 😉 😉 hlavne s náročnou kamarátkou 😝 mňa to čaká tiež, už mi kamoška sľubuje rok že s ňou pôjdem šaty vyberať ... len akosi zatiaľ ništ ale ja si počkááááám 😀 ja takéto môžem .........................u nás všííííííííííícko po starom 😉 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre