Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
2. apr 2014

ahojte............. 🙂 😉

denisenko
2. apr 2014

Dobré ránko 😉
@jacka už lepšie...ale tie škaredé sople ma stále...teraz prežiť diazepanové absťáky a konečne sa možno vyspím 😉
@letty86 ja som sadila...paradajky,baranie rohy a šalátik do fóliovníka 😀a dnes kvety,

denisenko
2. apr 2014

@leninka75 tak ale pracovný frmol máš aspoň zaplatený 😀😀 a tiež tam existuje taký zázrak,že'padla'😀😀

leninka75
2. apr 2014

ránečko!!! 🙂

@jacka ..vidím, že sa ti podarilo vstať 🙂 ...to si sama či ťa chlapi ťahali? 😉 😉 😉 😉 😉 ......
@denisneko............ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............a ešte jednu výhodu má zamestnanie...tu ťa aspoň rešpektujú, a doma nula bodov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@denisneko............paradajky a baranie rohy to si už takto von nasadila?....to dávaš rovno do zeme či najskôr do kvetináčov?

jacka
2. apr 2014

@denisenko a dala si brať aj výter z nošteka?.............a nik to nechýtil od Simonka?.....juj si tý žienka šikovná 🙂 😵
@leninka75 čosi ...mna budí ráno chlap ked vstáva o pol 5tej...........a teraz sa bojím aj že "ešte chvílu" ked posúvali čas 😝 ...........................aj doma ťa rešpektujú .....po svojom 😀 😀 🙂 😉 😵

idem variť 😝 😝 ................sa mi dnes teda fakt chce 😝 😝 😝 😠 😒 😖 😲 🙄 😖

denisenko
2. apr 2014

@leninka75 normálne do foliovníka do zeme...3 dni už prežili 😀 lebo som si sadila priesady na okne,ale nejako začali žltnúť,tak som ich šupla pod fóliu...buď prežijú,alebo kúpim 😀😀
@jacka my sme sopľavý všetci...na komplet aj so svokrovcami...ja už pol roka...☹ ale sme alergici,tak asi aj to robí svoje...simčo sa dostal do štádia vodového...som happy 😀

jacka
2. apr 2014

@denisenko fajn to berieš športovo 😀 😀 ...........................mna vždý picne ked sa pekne staráma a zrazu ništ 😠 😝 😉 ................................a na čo máte alergiu?.............máte toho riadne vela..... 😔

katka1819
2. apr 2014

achooooooj 😀 😀 😀

denisenko
2. apr 2014

@jacka športovo????.....jááák inak?..... 😀 😀 😀 😀 😀 opraté, požehlené, upratané, navarené.....že idem na balkon dať kávičku...kto sa pridá???

v pondelok bol Petrík na nejakom veľtrhu v Brne..poľnohospodárstvo a tak....zobral aj Deniska, len si ho musel sám ospravedlniť v škole..... 😀 😀 😀

jacka
2. apr 2014

@denisenko wow..............to muselo býť 😵 😵 🙂 ..................a ako ho ospravedlnil....celkom bý ma to zaujmalo 😀 😀 😀 čo povedal 😀 🙂 ..........................................ja kávičku akurát dopíjam...... ☹ ...........ale na pokec sa rada pridám 😀 😀 😀 😀

katka1819
2. apr 2014

sme chorýýýýýýý 😝 😝 😝 Peťko teda 😒 má antibiotiká ,že zapálené hrdielko ,horúčky taká začínajúca angína 🙄 Krpec aj viem presne z čoho to má ,v pondelok sme boli u svokrovcov lebo prišli na týždeň švagrovci aj s deťmi z čiech ,tak sa pozdraviť poobkukovať 😅 a behali ,lietali chalasniská jedna radosť len v mikinkách a taká bola kosa 😠 😠 😠 som len vykríkala zapni sa obleč sa a nič,neposlúchne 😠 a teraz to má frajer Petríček pekne spočítané 😝 júúúúúj ale ho ľutujem aj sa naňho hnevám ...

katka1819
2. apr 2014

@denisenko paráda 🙂 tam by sa aj mojim Peťkovcom páčilo 😀

denisenko
2. apr 2014

@katka1819 ... skoré uzdravenie....fuj, angína je hnusoba.... 😝 😝 😝 😝 ten veľtrh ešte trvá do zajtra..stíhate..... 😀 😀 😀 😀
@jacka že ako?....rovno jej povedal, že ho berie na výstavu, nech sa vzdeláva..a že jej donesie prospekty..... 😀 😀 😀 😀 plné igelitky dovliekol...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
2. apr 2014

@katka1819 juj tak sa rýchlo výliečte..........angínou sme si prešli aj tu......predlani....obaja....☹

jacka
2. apr 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja tu umriem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to fakt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. apr 2014

@katka1819 ...to poznám...u nás ako cez kopír....si myslia, že máme ohromnú radosť z toho, že po nich stále kričím...obleč sa, zaprav sa, holý chrbát.....daj si papuče, lebo ti ich pribijem ako koníkovi podkovy.....prečo nemáš čiapku...a podobne...dookola a do nemoty...... 😝 😝 😝 😝

denisenko
2. apr 2014

@jacka no....fakt...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neviem, či pojdem na združenie, ked bude....sa bude asi na mňa dívať čudne...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
2. apr 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 pošli drahého 😀 😀 😀 ...........nech sa čudne díva na neho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
2. apr 2014

@denisenko presne aj u nás......zvýtočne niečo povedať........hrach na stenu.................akobý sme im chceli zle..... ☹ 😠

denisenko
2. apr 2014

@jacka ....už len metlu nám dať, bradavica na nose dorastie...... 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
2. apr 2014

pa kočice kuknem neskôr ... bo maród tu vykríka že vodičkúúú.... a perinkúúúú ,mamáááá 😅

jacka
2. apr 2014

@denisenko hrb máme...že 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ................................metla parkuje na dvore 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........................

jacka
2. apr 2014

@katka1819 len ho pekne výlieč 😵 😵

jacka
2. apr 2014

@denisenko už si si kúpila autíčko? 😉 🙂 🙂

jacka
2. apr 2014

už tu nie som 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. apr 2014

ani ja.... 😀 😀 😀

leninka75
2. apr 2014

..no pekne zasa ste ma nechali samú ☹ ............sa tu pol dňa vykecávate a keď prídem zrazu ani ukazováka tu niet 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
2. apr 2014

@katka1819 ..fuj angína 😝 😝 😝 ...dobre že ste to podchytili v začiatkoch........tak nech ste rýchlo fit 🙂

leninka75
2. apr 2014

@denisenko.... Denisko sa v živote nestratí,držku má teda supišne narastenú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............tipujem, že v budúcnosti vybaví aj nemožné 😉 😉 😉 😉 .......................

leninka75
2. apr 2014

@jacka ..to ti teda poviem, že potom moje baby majú strašne divné chápanie rešpektu rodičov 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre