Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. apr 2014

@katka1819 tak tak......do hrobu si ich nevezmeme....aj kebý sme mali aké 😀 😀 😀 😀 ...........................konečne zajtra posledný den...jupí 😀 😀

denisenko
16. apr 2014

Dobré ránko😉 ďalšia otras noc za nami.,Denisko mal 2hodinový záchvat kašľa...😖 mal ísť dnes na turnaj,ale nemá význam,keď je nevyspatý

jacka
16. apr 2014

ahojte.......

@denisenko teda si riadne výchutnávaš materstvo ☹ 😔 🤐

denisenko
16. apr 2014

@jacka keď dovolenka,tak treba po nociach žúrovať...😖😀😀

jacka
16. apr 2014

@denisenko 😀 😀 😀 ešte že ťa humor neopúšťa 🙂 😉 ................................ale dakujem pekne za také žurý 😝 😀 😀

leninka75
16. apr 2014

ránečko!!! 🙂

@jacka ..........ja ešte len predposledný deň 😝.........

@denisenko ............juj takéto žúrky radšej nie ☹ ............Denisko je chorý?.....či ho to nejako zrazu draplo? 😕

denisenko
16. apr 2014

@jacka neopúšťa...už som sa zbláznila. 😀😀
@leninka75 chorý? Iba ak na hlavu 😀😀 ...to on len nad ránom chytá také záchvaty suchého kašľa..či je to suchým vzduchom alebo nejaký odvar laryngitídy...neviem 😖

A prázdniny idú...Simonko spal do 7.10..mala by som sa tešiť,ale u nás to neveští nič dobré...☹ dúfam,že sa mýlim..

leninka75
16. apr 2014

@denisenko ........pánečku nespomínaj čerta= chorobu....lebo just privoláš ☹ ..................Denisko má s tým kašľom dosť často stretko, či sa mi to len zdá?..........to mal ísť na šachový turnaj?

denisenko
16. apr 2014

@leninka75 pravdu máš,často...☹ no,šachový...do žiliny...ale len čo by si hanbu narobil,keď je unavený,nedokáže rozmýšľať

katka1819
16. apr 2014

Ahooooj 😵

@denisenko no čo to tu zase ...... 🙄 Denisko 😕 a Simčo bude ok si len trošken viacej schrupnul 😉 😉 😉
@jacka nooooo tak je to stými peňááázmi 😝 ešte je trochu času .......niekedy v auguste to dáme asi 😅 😉 🙂 😵

katka1819
16. apr 2014

a kto že to má dnes narodeninkýýýýý 😀
@denisenko všeeeeeeeeetko najlepšie aj tu 😉

denisenko
16. apr 2014

@katka1819 ďakujem krásne 😉

denisenko
16. apr 2014

...tak...fazuľova polievka,cestoviny s jarnou zeleninkou a tofu...mňám...ozdobené linecké kraslice,griláž v chladničke,burizonové ježe už tuhnú a cesto na medvedie labky odpočíva..aká som šikovná,keď som odignorovala nespavcove výkriky zo spálne.. 😀😀 aj nákup sme stihli,aj prádlo vyvešali spolu...😀

jacka
16. apr 2014

@denisenko všetučko najlepšie.........vela zdravíčka.....a nech ťa doma všetci poslúchaju...... 😵 😵 😵

jacka
16. apr 2014

@denisenko 😕 😕 😕 😕 som s teba v šoku.....ja bý som umierala po stojačký....a tý takáto šikovná........... 😵 😵 😵

jacka
16. apr 2014

strašný vetrisko tu je 😝 .....som chcela do záhradý....sa odkladá na neurčito 😀 .......deti si aspon vajíčka výmaluju 😀 😀 😉

letty86
16. apr 2014

ahojte
@leninka75
@jacka dievčence, nič také nové nemáme 🙂 akurat sa chystam zajtra na jeden pohovor, dokopy nič neviem,že čo a ako, tak uvidím, čo to bude až zajtra
@denisenko všetko len to najkrajšie k tej 26tke 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
16. apr 2014

@letty86 tak zajtra budeme držať palčeký......a ked prídeš domkov rýchlo na kona..... 😵 🙂

@denisenko pochvál sa čo si dostala... 🙂 😵

denisenko
16. apr 2014

@jacka ...som sa musela trošku odreagovať..... 😀 😀 😀 😀 a málokedy pečiem, tak som pri tom mala relax..... 😉 😉 😀 😀 ...už je hotovo....som moc nestíhala, lebo som bola v žiline s detiskami...tak si vieš predstaviť...ale už sú labky napečené a griláž ponamáčaná v čokoládke....ešte zajtra torta a marlenka.... 😀 😀 😀 😀 ....nemám mužíka doma, tak mám o starosť menej......a vidno, že viac stíham...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. apr 2014

@letty86 ..dakujem...veru...26....ešte aspon zo 20 rokov..... 😀 😀 😀 😀 😀 zajtra Ti držím mocisko moc palce..... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
16. apr 2014

@jacka ..jáááj....že čo som dostala????....no...som sa rovno spýtala, či si možem objednať, čo uznám za vhodné..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a že pokým to nebude chlpaté, tak môžem..... 😀 😀 😀 😀 tak...som si objednala toto...väčšiu športovú kabelku, aby som tam vopchala plienky, fľašky, hračky a ešte niečo, MP4, ale to viac menej pre Simonka, lebo mi ničí mobil 😀 😀 😀 😀 a ešte topánočky...ženská jedna márnivá..... 😀 😀 😀 😀 že čo budem len samé praktické veci, no nie??? 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. apr 2014

a ešte pridám jednu...keď už tapetujem....moje dnešné dielo...idem zaniesť svokre, nech posúdi..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. apr 2014

...hmm...prázdniny.... 🙄 🙄 🙄 @leninka75 máš tiež tak voľno ako deti, alebo nie? a kde zmizla @utka???? 😕 😕 😕 😕

denisenko
16. apr 2014

tak ja tiež mizíííím.....dobrú nocku.... 😵 😵 😵 😵

leninka75
17. apr 2014

ráááááááááááááánečko!!! 🙂

@denisenko ..jejo narodky!! 😵 ..Ivka, tak na tvoje zdravíčko, nech ho máš pevné a poslušné a tiež ti prajem veľa lásky a šťastia!!!! 😵 😵 😵 ................super topánočky, kde si kúpila?.... 🙂

leninka75
17. apr 2014

@letty86 .......držím palce!!! 🙂 .............a určite prídi porozprávať čo to bol za pohovor a proste všetko,,,,,sme zvedavky!!! 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
17. apr 2014

@denisenko .nás sa prázdniny nem týkajú ☹ ..................normálka dnes zarezávam...včera šéfka pred odchodom prišla povedať, že dne sna obed môžeme ísť domov 😵 ..............len mne je to prdlajz platné keď mám cviko od 12:00 - 15:30 😅 😅 😅 😠 😠 😠 😠 😠 ...................ale v utorok je dekanské voľno, tak som si napísala dovču 🙂 🙂 🙂

leninka75
17. apr 2014

@denisenko ...mňamkové koláčik!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...vieš čo ja by som ich tiež celkom rada posúdila..neprinesieš za tanierik?? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ..................inak si celkom dosť popiekla.............ja som nechcela vôbec, ale ukecali ma...........košíčky som včera upiekla, dnes ich naplním......zajtra upečiem baránka a v sobotu zatrasiem a bude torta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
17. apr 2014

@jacka .ahoj!! 😉 .vajíčka ste včera vymaľovali?? 🙂

jacka
17. apr 2014

ahojte........

@denisenko mnamka....výzerá to neskutočne.... 😵 😵 manmkovo........však pošli..... 🙂 😉 ............................ej si musela býť dobručká 😵 😵 .........to všetko sa ti zmenstí či budeš mať ešte niečo po ruke 😀 😉 🙂 ...topánočký fajn..peknučké.....

@leninka75 ja som na také velci ......ľavá na druhú..........ale aspon som im pomáhla......no a ...schovali ich do krabice.....a krabica.....údajne sama......padla.... 😝 ☹ .....tak ich zopár popraskalo.... ☹ ............tak príjemnú prácu...........detičký sú so svokrušou?...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre