Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
2. máj 2014

..... 😀 😀 😀 moja 3dcl káva.....na prebratie..... 😀 😀 😀

leninka75
2. máj 2014

@denisenko ...aha..som myslela či nejdeš s deťmi k vašim na predĺžený víkend 🙂
.............u nás sa normálka učí......len nech pekne Liluša chodí do školy............... veď o chvíľku sú prázdniny, ešte sa ja napočúvam ako sa nudí 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
2. máj 2014

@jacka................prečo torta???????????????? 😕 .................niečo mi ušlo??????????..................

denisenko
2. máj 2014

.....áááááá......niekto sa nado mnou zľutoval...zostalo ticho.... 😀 😀 😀 len škoda, že zachvíľku príde Nisko zo školy....potrebovala by som sa vyspať ako soľ.... 😔 😔 😔 😔 Petrík prišiel pred polnocou, dať mi prvomájový božtek.....a ráno už o 5tej zas odišiel...tak sme toho moc nepospali.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. máj 2014

@leninka75 a vieš že som aj rozmýšľala nad tým víkendom?...ešte možno budúci týžden, ale....uvidíme....záhradka volá, zvery nepustia..... 😀 😀 😀

denisenko
2. máj 2014

....a siesta skončila...Denko prišiel.... 😀 😀 😀

jacka
2. máj 2014

@leninka75 nič ti neušlo 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............zákonitý má narodký........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉
@denisenko idem si teraz ja dať kávičku........trpím nedostatkom kofeínu..........jááj dalšia závislosť 😝 😀 😀 .....................................

noooooo som skoro oči výočila.........som mýslela že sa ani nedočkám......Maťko doniesol dve včeličký.................že nezabudol na úlohu 😀 😀 😀 z pred týždna čo im dala 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
2. máj 2014

@denisenko a Deniskovi ide ako škola?....

leninka75
2. máj 2014

@denisenko ............aspoňže tá pusinka stála za to 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .................a čo teraz Peťo robí?...............

jacka
2. máj 2014

tak konečne výšlo 😎 😎 😎 😎 😎 začal fúkať vetrisko..... 😠 😠 😠 😠 ...............dorobím plnku a padáme von 😀 😀 😀

pekný víkendík...... 😵 😵

ak niekto príde budem tu.... 🙂 😀

leninka75
2. máj 2014

@denisenko .........jaaaj tie zvery to máš horšie než deti ☹ .deti zbalíš a ideš, ale čo tie dve potvorky? 😒 .............a čo s letnou dovolenkou, hmm?

leninka75
2. máj 2014

@jacka ................aaaaaaaaaale tak to potom nepotrebuješ extra plnku do torty, stačí lekvár 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................nepreháňaj to!!! 😉 ..............ja by som si kafčo dala, ale ty asi padáš ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
2. máj 2014

@jacka ...........blahoželám ku včeličkám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..............potešili určite!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........aj tebe pekný víkend!!!

jacka
2. máj 2014

@leninka75 ved som chcela nutelu 😀 😀 😀 😀 😉................ale budeme to aj mý jesť....😀

jacka
2. máj 2014

@leninka75 dakujem dakujem..... 😵 😵 😵 po tých depkách dobre padalo 🙂 😉

jacka
2. máj 2014

@leninka75 a vý kam idete na dovolenku?

leninka75
2. máj 2014

@jacka ..........ja som momentálne zbláznená do Sacher torty 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...............minulý týždeň na tej chate som sa jej vedela dožrať 😅 😅 😅 😅 😅 ............a už som kukala recept na vareche asi ju cez víkend urobím......má byť počasie na dve veci, tak si aspoň dám do nosa 😀 😀 😀 😀 😀 ......len či sa mi taká fajná podarí?? 😒 ............nevieš neexistuje niečo také v bezlepkovej forme??

leninka75
2. máj 2014

@jacka ...........tá učka si dáva na čas 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
2. máj 2014

@leninka75
http://varecha.pravda.sk/recepty/sacherova-tort...
našla som............mýslíš takúto?...

jacka
2. máj 2014

@leninka75 ja ju.........vieš čo.... 😠 😠 😠

denisenko
2. máj 2014

@leninka75 dovolenka...som chcela k moru...ale...asi iba ak sama 😖

leninka75
2. máj 2014

@jacka .....................aha existuje 😵 😵 😵 😵 😵 ......................už si ju robila?

denisenko
2. máj 2014

@jacka Denisko v škole...dobre,aj keď niekedy to fláka 😖 ale dal sa na čítanie kníh,už prečítal 13,takk aspoň čosi..😉

leninka75
2. máj 2014

@denisenko ....napadla má tá dovolenka, lebo vtedy v Oščadnici to vyzeralo, že v lete frčíte............ovečkám dávate aj iné ako trávu?

denisenko
2. máj 2014

Vjlasy umyté,idem budiť zlobríka 😀

leninka75
2. máj 2014

@jacka .....my pôjdeme na Korfu, ale už som to tu spomínala , neva 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
2. máj 2014

@denisenko ............paráda, že Denisko číta!!!...........Liluša síce chodí do knižnice, ale číta pred spaním maminka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
2. máj 2014

@denisenko .................ale, ale a kamže kam!!? 🙂

denisenko
2. máj 2014

@leninka75 ovečkám..len vodu,soľný kameň majú a trávy teraz toľko,že ideme ešte asi 2 kúpiť,aby to mal kto spásať 😀 inak im netreba nic,ked je trávy dosť

denisenko
2. máj 2014

@leninka75 čo kam?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre