Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
2. máj 2014

@denisenko ,...........no však vlásky umyté 🙂 .......... 😉 😉 😉 😉

katka1819
2. máj 2014

Ahooooooooooooooj všííííííícko OK 😀 trošken bolo plaču u lekára a potom už len samé čertovanie 😝 😉 .....................................................aaaaaaale Ste popísali neskôr prečítam 😅 😀 pa a pekný dník 😵

denisenko
3. máj 2014

ahojte... 😉
pekný upršaný víkendík.... 😉
@leninka75 ...xi,xi,...Tebe tuším nič neunikne..... 😀 😀 😀 😀 😀 mala som síce trošku iné plány ale nakoniec sme skončili so Simonkom na zmrzke..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. máj 2014

@katka1819 ked čertujú, tak je vždy všetko OK.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. máj 2014

@jacka aká je tortička???....tak Tvojej polovičke všetko najlepšie želáme.... 😉 😉 😉 nech Vás ešte dlho poslúcha.... 😀 😀 😀 😀

jacka
3. máj 2014

ahojte...............

@katka1819 dobré správý si nám dala......super že čertuju .........to je len a len dobré znamenie 😀 😀
@denisenko tortička ja mnamka.....ako Peťko povedal......... 🙂 už je polovica preč......nechápem kde ju dali.....robila som z 200g na jeden korpus a su dva................a ja sladké nemusím 😝 .................................dakujem to určite bude 😀 😀 😀 😀 ......

to neviem aké ochladenie hlásili ......máme tu slniečko a teplo .........😀

katka1819
3. máj 2014

Ahooooooooooooj 😀 a pekný víkendík 😉 😉 😉

@jacka že teplo tu je pocitovo mínus 5 😅 😝 😀

denisenko
3. máj 2014

@katka1819 u nás pocitovo január..... 😀
@jacka ešte stále teplo?????? 😀 😀 😀 😀

a my máme nové dve ovečky...barančekov..... 😉 😉 😉 😉

jacka
4. máj 2014

ahojte......

@denisenko včera bolo fajn 20 st.....len podvečer začal fúkať a fučíííííííííí.................aj dnes je dobre........len ten vetrisko ladový severný.....ktovie kto nám ho poslal.... 😠 😝 😉
super...blahoželám k prírastku 🙂 🙂 🙂 .....čo všetko ešte máte?....

leninka75
5. máj 2014

ránečko!!! 🙂 ....brrr to je kosa 😝 😝 😝 😝

@denisenko ..jejda kočeny dostali féšakov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katka1819
5. máj 2014

Ahooooooooooooooj a dovi dopoooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. máj 2014

Dobré ránko 😉

jacka
5. máj 2014

ahojte...................
@leninka75 u nás teplo....6st.....a 😎 😎 😎 😎 😎

denisenko
5. máj 2014

@katka1819 kam mizíš? 😕
@leninka75 aj u nás bolo ráno +6 a to som radšej včera schovala jahody do ústranbia a kvety a kukuricu čo mám na balkone pekne dovnútra.... 😀 😀

jááj, žienky moje...včera som bola na výstave mačiek v Žiline....bolo ich menej ako po minulé roky, ale aj tak..očká potešili... 😵 😵 😵 😵 ..Denisko sa nezaprel...mamíííí...ktorú si kúpime... 😀 😀 😀 😀 😀 .tatinko nedovolí.. 😝 😝 😝 ...budem musieť len tak potajomky a rovno ho postaviť pred hotovú vec...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a potom pekne do Baumaxu, takže dneska záhrada tras sa..... 😀 😀 😀

jacka
5. máj 2014

@denisenko vidím ťa 😵

denisenko
5. máj 2014

@jacka 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
5. máj 2014

@denisenko pozde 😝 😀 😀

denisenko
5. máj 2014

@jacka som sa ťa chcela spýtať či dáme kávu..... 😀 ale už mám horúcu žehličku, tak asi až pak.... 😠 😠 🙂

jacka
5. máj 2014

@denisenko čože ideš v záhrade robkať? 🙂 .............................takže idete kúpiť?...kolko ich už máte? 🙂

jacka
5. máj 2014

@denisenko výpni žehličku..................dáme ja dopíjam 🙂 ...ešte mám polku.... 🙂

denisenko
5. máj 2014

@jacka jáááj...tak ty si v predstihu.... 😀 😀 😀 inokedy aj ja...ale dneska som sa ešte ráno zatárala po obchodoch, teraz chytro Simča spať a ja poobšívať a požehliť....káva až potom.... 😀 😀 😀

denisenko
5. máj 2014

@jacka mačku?...len jednu.....2 andulky, 1 papagájca spevavého a 2 ovečky a 2 barančekov....a 2 detičky...toť všetko naše zvery..... 😀 😀 😀 😀 tuším sa aj @leninka75 pýtala.... 🙂

denisenko
5. máj 2014

záhradka je tak v totálnej rekonštrukcii....teraz vyrábam okrasnú záhradku za chatkou.....takžer..kvietky, trvalky, kríčky a ozdobná kôra.....

jacka
5. máj 2014

@denisenko jednu kávičku si si mohla dať somou..... 🙂 🙂 ....................neznášam obšívanie..... 😝 😝 😝 ....a mám pocit že ani žehlanie 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. máj 2014

@jacka no...veď ja to tiež robím dobrovoľne nasilu...... 😝 😝 😝 😀

jacka
5. máj 2014

@denisenko to máte riadnu zoo.... 😵 😵 😵 🙂 ..........................................výrabaš záhradku?....juj ...... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...........................tak pofoť nech závidím.... 😵 😵

jacka
5. máj 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nasilu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
5. máj 2014

@letty86 som ťa našla.....vidím ťa 😵 😵 😵

denisenko
5. máj 2014

@jacka len škoda, že ten záhradný výtvor bude vidno výsledok tak o rok....asi...kým sa rozrastú kvetiny, brečtan a vinič okolo chatkovej terasy a popínavé ruže do oblúka...ale nevadí...ja tam chodím relaxovať... 😉 😉 😉 😉

hotovo...požehlené...ja som že aká multifunkčná....aj žehlím aj koníkujem..... 😀 😀 😀 😀 A stále tvrdím, že ma je v tejto domácnosti škoda...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
5. máj 2014

ahojte 😉
dakujem za blahozelania tým mojim chlapom 😉
@jacka aj tomu tvojmu všetko naj 😵 😵 😵pekne ste oslávili? .... dnes majú 3 ludia narodky, ktorých poznám...kedy ma presne narodky.....ináč tento 5kový dátum by sa hodil aj tvojmu muzovi 😀 😀 😀 nepýtaj sa prečo 😅 .... a takto pred rokom si matulko ten palcek pricvikok

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre