Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
1. júl 2014

ahoje
@katka1819
@jacka dodatočne fešákom Peťkovi a Peterkovi, ako mamča Katka píse 😅 , všetko najkrajsie k meninkám 😵 😵 😵
ja mám doma maróda, včera ešte Matkovi nič nebolo, iba soplík a dnes už kasel a aj teplotka, tak máme atb 😖

katka1819
1. júl 2014

@letty86 tak páči sa mi to želanie k meninkám áno môjmu Peterkovi 🙂 😀 a nepáči sa mi tá chorobka Maťkova ...nech je rýchlo fit 😉

letty86
1. júl 2014

@katka1819 dakujeme, dufam, že sa rýchlo uzdraví....to Peterko som od nikoho nepočula, len od teba 😵 😵
vy sa ako máte?

katka1819
1. júl 2014

@letty86 😀 mne sa zdá že aj @jacka takto sem tam volá svojich alebo nie 😅 teraz neviem 😀 My sa máme .... 😵 😵 😵 celkom to ujde 😉 začínajú prázdniny takže nemusíme ráno vstávať a s deťmi si to užívam ...veď na budúci rok už budem asi zarezávať niekde v práci 😝 tak si tieto prázdniny chcem poriadne užiť doma a táááák 😉 a tešíme sa dovču 😵 😵 😵 prvý krát uvidím naživo more 😅 😀

jacka
1. júl 2014

@katka1819 nie nie.....mám taký pocit že deni.... 🙂 ..................no mna to čaká o rok.....ale ja si s nim vychutnávam kadžy den...aj ked zlostia..... 😀 😀 ........................jááj more..........aké je ...číre a modré....... ☹ ☹ ☹ ..........
@letty86 dakujem...........................vy sa rýchlo vyliečte..........to fakt musí byť choručký ked vyfasoval atb....moje ☹ ☹ ☹ ..................ako ste sa mali?

jacka
1. júl 2014

@leninka75 prespatá tak tak............a mám taký pocit že v tom idem pokračovať......Peťko mi zas zvracal......som to namočila už len zajtra operiem............. 😝

@denisenko dakujeme......... 🙂 ........................to idete všetci?....či len ty s deťmi?.......ty budeš vodička?......a na ako dlho idete?.....budu tam aj sestrine deti?..................užite si to...... 😎 😎 😎

jacka
2. júl 2014

ahojte................. 😎 😎 😎

leninka75
2. júl 2014

rááááááááááááánečko!!!!!!!! 😉

@letty86 .....juj moja rýchlo sa vyliečte!!!!............

leninka75
2. júl 2014

@jacka ......a čo to?....žeby Peťko niečo zjedol?? 😕 😕 😕 😕 😕.....................aj ho bolí bruško?
................si zasa deni zasypala otázkami 😀 😀 😀 😀 😀..............vieš čo myslím, že nešoféruje ☹..............asi sa jej ešte nedá ☹...........

leninka75
2. júl 2014

@katka1819 ..........len sa teš na more 😵 😵 😵 😵 😵 .........uvidíš zapáči sa ti 😵 😵 😵 😵 ...........a zvlášť Jadran je jedno z najkrajších morí...........aj keď mne nevyhovujú kamienkové pláže a zvery medzi kameňmi, ale inak je fakt priezračné 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
2. júl 2014

@leninka75 však zdrhla behom minuty........som nestíhala................. 😉 😉 ............................neviem...nič mu už zas nie je ☹ ..............................si Katku potešila,,,,,,tými zvermi 😀 😀 😀 😀 ..........ja tiež kamienkovu nie....ked k moru tak s pieskom 😀 😀 😀 😉 ................

leninka75
2. júl 2014

@jacka ....................ja som teda dobre blbá!!! 😠 ........ešte ráno som v kalendári kukala, že tam mám poznámku "Maťko - 8r."....................a úplne som nato v robote zabudla.......hanbím sa 😔 😔 😔 😔
...............takže nášmu malému-veľkému oslávencovi prajem hlavne pevné zdravie, v škole samé jednotečky a veľa veľa lásky a posielame velikánsky cmuuuuuuuuuuuuuuuuuk!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
2. júl 2014

@jacka .............tie zvery to je v chorvátsku tak..buď sú tam ježovia alebo kraby 😝 😝 😝 ....minulý týždeň boli moji kolegovia na konferencii v chorvátsku pri šibeniku a hovorili, že čo tam bolo veľa krabov pri brehu a vraj niektorí tak fajne vypasení 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............

katka1819
2. júl 2014

Ahooooooooj 😉 😀 😵 😝

@leninka75 ták zvery 😅 😅 😅 nech 😝 nabudúce bude piesok už to máme v pláne len musíme viac šetriť 😉

katka1819
2. júl 2014

@jacka Maťkovi všééééééééééééétko najlepšie k 8 narodeninkám prajeme 😉 😵 🙂

leninka75
2. júl 2014

@katka1819 ....moja moje kecy o zveroch si nevšímaj 😉 😉 😉 😉 ............teš sa na dovču 😵 .....ja celkovo ak si mám vybrať bazén alebo prírodné kúpanie, tak na 100% bazén 😀 😀 😀 😀 😀....ja mám totižto také trafené predstavy, že čo všetko sa môže zo dna vynoriť a stiahnuť na a podobne...šibnutá som 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
2. júl 2014

@katka1819 ...a aký piesok máte v pláne na budúce? 😵 😵 😵 ....som zvedavá!!!! 😀 😀 😀

jacka
2. júl 2014

dakujem za Maťulka.....bože zastavte čas...............ešte raz tolko a bude mať 16...............jáááááj 🤐 🤐 🤐

@leninka75 ale moja ......nehanbi sa..........ja tiež zabudam...... 😵 ....a oooooovela viac ako ty..... 🙂

to čo je vonku zas za zimu 😠 😠 😠

katka1819
2. júl 2014

@leninka75 ten Turecký 😵 😵 😵 a vy kedy to na budúci týždeň ? 😉

jacka
2. júl 2014

@katka1819 to vieš raz pojdeš k moru a neprestaneš.............ja som tiež za piesok....aj keby som nejedla 😀 😀 😀 ........kamene neznášam....pichá to pod nohami 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 .......................a kde to vlastne idete?...nejak mi to vypadlo..... 🙂 🙂

jacka
2. júl 2014

@katka1819 tak rovno turecký...............aká nenáročná 😀 😀 😀 😀

katka1819
2. júl 2014

@jacka nooooo teda keď už ten piesok tak naporáááádek 😉 😉 😉 😀 ideme 19.7 😵 a už padám moja ..dzeciskááá jedny vykríkajú vonku 😠 musím ich usmerniť 😅

letty86
2. júl 2014

ahojte
@katka1819
@jacka deni ma predsa Petríka, ste zabudli? 😅 😉
dakujeme, včera sme sa riadne natrapili, Matkovi nie a nie klesnut teplota...aj sme zábaly dávali, až večer mu konečne klesla a v noci to uz bolo dobre.....Matko nezvykne mat teplotu,ani horúčku pri chorobe a včera až 38,8 mal 😝

letty86
2. júl 2014

@jacka MATKOVI všeko najkrajsie k narodeninkám, nech je zdravý a stastný, cmuk 😵 😵 😵 kedy oslavujete, čo ho pekné caka? 🙂

katka1819
2. júl 2014

som tu na kuk 😉 u nás zase čiape tak jeden s jedným hrajú playko a druhý je na tablete 😅 ............aj sme zmokli vonku ... aj sme hrali hry ak disko sme už mali a už sa mi nechce ništ 😝 ......mám tu na prázdninách akokeby na denný tábor synovca Ľubka inak aj on má dnes narodeniny 😵 nooo takže veselooooo je ...sa teším na teplé dni keď ich vyperem na dvor a už len chodím kontrolovať ... 😅 😀 😝

utka
2. júl 2014

Ahojte.
@jacka Maťkovi prajeme všetko najlepšie k narodeninkám...cmuuuk

denisenko
2. júl 2014

@jacka veľkáčovi Maťkovi všetúčko najlepšie k narodeninkam,veľa zdravia,lásky a úspechov v školičke 🙂 cmuk 😉

jacka
3. júl 2014

ahojte.....

@utka
@denisenko dakujem 😵 😵

leninka75
3. júl 2014

ráááááááánečko !!!! 😉 ........pomoc..počasie na dve veci a my máme dnes z roboty guláš 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ........

leninka75
3. júl 2014

@katka1819 ............paráda Turecko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..............to si chváli každý 🙂 🙂 🙂 🙂 ............aspoň čo ja poznám............
............počuj ešte nemáš tiky z toľkých detí? 😕 ...........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre