Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. júl 2009

zas nik..tak ideme pre mlieko..pokial sa dá trochu dýchat 😝

leninka75
23. júl 2009

dýchaj dýchaj 🙂 ............našla, len či je voľné??? 😒

jacka
23. júl 2009

leni tak hladaj volné.....už máš 😉

leninka75
23. júl 2009

mááááááááááááááám 🙂 .............strááááášne sa tešííííííííííííííííííííííííííííííím, jupííííííííííííííííííí !!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
23. júl 2009

veď som od radosti nenapísala čo, kde, ako, prečo, s kým 😀........tak ideme 1.8. o 00:05 z BA na Korfu na 12 dní, je to all inkluzive, čo som rada kôli lilke............všetko už je vybavené a zaplatené.........som úžasná!!! 🙂 🙂......ale najskôr to bolo tak, že mi volala slečna z invie, že už je to obsadené ☹ ☹ ☹.....ale, že ešte skúsi pre istotu crnknúť do cestovky..........za 3 min vola späť, že majú 3 posledné letenky a treba všetko vybaviť do 12:00!!!! 🙂............tak som to hneď brala a vybavila!!!.............môj muž ani nevie čo vo mne má!!!........dúfam ,že to ocení 😀 😀

jacka
23. júl 2009

leni..suprežena si.....tvoj muž ma doma poklad...som zvedavá na jeho reakciu 😉 ...ved to je už o týžden...taky by som mala začat aj ja balit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka..halooooooo

leninka75
23. júl 2009

no veru začni a na nič nezabudni 😉 .....len či tvoj muž nebude doma plakať? ☹ ☹ ........aninka asi odfukuje po takom "pařáku" v aute 😝 😝 😝...........ale možno ju stačí len spomenúť a je tu ako na koni 😀

jacka
23. júl 2009

nebude..bude rád že sa ma zbaví 😀 😀 😀

no ktovie kde sa fláka...ja by som už dušu vypustila... 😝

dokedy si v práci

leninka75
23. júl 2009

Do 15:30 😝 😝 😝 ...........ale už teraz mám zajačie úmysly 😀 ........maťkovi sa stále nechce čľapkať v bazéne?

jacka
23. júl 2009

tak tie úmysly treba zrealizovat...

no už som myslela že chce...jeden den tam bol celu hodku a včera až 5min 😝 ..a tak je horuco..apson by ho to osviežilo

leninka75
23. júl 2009

to je ale malé trdlo!!! 😉 ..........tak si aspoň ty tam moč nohy 🙂 ...........riadne je horúco.....včera som to doma ešte vydržala, ..............ale dnes asi vytiahnem tampóny a šup do bazénu 😀

jacka
23. júl 2009

no to je 😠 ....fuj pojdem ho okolo tretej vytiahnut do vody...no neviem,aký budem mat úspech 😝

veru len sa šupni...mne s tade povyberal všetky hračky...a začal jačat že mám ist von z vody 😠 😠 ..ale dnes ma odtial nedostane 😝

leninka75
23. júl 2009

no jasné, taká bruchaňa 😀 😀 😀 .......sa mu nedivím, že ťa vyháňal.....a čo robí teraz v nútri?

jacka
23. júl 2009

hrája sa ti s traktorom ..ale idem ho psychicky pripravit že padáme sa kupat...lebo je aj tu dnu teplo

juj závidím vám dovolenku..ja pojdem najskor o dva roky 😝

jacka
23. júl 2009

vraj bruchana..len aby si si aj ty s tade čosi malililinkate neodniesla...budem čakat na správy 😀 😀

jacka
23. júl 2009

tak ideme do vody...som zvedavá 😕 😝

aninky sa asi nedočkáme....zatial

leni a ty zdrhaj domov..čo sa tam budeš potit 😉

leninka75
23. júl 2009

veď pôjdem.........tak držím palce, aby si ho tam dostala 🙂 .........keď nie po dobrom tak po zlom 😀

utka
23. júl 2009

Ahojte!!!
Júúúj, veru je teplo. Ešteže máme v obývaške luster s ventilátorom 😉...
leni, tak super, že idete na dovču. A koľko vás to vyšlo?
aninka sa asi sama odviezla do pôrodnice 😀 .
siwi a vieš o tom, že keď dáš simonka do škôlky, tak sa musíš v sociálnej poisťovni odhlásiť a už nebudú za teba platiť odvody???

aninka29
23. júl 2009

ahojte mamulienky 🙂 .....tu som 🙂

idem sa vám pochváliť,že dnes som úspešne absolvovala skúšku na vodičák 😵 😵 😵 😵 .........prepáčte, že som vám o tej skúške nepovedala 😉

som si musela trošku oddýchnuť a napapať sa 🙂

leni no to je paráda........Korfu 😵 😵 😵 ach jáj 😵 ..............idem sa aj ja baliť 😀 😀 😀

leninka75
23. júl 2009

ahoj utka!!.....nejdete niekam ku vode??........je desne 😝 😝 😝 ....dovča nás vyšla na 1897,50 eur = 57 164,-Sk......chystáte sa aj vy niekam?

utka
23. júl 2009

aninka, ty si tajnostkárka!!! Tak gratulujéééééééém!!! 😉

aninka29
23. júl 2009

utka ďakujem 😵 😵 😵 nie som tajnostkárka,len som to nechcela zakríknuť vieš 😉 ............som sa bála, že neurobím 😒 ..........ale bola to pohodička 🙂

idem mamky oslavovať 🙂 ...potom prídem 😵

utka
23. júl 2009

Len oslavuj...super pocit, že??? A autíčko už máš? tak už len teraz jazdiť, jazdiť a jazdiť 😉!!!

leninka75
23. júl 2009

aninka supiš-pupiš!!! 🙂 🙂 ..........tak paráda, už môžeš ísť spokojne rodiť!! 😉 .........riadne to osláv, čin-čin!! 🙂

leninka75
23. júl 2009

už pôjdem konečne z toho hicu 😝 😝 😝 ...........pa, pa!!! 🙂

jacka
23. júl 2009

pa leni...

ani...blahoželám..si šikovnica 😵 ....sadli ti otázky?....tak už len mužovi povedat aby ti kupil autíčko 😉

aninka29
23. júl 2009

ďakujem mamky 😵 😵 😵 ................no na vlastné autíčko si ešte počkám 😝 ...............ale kým neporodím,tak budem používať manžove alebo ocove 😉 aby som nevyšla z cviku 🙂 .......ale zo začiatku len také kratučké trasy 😉

jacka otázky mi sadli 🙂 a vlastne všetko sadlo 😉

jacka
23. júl 2009

super...vydíš že to nebolo take tažké...a čo udržba..bola?

a to možeš jazdit aj kde nemáš vodičák?....ja čo si pamätám tak sme nemohli..neviem či sa niečo zmenilo

tak už možeš rodit 😵

moja láska už spinká 😔 ..takže ráno bude zas budíček o 5h 😝 😝

aninka29
23. júl 2009

jacka ja som údržbu nemala 🙂 🙂 🙂 ,lebo som už šla po novom,ale ostatní mali 😝 ...........ja som totiž nerobila skúšky zo svojou skupinou,tí robia až koncom augusta 😉 ......mňa dali skor kvoli tehu 🙂robila som so skupinou pred nami 🙂
nemožem jazdiť bez vodičáku...v pondelok si idem vybaviť a do štyroch dní ho budem mať v ruke 😉 .....joj,taká som šťastná, že som to zvládla 😵

tak vy už spinkáte? 😵Simka ide o chvíločku,len dopozerá rozprávku 😉.............a ja si konečne po dlhom čase možem vegetiť a nemusím sa učiť 🙂

jacka
23. júl 2009

aha....tak si to dobre vymákla...to spravia vodičák tak chytro???? ...no fíha 😕
dobrý pocit že sa nemusíš učit..aj tak ta obdivujem že si sa na to dala ked máš bruško...mne sa nechce ani dýchat nieto učit......a upratovanie hniezda ešte tiež neprišlo....tak sa mi nič nechce..dufam že zajtra takéto pálavy nebudú

a čo ti dal drahý že si spravila...

čo nezávidíme leninke tu dovolenku???.....však kde sa vráti tak ty už hádam aj porodíš 😅 .....ved aj utka ide...neviem presne kedy..ale aj jej doprajeme 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre