Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
28. okt 2014

@katka1819 a jeje........ešte že si upozornila že to nie je pre slabšie povahy.... 😀 😀 😀

jacka
28. okt 2014

@katka1819 aj u nás pomaličky.....ale hádam do vianoc to stihnu ...chodia len na víkendy......... 🙂 ....tá farba vyzera ako naša...idete dať aj rámy??.............ja neviem čo pojde na spodok......zabudla som názov.... 😀 😀 😀

katka1819
28. okt 2014

@jacka aj rámy sme chceli my baby ale chlapom sa to nechce robiť vraj prplačka 😝 🙄 😝 ....hovoríme o rámoch kolo okien však 😀 😀 😀

jacka
28. okt 2014

@katka1819 ano ano... 😀 😀 😀 😀 .....škoda že ich tam už nedáte.....mne osobne sa to viac páči 🙂 🙂 🙂 😉 ..prplačka.......mne sa nezdalo.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 išlo im to celkom fajn 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
28. okt 2014

ideme sa vyslniť.... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

leninka75
28. okt 2014

@katka1819 ...................... 🤐 🤐 🤐 😨 😨 😨 😨 😕 😕 😕 .......................máte riadny domisko teda!!! 😵 😵 😵 😵

katka1819
28. okt 2014

@leninka75 3 dom moja 🙂 3 rodinky ...

katka1819
28. okt 2014

oooooooooooooozaj segra čaká 2 babu volať by sa mala Linda ak si to nerozmyslí 😉 🙂

jacka
28. okt 2014

to je nádhera....zas nehoda......všetko to ide cez nás..policajti v ...... 😠 😠 a 😠 ani poulične nesvietia.......ešte že nám suseda požičala vestu aby sme došli 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
28. okt 2014

@katka1819 blahoželám sestre........ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 kedy má termín................................................to kto všetko býva v troj dome?.....to je tvoj či váš ....či koho dom.... 🙂 🙂 že som taký zvedavá 🙂

katka1819
28. okt 2014

@jacka aaaaaaaaaaale no však to poviem zvedavec 😉 no moja mamina s ocinom 🙂 potom my akože Mištrík family 🙂 a brat s rodinkou 🙂 toť všetko ...každý má svoju bytovú jednotku ,svoj vchod a svoje všíííícko 😀

katka1819
28. okt 2014

@jacka jo a segra má termín 14.2 2015 😀 a bratova nastávajúca má termín 21.5 2015 😀 to som ešte tiež nespomínala alebo aj áno 😅

leninka75
29. okt 2014

ahojte!!!!....................

@jacka ...to ste mali pekný adrenalín !!! 😝 😝 😝 😝 😝 .....

@katka1819........blahoželám obom!!!............segra bude mať malú Valentínku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
29. okt 2014

....dnes máme rande na fare ohľadne prijímania......som zvedavá čo to bude všetko obnášať 😨 😨 😨 😨 😨 😨

letty86
29. okt 2014

ahojte 😉
@leninka75 vikus už teda riadne zarezava, uz sa mali po 30 otazku naučit
@katka1819 babatka 😵 ja som si teraz, ked sme boli u svokry, pomojkala malu Ivku, bozinku, dvojmesačne babo, neverila som, ze moje deti boli take male, tak to uteka ☹

dnes ma matko v skolke helowen,večer o pol 6 budu mat v priestoroch skolky....hadam to mini deti zvládnu 😀 😝

jacka
29. okt 2014

ahojte.......... 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
29. okt 2014

@letty86 ..no ....ja som ich raz šupla do strašidelného zámku....na jarmoku..........si ich mala vidieť ako vyzerali ked vyšli...ešte nám aj vstupní vrátili 😀 🙂 😉 .......takže ja som so strašidlami skončila 😀 😀 😀 ............................................ved tak ešte šup na jedno bábätko.....taká maličké vonavučké 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
29. okt 2014

@katka1819 to su super termíny----........... 😵 😵 😵 😵 ....................a idete aj na svadbu??? 🙂 🙂 🙂

jacka
29. okt 2014

@leninka75 nejak som nie v obraze..... 😅 😅 😅 aký adrenalín??................nebudeš mať dovolenku ked su prázdniny??? 🙂

jacka
29. okt 2014

toto sa stalo ked odklánali dopravu cez nás......a ešte tu aj kamion zapadol......policajti tu blikali to 21h 😝 den blbec 😝
http://www.cas.sk/clanok/297853/motorkar-lubomi...

leninka75
29. okt 2014

@jacka ............ten prechod cez cestu domov som myslela adrenalínový 😉 😉 😉 😉 😉 ...............ako ma ty už poznáš 🙂 🙂 🙂 🙂 ...jasan mám od zajtra dovču 😵 😵 😵 ...ideme do Liptovského Jána na taký predĺžený hallowenský víkend....baby sa už nevedia dočkať 😵 😵 😵 😵

katka1819
29. okt 2014

@jacka svadba .... neviem teraz to bol rok čo bratovej priateľke mama zomrela ...tak preto o svadbe nebolo ani reči ...ale už som sa jej nenápadne pýtala že čo ...no uvidíme ,ale keď bude tak len o dvoch svedkoch bez oslavy tak si to praje ona ...brat by chcel aj s oslavou no uvidíííme ...každopádne taká mini svadba ...žiadna veľká sláva ...teda nem šaty nem štokle 😅 😉

katka1819
29. okt 2014

čafteeeeeeeeeeeeeee zajtra kuknem 😵 😉 😀

jacka
29. okt 2014

@leninka75 jej vy sa idete tulať 😵 😵 😵 😵 😵 sa hádam aj fotos dožijem 🙂 🙂 🙂 🙂 ....................................tu je celkovo "sranda" prejsť na druhu stranu..kedže o prechodoch tu možeme len snívať...kedže ani chodníky tu nie su.........no a ma napadalo...ked muž sa rozbehol.......že asi odtialto tak skoro nevypadneme ☹ ☹ ☹

@katka1819 fu ha...... ☹ smutné ☹ ☹ ☹ ..........ja som mala tiež malu svadbu.....a všetci boli spokojný 😵 😵 😵 😵

jacka
29. okt 2014

@katka1819 len kukni kukni.......ja tiež zakukám 😀 🙂

jacka
29. okt 2014

@denisenko moja pekný čo je s tebou??.....všetko o.k?.........dávno si tu nebola...ani na fb som ťa nezazrela.... 😅 😅 😅 😅 😅 čo to ??

jacka
30. okt 2014

ahojte...... 🙂 🙂

fuj aká hmla vonku 😝 😝

katka1819
30. okt 2014

booooooooože strašnéééé ...oddnes nepúšťam Peťa samého do školy a zo školy ... http://www.cas.sk/clanok/297944/stovky-ludi-su-...

katka1819
30. okt 2014

a to je len toj kúsok od nás ... ☹ ja by som umrela strachom o deti ... nemôžem myslieť na nič iné 😔 .... pa babule

letty86
30. okt 2014

ahojte 😉
helowen dopadol paradne, matulko bol kostrička, taka chutna...znie to sice divne, ale chápeme sa 😀 ....mali tak krasne vyzdobenu skolku, tekvičky, baloniky....v takom milom duchu, neprehnali to nejak do strasidelnej podoby.....hudba im hrala, tak si zatancovali 🙂
@katka1819 ☹ ☹ ani nevrav, hroza ☹
@leninka75 užite si 😵 😵 😵 😵 😵
@jacka normalne som muza prehovarala, ci nedame este jedno babo 😀 ale rýchlo ma to prešlo, ked som si tie place predstavila.....ta malinka taaaake kludne a pokojne babo.....som sa nevedela dočkat, kedy vstane......a ked bola hladna, tak taky jemny plac, to tie moje babiky ked boli male, jaj, tak to riadne vresky 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre