Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
5. dec 2014

@katka1819 .........vidím, že si nesklamala ani tento rok 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .........ja mám medovníčky a zoznam čo budem piecť 😀

letty86
5. dec 2014

ahojte 🙂

leninka75
5. dec 2014

@letty86 ..ahoj!! 🙂 ..............detičky sa tešia na Mikuláša? 😵

letty86
5. dec 2014

@leninka75 tesia 🙂 dnes ideme do centra vol. casu, bude tam chodit mikulas,tak balicky potrebujem aj na dnes poobede aj na zajtra rano...a tvoje bambulky?

leninka75
5. dec 2014

@letty86 ...........ku nám príde večer domov rodinný Miki 😀 😀 😀 😀 ..............ujo už pár rokov robí Mikuláša.....a v noci dá druhé kolo 😀 😀 😀 😀 ...a práve som volala s Karolínkou, že v škole už mali...........a vlastne zajtra ešte máme Mikuláša u Maja v práci..ten bude exotický kórejský 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. dec 2014

@jacka............aj žuvka poteší 😵 😵 😵 😵 ..............moju Lolku teda na 100%....ona je taká žuvačková kráľovná 😉 ...............zúbky máte dobré??? 🙂

jacka
5. dec 2014

@leninka75 😵 😵 😎 😎

leninka75
5. dec 2014

@jacka ..ja by som teraz potrebovala smajla s jednou okuliarou 😀 😀 😀 😀 😀 ..............máme tak polo 😉 😉 😉 😉 ...............ale ja som si teda včera riadne užila 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ..............hneď mi je dnes lepšie 😵 😵 😵 😵 .......................ty si ako na tom?

jacka
5. dec 2014

@leninka75 však poteší........ked vidia žuvačku tak hned kupujem..... 😀 😀 😀 .......čosi maju kaz......Maťkovi ho bude robiť až v marci....a peťkovi......radšej nie.....ináč jej tam nabuduce ani pusu neotvorí 😀 😀 😀

jacka
5. dec 2014

@leninka75 hej hej na pol.....ale stačí........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. dec 2014

@jacka .....to majú na mliečakoch?

jacka
5. dec 2014

@leninka75 nooo blíži sa víkend tak nič moc 😝 😝 😝 ................... 😉 ..............ozaj ked si tu...sinupred je na aký kašel?

jacka
5. dec 2014

@leninka75 no našťastie.........vraj si zle čistia...... 😅 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 .......tak im budem kupovať normál pastu a nie za 3e........načo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😉 😉 😉 .....aj tak sa im kazia....... ☹ ☹ ☹

leninka75
5. dec 2014

@jacka ......................prečo je víkend 😝 😝 😝 😝 ??...........rozmýšľam.... však u strigy ste boli a nič horšie mi nenapadlo že by ťa čakalo 😕 😕 😕 😕 😕 ........................
...............................ja ti neviem či je sinupred na kašeľ... 😨 😨 😨 😨 😨 ..........ja ho dávam hlavne pri nádche na uvoľnenie hlienov..............kto kašle?

jacka
5. dec 2014

som tu mala návštevu 😀 😀 😀 😀 prišiel švagor....bol na stk..... chcel kuk domček 😀 😀 😀 😀 😀..............aspon dostali mikuláša....anie čo striga dala.....toto deti nemožu zjecte.........jeden miki a dve šišký

jacka
5. dec 2014

@leninka75 čo to fakt?.....maťka dusí....... 😝 .......ale dávam mu aj stoptusin.............

leninka75
5. dec 2014

@jacka ...........nooooooooo neviem či je to čistením................ja keď som sa o tomto bavila s bratrancom, tak mi hovoril, že mliečne zuby sú už akoby pred koncom trvanlivosti, takže sú už slabšie, náchylnejšie na kazy..........neviem.. čo doktor to názor a ty si vyber 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

leninka75
5. dec 2014

@jacka ..............to prišiel kontrolný predvoj...teraz bude nasledovať striga 😀 😀 😀 😀 😀 ..aspoň domec pochválil?............

jacka
5. dec 2014

@leninka75 ved to sa nevedia zhodnuť na ničom.......... 😠 😠 😠 😠 😠 niekto si ich neumýva vobec a žije 😀 😀 😀 bez kazov 😝 😝 😝

jacka
5. dec 2014

@leninka75 ja jej dám......ju nechcem ani vidieť 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...................ani počuť

jacka
5. dec 2014

@leninka75 svokor nič nepovedal.......švagor že je to dobré

leninka75
5. dec 2014

@jacka ...............ja by som Maťkovi dala pleumolysin...ten má trošku kodeinu a keď hovoríš, že ho dusí tak sinupret je na to čajový 😝 😝 😝

jacka
5. dec 2014

@leninka75 jááj nemám.........akurát žebý som napísala mužovi sms............tiež mám pocit že nič moc 😝 😝 😝 .................ach jáj aj s chorobami kebý som ich vedela liečiť 😝 😝

leninka75
5. dec 2014

@jacka ..........ja by som mu napísala.. 😉 .............minimálne by sa ti Maťko lepšie vyspal a ty tiež...........a ešte ma napadlo, že deťom natieram hrudník buď tymiánovým alebo eukalyptovým krémom.....hlavne na noc aby ich nedusilo..................kamarátka si chváli aj bravčovú masť na hrudník, prekryť utierkou alebo plienkou a na to ešte fóliu (igelit) ....................

jacka
5. dec 2014

@leninka75 vieš čo ....v noci ho nedrhne.....len cez den...a.j to nie stále.......to už vidím milosť pána ako sa nechá patlať..... ☹ ☹ ☹ ......a kebý som ho nahrievala ?pomohlo bý to?

jacka
5. dec 2014

a je v čudu 😎 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
5. dec 2014

@jacka ............neviem Jani, to som neskúšala...........vydržal by sa naparovať?.........napadla ma slaná voda 😕.............ozaj a nemáš bazu a podbeľ???............

leninka75
5. dec 2014

@jacka ....a čoby si chcela?....však už sa začína zvečerievať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................

jacka
5. dec 2014

@leninka75 ved su dve hodký 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
5. dec 2014

@leninka75 bazu mám......ako čajík mu urobiť?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre