Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
11. mar 2015

ahojte..... 🙂
@leninka75 ...nevidno....to len váha ukazuje,xi,xi.... 😀 😀 😀 😀

som sa bola dať odkrviť, hned ráno v žiline..... 😝 😝 😝 😝 bléééé.....nejako moc mi to tieklo..... 😝 😝 😝 😝
@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 šááák čo budeme plakať???? 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. mar 2015

fuj...ako sa zatiahlo.....Simčo zas odmieta spať tak už tretí den máme o zábavu postarané..... 😠 😠 😠

a bola som sa aj spýtať na zdravotke na tú predlženú materskú....tak sa to vraj dá, ked bude mať presne tri roky mám prísť, vypísať tlačivo a ked začne chodiť do školky, tak odhlásiť...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
11. mar 2015

@denisenko ved to aby si ešte plakala....... 😵 😵 😵 😀 😀 😀 🙂
to celkom nechápem....(v posledne dobe som na tom dosť zle 😀 😀 😉 ..)....tu predlženu....ale neplatenú či ako?....lebo na platenu dlhšie trvá pokial urobia posudok......čo má s tým školka....ved može na 4 hodky ak je neplatená.......................nejaká som stratená 😀 😀 😉 😉

jacka
11. mar 2015

@denisenko 😎 😎 😎 😎 😎 chytaj zatial ešte máme tak rozdám trochu 😎 😎 😎

denisenko
11. mar 2015

@jacka my sme mali do 10tej...a už len ...sychravo.... 😝 😝 😝

jacka
11. mar 2015

http://www.justnahrin.sk/podla-pouzitia/korenia...

toto som dala na francuzke......juj mnááám....a ako pekne mi to tu rozvoniava............... 🙂

denisenko
11. mar 2015

@jacka hej, hej...neplatenú....ale sa mi nechcelo ísť na úrad a každé 3 týždne im dokazovať, že nemožem robiť, lebo nemám kde dať dieťa...aj tak mi žiadne prašule nedajú...tak ja radšej takto...aspon s tými úradmi budem mať na pol roka pokoj.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. mar 2015

xi,xi,xi....že "selfie"..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. mar 2015

a do prčic....tá prvá sa nedá vymazať??????? 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. mar 2015

@denisenko tak si ma dala do obrazu.........aspon viem kde je už sever 😉 😉 😉 😉 ........................prečo ved si tam peknučká......čo tak na krátko............ináč aj ja mám taku dlžku..................Simonko je aký zlatulinký.... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
11. mar 2015

@leninka75 aj teba vidím 😵 😵 😵

leninka75
11. mar 2015

@jacka ..aj olejček z justu už máš?? 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
11. mar 2015

@denisenko .............aj mňa zaujíma , že čo také krátke vlásky? 😉 😉 😉 😉 😉 ....ale pristane ti to 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ........

leninka75
11. mar 2015

@jacka ............ 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .................kuk

jacka
11. mar 2015

@leninka75 myslíš ten na nervy......................čosi..toho sa už nedočkám......ten je oplakaný 😝 😝 😝 ..................................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..juj ale si ma pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 čo ho nepoznáš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
11. mar 2015

@leninka75 ešte som tu ....ale čochvilu padááááám

leninka75
11. mar 2015

@jacka ......tak padaj ale pomaly 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ........

denisenko
11. mar 2015

@jacka
@leninka75 ....aaaale....čo ja viem...zas dorastú..... 😀 😀 😀 😀 nechcela som to večne nosiť v cope... 😀 😀 😀 😀

jacka
11. mar 2015

@leninka75 ved pomaličky sa mi nie velmi chce 😝 😝 😝 ...............ale zas ich tam nemožem nechať...či??? 😀 😀 😀 😀

jacka
11. mar 2015

@denisenko ved to máš dobré...... 😵 😵 😵 len sme boli na dlhšie vlásky zvyknuté 🙂 🙂 🙂

denisenko
11. mar 2015

@jacka ako Maťko?

denisenko
11. mar 2015

originál od kaderníčky je v profilovke... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. mar 2015

@jacka ..Peťko by sa nenahneval, že je dlhšie v škôlke 🙂 a Maťko to veru neviem 😨

@denisenko ..raz za čas veru treba zmenu 😉 😉 😉 😉 ................asi sme sa dohodli, ale mám tiež skrátené 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....tak po plecia, aby sa dal robiť mini cop 🙂

denisenko
11. mar 2015

@leninka75 tak veru...zmena neuskodi

jacka
11. mar 2015

@denisenko Maťko hádam dobre ....je ja ráno v strese...... 😝 😝 😝 ..........angličtinárka je v anglicku..... 😀 😀 .........
@leninka75 Peťko ten hej.....otvorenou náručou ma čakal 😠 😠 😠 😠 teší sa na zajtra.....bude tam spinkať....MAťko chce konečne na kružok........ani tam nechcel chodiť 😝
@denisenko pekná fotočka pekná 🙂 🙂

leninka75
12. mar 2015

ahojte................ ☹ ...to je napočo

@jacka ..aký krúžok si Maťko vybral?

jacka
12. mar 2015

ahojte.....

@leninka75 napočo??.......myslíš počasie?.............u nás zatial len fuka a je zamračené................ 😝 .................futbal si vybral ten maju v škole.... 🙂

denisenko
12. mar 2015

Ahojte.. 😉
@leninka75 mne sa ten vyraz paci...napočo... 😀 ...naprd 😀

jacka
12. mar 2015

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. mar 2015

@jacka ešte aj fujačit začalo 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre