Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. apr 2015

@denisenko aspon kuk urob.........a čo porábaš?.......daj nech sa aj ja nakopnem.........lebo tu ešte nikto nič tak sa prisposobujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
13. apr 2015

@letty86 .......pripájam sa k Lenke..........dlho o tebe nepočuť.........čo to?

denisenko
13. apr 2015

ahojte... 🙂
@leninka75 zvery?...máme doma celú ZOO.... 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne opice..... 😀 😀 😀 ešte trošku podrastie trávička a budú 2 barančekovia...a možno...ale len možno kozička..... 😉 aby som mala kamarátku 😀 😀 😀 😀
@jacka čo robím?...štrikujem..... 😀 😀 😀 😀 dorábala som včera s Petríkom pletivo na plot.....takže háčiky, pletivo, háčiky, drot...a táááák..... 😀 😀 😀 😀 ale už je Demolátor zavretý jak v base... 😀 😀 😀 vo foliovníku mam zartiaľ len redkovku a šalát....a dnes som sa chystala na mrkvičku a tak, ale nejako sa mračí.... 😝

denisenko
13. apr 2015

@utka Zuzi, super fotky.... 😉
@letty86 veru...kam si sa stratila.... 😕 😕 😕 ?
@katka1819 ako, ako?

denisenko
13. apr 2015

ozaj...to vyrozumenie zo školky...bude v stredu, mám si pre to ísť osobne....som zvedavá, či bude darček k narodkám.... 😀 😀 😀 😀 ale vraj ho vzali, lenže pokým neuvidím na papieri, neuverím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. apr 2015

chatka obitá, natretá, strecha namaľovaná, plot hotový, hriadky vyplevané, stromky poštepené....konečne to začína nejako aj vyzerať...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. apr 2015

to lešenie nevšímať...a už máme aj "kadibúdku"..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
13. apr 2015

Ahojte...
Ďakujem za pochvalu baby...
Chcem sa vás spýtať, či nemáte skúsenosť, alebo neviete poradiť...Odkedy bola Lucka chorá, tak stále, keď spí, či už cez obed alebo v noci, sa jej upchá noštek a zle sa jej dýcha. Potom z toho kašle. Cez deň je pohoda. Občas len zakašle a soplík nemá.

letty86
13. apr 2015

ahojte
@jacka
@leninka75
@denisenko dievčence, existujem 😉 , boli sme od pondelka do soboty u svokry, viki s matkom si predlzili prazdniny, ale uz sme doma a ficime ten kolotoc skolkarsky a skolasky 😉

denisenko
14. apr 2015

ahojte.... 😎 😎 😎 😎

jacka
14. apr 2015

ahojte...... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

utka
14. apr 2015

Ahojteeee...

jacka
14. apr 2015

@denisenko som si len teraz vsimla aky ste peknucky. 😵 😵 ......velmi sikovny....krasne je to 😵 😵

jacka
15. apr 2015

ahojte...... 😎 😎 😎 aj dnes??? 😎 😎

denisenko
15. apr 2015

ahojte 😉
@jacka kde sme peknučký??? 😕 😕 😕 😕 som není v obraze...ja vobec nestíham...ráno vstanem, vychystám Denka s tatinkom...potom so Simčom na nákup....navariť a bežím na záhradu...pre obedom sa vrátiť, dať jesť Simčovi, uložiť spať, nachystať Denkovi, poučiť sa s ním, zobudiť Simča a šupky dupky spiatky na záhradu....večer ob riadim jedného, druhého, požehlím a odpadnem do postele..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne že je 😎 😎 😎 😎 😎

denisenko
15. apr 2015

a hurá, hurá....Simonko je oficiálne prijatý do školky...na 3 mesiace má ale adaptačný pobyt, takže budeme chodiť spolu.... 😀 😀 😀 😀 😀 to mám za to, že som nikdy do školky nechodila...si ma to počkalo..... 😀 😀 😀 😀 😀 sme boli pre vyrozumenie a jasne predviedol pani riaditeľke, ako tam jednoducho nevojde..... 😝 😝 😝 😝 😝 tá už asi aj ľutuje, že ho vzali...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
16. apr 2015

ahojte.....

@denisenko no tu chatku som mysela.....aká je pekná........... 🙂 .....................super tak aj Simonko bude školkár........no tak to si tam teda užiju učitelky..........u nás ten adaptančný nie je...rovno šupli na celý den...... 😝 .......................................a....všetučko najlepšie ku krásným narodeninám.... 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
16. apr 2015

ahojte 😎 ...............ja len na skok vás pozdraviť 🙂 ...nestíham žubrienky, píšem jak český žandár...do konca apríla musím odovzdať 3 články a jedny skriptá....som, zvedavá čo z toho stihnem 😝 .....

@jacka ..ako svalovka??. 😀 😀 😀 ..už je dobre? 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 ......včera som oprala už aj hrubé svetre a inú na vrchnú policu....textilák som nakŕmila detskými topánkami po dievčatách a ešte sa chystám na oblečko 🙂 ........

@letty86 ..nie ža sa ti hlavička zatočí z toho kolotoča 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ......držte sa!!! 🙂

@utka ..žeby nedoliečená nádcha????

@denisenko ..super chatka!!!! 😵 😵 😵 😵 ......nemohla by si odfotiť ten vyvýšený záhon???....díkes!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ........blahoželám k prijatiu do škôlky!!!...som zvedavá ako to Simonko zvládne 😕 .......asi bude dosť slzičiek, že? ☹

leninka75
16. apr 2015

@denisenko ............. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...............srdečne blahoželám k narodeninám, nech si šťastná, zdravučká, ľúbená a spokojná!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
16. apr 2015

@leninka75 svalovku som nemala....len som bola úplne ko 😝 😝 ......................tak už zima u vás uplne skončila 😀 😀 😀 .........................tak ked budeš mať čas.......urob kuk 🙂

denisenko
16. apr 2015

ahojte... 😉
@leninka75 ...dakujem.... 😉 😉 ....to máš poriadne naperno.....držím palce, Ty si šikovná, stihneš všetko 😵 😵 😵 ...záhony...ale ešte v nich nič nie je, čo by bolo vidno...... 😀 😀 😀 teda okrem jahod a cesnaku...... 😀 😀 😀 😀 odfotím, odfotím..... 😉 😉 😉

denisenko
16. apr 2015

@jacka ...dakujem, dakujem... 😉 😉 ..ja som tiež tomu adaptačnému rada, len mohol byť ešte na konci tohto školského roka, aby od septembra mohol ísť na celý den....ale tak, nemožeme mať všetko 😀 😀 😀 on by to tam inak nezvládol a oni by s ním nepohli, to je taká tvrdá palica.....ach joooo

utka
16. apr 2015

Ahojte.
@leninka75 len to je take divne...zhruba o pol noci začne kašlať, akoby stale hltala ( asi ma v hrdle hlieny) a potom plače a kašle, nos ma akoby plny, ale ked urobi ježka, tak sopliky nepocut. Cez den ani nekašle,ani nesoplí. Boli sme na krčnom a vraj asi alergia. Zajtra ideme na odbery. Asi si popytam aj vyter...No ja som rozmyslala,či to nemoze byt z toho refluxu,co mala a netusim,ci ho este ma...

denisenko
17. apr 2015

@leninka75 hriadky...tu burinu okolo nich este likviduujem. 😀

denisenko
17. apr 2015
denisenko
17. apr 2015

Ta chata za plotom...to neni nasa 😀

denisenko
17. apr 2015

Dobre ranko 😉

jacka
17. apr 2015

ahojte...

@denisenko wow......sánka dole šefe 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .............normálne som bez slov.........krásne 😵 😵 😵 😵

denisenko
17. apr 2015

@jacka dakujem...vies ze sa chodia ludia pozriet,lebo v celom zahradkarskom areali mame jediny vyvysene hriadky..?

denisenko
17. apr 2015

Ale makat tam musim len ja 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre