Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
29. apr 2009

Ahojte!
jacka, my sme dnes mali francúzske zemiaky 😉.
Bola som s vikim u zubárky. Bol zlatý, pekne otvoril pusinku a spolupracoval. Aj nás pochválila, že dobre umývame zúbky. Potom mu ich potrela takou fluorovou gebuzinou a bolo. O pol roka máme ísť zase 😉.
Ani vonku sme poriadne neboli, lebo začalo pršať, no o chvíľu už svietilo slniečko, ale ja som začala prezliekať periny, tak sme zostali doma. Snáď poobede...

jacka
29. apr 2009

utka tak super 😉 to ste boli len na prehliadke?

kde sa všetky vyparili 😝 😝 😝

mirrinka
29. apr 2009

ahojte....leni,mne sa hokej celkom páčil,naši hrali podľa mňa vyrovnaný zápas s kanadanmi,ale len ked boli obidve mužstva v plnom počte....presilovky kanadanov - to bola iná káva 😅

aninka29
29. apr 2009

Ahojky 🙂
u nás je táááááááááááááák krásne teplúčko 😎 😎 😎 .......boli sme od rána vonku,Simonka mala úraz ☹ ............bozkala sa s cestou 😀 ...........má celú bradičku ošúchanú a jednu ranku má dosť hlbokú ☹ moje babuliatko malé 😵
aj ja som dnes robila francuzáky 😀

utka som rada, že máš dobré výsledky 😵

jacka
29. apr 2009

ani tak máte cestný lišaj..chudatko musela riadne plakat... ☹

tak vy ste dobre...ja som si robila chute a vy ste varili 😠 😠 😝

aj tu je pekne 😎 😎

leninka75
29. apr 2009

jasan bubba!!!! 😝 😝 😝 ...........teraz, ak im pánbožko nepomôže tak letia!!!! 😖

leninka75
29. apr 2009

ale chúďatenko simka!!! 😢 ..........nedráždite zasa s tým jedlom!!!! 😠 😠 😠 ..........pôjdem,paaaaaaaaa!!!! 🙂

aninka29
29. apr 2009

fuj sa mi nič nechce už 😝 😝 ..............som si vytrela podlahy,ešte musím poskladať a odložiť prádlo 😝 .............ale asi sa na to toto 😀
idem si zaliať kávičku,trošku pooddychujem a pôjdem niekam so Simkou 🙂

ale teraz ma napadlo, že nás tatík odvezie do mesta,pôjdeme na zmrzku 😅 ..........ide totiž poobede za nejakým kámošom,a mne sa nechce byť zase doma................a aspoň kúpim niečo mojej princezničke 🙂

jacka
29. apr 2009

pa leni... 🙂

ani závidim ti..ja by som tak rada vypadla niekam..... 😖

ja dnes nič nerobim 😝

aninka29
29. apr 2009

ahoj leni 🙂 🙂

jacka,veľmi sa mi nechce,najradšej by som ležala a drichmala 😉 ............ale kvôli Simke,nech sa mi tu neunudí 😀

už sa teším,ako ju budem naháňať 😠

jacka
29. apr 2009

moj poklad sa už zobudil..pojdem si von oholit nohy a tak...

ja s ním poobede skončim len dvore...

a kde ju chceš nahánat?po námestí 😀 😀

aninka29
29. apr 2009

noooooooooo po námesti 😀 ............a ešte ju budem vyťahovať z fontány 😀 ...........ale nevadíííííííííííí

idem sa primachliť trošku 😉

jacka
29. apr 2009

ani tak prijemnu zábavu vo fontáne....

chod sa skrášlit...idem ja pomaly von....vegetit 🙂

utka
29. apr 2009

Viki len teraz pred chvilou zaspal....mali sme tu uja oknara...sa nam trošku nám poopravoval okná a máme pokoj 😉.
Hej, boli sme len na prehliadke u zubárky. Prvý krát. Ja idem zajtra tiež, odlomilo sa mi zo zuba ☹.
Tak idem aj ja trochu vegetiť. Už druhý deň ma bolí hlava .Auuuuu 😢

utka
29. apr 2009

Tak nakoniec ideme predsa do Piešťan. 5.-7.júna. Už sa tešíííííím 😀 😀 😀

jacka
29. apr 2009

utka super verim sa velmi tešííííííš 😉

aninka29
29. apr 2009

už som tu 🙂
utka no to Ti verím, že sa tešíš 😅 ..............ja by som sa tiež 🙂

aninka29
29. apr 2009

ženy som hotová,necítim si celé telo.....nohy mi odumreli 😀

tri hodiny v kuse som šľapala po korze,ovešaná so všeličím možným.............o kolobežke ani nehovorím 😠

akurát sme si na chvílinku posedeli pri fontáne..............to som myslela, že tam na tej lavičke zaspím,tak som sa radšej dvihla a šli sme ďalej korzovať 😝 😝 😝

a som sa prežrala tými hovadinami všelijakými 😝 .............zmrzlina,hot dog, fornetky,koláčik 😝 .....fuuuuuuuuuuuuj

jacka
29. apr 2009

no ani....kde to ty pcháš...ja už by som 😝 😝

a čo malá sa vykupala vo fontáne??? 😀 😀

aj si si niečo pekne kupila? 😅

ja viem som zvedava 😲 😲

aninka29
29. apr 2009

no trošku sa počľapkala vo vodičke 😉 ..............sa osviežovala a mňa tiež 😀

kúpila som si peknučké tričulo,ale zajtra ho idem vrátiť,lebo som si až doma všimla dieročku 😠 ............no nič,však mi vymenia 😉

jacka
29. apr 2009

no tak to zbožnujem...ked si niečo kupim a je to na prd 😠 😠 😠 ...to bolo tak teplo??tu zas fukal severák 😠 😠

Inak by už mohlo na tu moju urodu aj popršat inak z nej nebude ništ.....aj veci Matkove potrebujem vytriedit..tak trochu male veci,odložit pre bračeka...no ale sa nedá ked je stále von... 😀 😀

aninka29
29. apr 2009

u nás bolo strašne horúco 😎 😎 😎 ...........normálne leto 🙂

jacka zajtra nech je ešte teplo a potom môže pršať koľko chce 😉

utka
29. apr 2009

Ahojte...u nás bolo tak všelijako. raz teplo, raz zima. Boli sme poobede na kolotočoch, Vikiho sme nahovorili aspoň na dva. On je taký sraľko. Ale kúpil si nový vankúšik so somárikom z Macka Pooh, tak je spokojný. Môj vankúšikový kráľ 😉.

aninka29
29. apr 2009

táááááááák Vám prajem dobrú nocku a sladké sníčky mamičky 😉

utka
29. apr 2009

aninka, aj tebe 😉))

jacka
29. apr 2009

aj ja vám prajem dobru noc 😔 😔

utka
29. apr 2009

Aj tebe jacka 😉

utka
29. apr 2009

Baby, kde steeee???Čo už všetky spíte??? 😠

utka
29. apr 2009

Tak idem už aj ja spať. Zajtra vstávam. Čaká ma zubár, gynekológ...a potom huráááá na stredné Slovensko 😉.

leninka75
30. apr 2009

Ránečko!!!!............jacka???!!!! 😕 😕 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre