Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
29. júl 2009

leni aký výdatný šalátik si dnes mala?????

však Simonku kope Sabínka 😀 .............princezná keď je hladná,tak stále povie, že ju už kope Sabínka 😀 a to jej tam cigáni vyhrávajú 😀 😀 😀

joj,veru jacka,veľa sa rozčulujem.............ale keď na to mám dovod 😝 😝 😝 ....furt sa musí niečo doserkať............nič nevychádza tak ako má 😠 ..............aj toto teraz...........keby nebolo tej kravy kravskej,tak sa rozčulovať nemusím..........a teraz ju musím naháňať Boh vie kde 😠 ..........nakoniec ešte do Polska za ňou pojdem 😠

leninka75
29. júl 2009

ja krowky prinesieš ani??, 😀 😀 😀 ................dnes som mala kuracie mäsko s brokolicou a syrom + zemiaky + šalát 😝 😝 😝

aninka29
29. júl 2009

leni to fakt???????? 😕 .............tak si sa aj najedla 🙂 ......som čakala že si mala len nejaký šalátik 😝

leni len si rob srandu 😝 😝 😝 😀 ale však,keď už tam budem,čo by som nepriniesla 😀 😀 😀

aninka29
29. júl 2009

idem si uložiť dieťa do hajan 🙂 ....síce protestuje,ale má smolu 😝 😀 ...........ráno skoro vstávala,tak ja nebudem podvečer počúvať ten piskot a mrnčanie 😉

leninka75
29. júl 2009

len ulož, ak treba aj privaľ!!! 😀 😀 😀

jacka
29. júl 2009

tak tie krowky aj sem..mnam 😀 😀

pod aj moje uložit...ked videl čo na neho chystám tak fujázd preč a už ho ani nebolo 😝

leni no...konečne niečo aj jedlé 😉

aninka29
29. júl 2009

joj,som si trošku schrupla 🙂záviďte 😀 😝 ...........Simi spinká,tak nech potiahne aspoň do tretej 🙂

leninka75
29. júl 2009

ja nezávidím ja som mala pohár červeného!!! 😀 😀 😀 .........máme tu annu tak sme oslavovali....

aninka29
29. júl 2009

no prosím 🙂 ..............leni vy tam nejak často pijete 😀 😀 😀 .................to sa povie 😝 😝 😝 😀

aninka29
29. júl 2009

idem ja žehliť 😝 😝 😝

jacka
29. júl 2009

no ja keby som si dala teraz za pohárik tak ma odvalí 😀 😀 😀

som sa tu vystrela na gauč a skoro som zaspala...len Matko prišiel...maminka nespi 😝

jacka
29. júl 2009

no pekne už je tu 3O..pojdeme my do bazena 😝

aninka29
29. júl 2009

mamky teraz tak rozmýšlam počas žehlenia..............my ešte dostaneme v auguste peniažky alebo už nie??????nemám v tom jasno 😝 ................ale radšej počítam, že nie

utka
29. júl 2009

aninka, ešte v auguste peniažky dostaneme...
leni, no budem sa snažiť aj na dovolenke deliť...
Včera večer sme zavárali broskyne a dnes som ešte zavarila slivky. Len sa mi nedajú zavrieť poháre a manžel šiel do ČR a príde až zajtra...Večer musím poprosiť suseda, či by mi ich neprišiel zavrieť, lebo sa mi to skysne ☹...

utka
29. júl 2009

Ináč ani Viki nespí...ale nevadí. Pôjde večer skôr a ja môžem v kľude vyvárať tie slivky 😉.

leninka75
29. júl 2009

utka, suseda.......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
29. júl 2009

a ja som myslela, že teraz v júli to boli posledné lovky 😕 ............si ma potešila utka 🙂 🙂 🙂

aninka29
29. júl 2009

utka fakt??????? 🙂 tak to si ma potešila 😵 😵 😵 som s tým nerátala 🙂

no,utka len na toho suseda dávaj pozor 🙂 😉

fuj,som dožehlila 😝 nemala som toho moc,ale aj tak 😝 ..............a konečne som si požehlila perinky pre babulku 😵 som to odkladala stále 😒 ..............ja vobec neviem v čom si Sabínku doveziem domov 😖 či ju dám do perinky alebo do zavinovačky 😕 ale asi vyhrá klasika perinka.............a či ju mám dať do vajíčka alebo do vaničky 😕 .......ale asi vyhrá vanička 😒 ............chjoj........ja už nič neviem 😢 😝

aninka29
29. júl 2009

Simka ešte chrapká 😵

utka
29. júl 2009

Nebojte sa, sused mi nič zlé neurobí 😉))...
No som rada, že som Vás potešila s tými peniažkami 🙂 .
No ideme my von do toho teplúčka 😝 . Zatiaľ papa...

aninka29
29. júl 2009

pa pa utka 🙂

ja idem pomaly budiť moju krásavicu 😉

leninka75
29. júl 2009

no všetky prcháte von, idem aj ja......pa, pa 🙂 🙂 🙂 🙂

mirrinka
29. júl 2009

ja som dostala posledné lovky teraz v júli,v auguste už ništ ☹ a to preto,že sa lianka narodila prvého 😅 keby sa narodila druhého,tak dostanem ešte aj v auguste 😖

jacka
29. júl 2009

nooo mirri...dovolím si nesuhlasit...mne od 1.8 odnímajú prachy..takže celkom nemáš pravdu 😉

ani..lenže ked dáš Sabínku do perinky..tak do vajíčka ju nedáš...a podal zákona nesmie byt v aute len vo vaničke....ale vo vajíčke alebo v sedačke 😝 😝 😝 ...sa musím sestry popýtat ako to riešila ona.... 😉

utka tak sused.....no dobre.... 😀 😀 😀 však nik nevraví že ti ublíži 😀 😀 😀 😉 😉 😉

mirrinka
29. júl 2009

jacka,no ved...od 1.8.ti odnímajú peniaze,to znamená,že za august v septembri už nedostaneš,ale v auguste za júl ano...... tak mi to vraveli aj na úrade práce aj na sociálnej poisťovni

jacka
29. júl 2009

tak sme sa asi nerozumeli.... 😉 mirinka 🙂 však mne to treba odpustit..no už ked som tehotná 😀 😀 😀 ...a vy ste na tom so snažením ako 😵

mirrinka
29. júl 2009

stále rovnako ☹ už je to desiaty mesiac ☹

jacka
29. júl 2009

to mi je luto mirri... ☹ ..ale nádej zomiera posledná 😉

jacka
29. júl 2009

moje zlatko už spinká....ešte počkám na muža a pojdem aj ja ...by som nejak spala tiež....a taká burka by nebola od veci..trochu vzduch preluftovat 🙂

aninka29
29. júl 2009

ahojky holky 🙂

jacka a prečo nemože byť vo vaničke???????????? 😕 😕 ...........Simku sme si niesli domov vo vaničke 😕

napríklad v Maďarsku sú zakázané vajíčka ževraj............tam sa novorodenec odnáša vo vaničke

no ja neviem............ale ja mám takú tú pevnú vaničku z kočíka 😒 ...........no ale teraz si ma dostala jacka 😖 ............ale ako si mám odniesť dieťa z porodky,keď ju chcem mať v perinke alebo v zavinovačke???????ja ju nechcem držať ako nejaký mech,že jej bude hlavička lietať na všetky strany 😒 ...........joj jacka popýtaj sa prosím ťa 😉

mirri,nebojkaj,raz sa to určite podarí 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre