Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. feb 2016

@leninka75 idem dnes za peknu ak ma vezmu.....obed hotovy....mozrm sa tarat 😀 😀

leninka75
11. feb 2016

@jacka ...Jani, môj muž po 40-tke zostal čisto samonasierací typ 😠 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😖 😖 ..............uhundraný, ufrfľaný, vraj už toľko nevládze ako pred 40-tkou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 ...no čo ti budem hovoriť diagnóza 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. feb 2016

@jacka ..tak to má Peťko už parádny prievan v pusinke 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ...letí to veru letí ☹ ☹ ☹ ☹
.....zasa to neprežeň si bude svokra myslieť ako fajne si ťa jej synáčik hýčka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. feb 2016

@leninka75 no parada...tak to som mala ist do hola.......a zohnať kostým bosorky s metlou.....a prilepiť dlhý nos s bradavicou 😀 😀 😀 .........................no prievan ni...už mu narastli.... 🙂 ..........škoda že to nevieme zastaviť 😢

jacka
11. feb 2016

@leninka75 teda tak tuto dg ma aj moj muž........si možu ruky podať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........presne toto aj moj vraví.......že už to nie je to čo bývalo......tak ja mu co budeš hovoriť v 60tke......vraj to nedožije....budem mlada vdova 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. feb 2016

ahojte..............jupíííííííííííííííííí piatok 😵 😵 😵 😵 .....som sa už nevedela dočkať 🙂

@jacka .... 😀 😀 😀 😀 😀 ...že kostým bosorky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........................ach tí chlapi to vekom hlúpne viac a viac 😝 😝 😝 ...ale nerozčuľujem sa 🙂 ...on si robí zle 😅 😅 😅 😅 .......
....kedy frčíte zajtra?

jacka
12. feb 2016

ahoj...

@leninka75 ak budeš vedieť o lepšom kostýme šup sem s tým 😀 😀 😀 ............................vja toto tiež vravím....nikomu.....len sebe...jeho vec........zajtra no hned rano...len čo oči otvorí.......už štartuje.... 😠 😠 😀 😀 .....a to ma ešte mrchu dostať....tak si ma tam užiju....taku prijmnu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. feb 2016

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............sa rehlím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................al eto by si mala vždy tam ísť s mrchou...možno by potom synovi zakázali chodiť 😀 😀 😀 😀 😀.....

jacka
12. feb 2016

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 ..............no neviem ci sa toho zazraku raz dožijem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............ale bodaj by si mala pravdu 😀 😀 😀 😀 ............................vy co idete na valentina 🙂 😵

leninka75
12. feb 2016

@jacka .....vždy treba veriť 😉 😉 😉 😉 ............na valentína?.....neviem....rozmýšľala som či nepôjdeme s babami plávať.......

jacka
12. feb 2016

@leninka75 ano nadej umiera posledna 😀 😀 😀 ...........no a s drahym ...chystate cosi?........a kam chcete ist plavat ci uvas je plavoska?

jacka
12. feb 2016

@leninka75 peknucky vikend..... 😵 😵 😵 😵

jacka
15. feb 2016

ahoooj 🙂 🙂

leninka75
15. feb 2016

ahojte.......dávno nepršalo 😝 😝 😝 😝

@jacka ...aký bol víkend??........zvládla si to?? 😉

katka1819
15. feb 2016

kočkýýýýý ahoj 😉 ja mám že dovolenku 😀 😀 😀 do stredy .... dnes som si užila Matulka žiadna škôlka 😵

jacka
15. feb 2016

@katka1819 super 😵 😵

jacka
15. feb 2016

@leninka75 ani sa nepytaj taka vystavena som davno odtial neprisla 😢 😢 😝

leninka75
16. feb 2016

ahojte.............. 😉

@katka1819 .....len si pekne užívaj 😵 😵 😵 ....aj cez prázdniny budeš dovolenkovať?

@jacka ....juj a čože si tam robila? 😨

jacka
16. feb 2016

ahoj...

@leninka75 slzy na krajicku....k detom sa sprava akoby mali lepru..........ale už som sa dobila.....hadam bude dobre 🙂

leninka75
16. feb 2016

@jacka ..jaaaj Jani to je smutné ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .........ale máš teraz chvíľku pokoj 🙂 🙂 🙂 🙂 .......čo jarné prázdniny nejaké plány? 🙂

jacka
16. feb 2016

@leninka75 ......aspon mesiac klud.......................no čakam na sneh na prázdniny.... 😀 😀 😀 😀 .....ale inac nic......vy sa niekam chystate? 🙂

leninka75
16. feb 2016

@jacka .....neblázni, to každý mesiac chodíte?! 😝 😝 😝 😝 😝 😝.......sa mi zdalo, že máte väčšie pauzy.......zatiaľ zvažujeme ku koncu prázdnin niekam......uvidíme 🙂

jacka
16. feb 2016

@leninka75 ano ano kazdy mesiac........a v marci ma jeho brat a otec narodky..................................sa nemohu dočkat 😠 😠 😉 😀 😀 😀 ........................

jacka
16. feb 2016

@leninka75 to je neskutcna zima totok.....horšia ako hnusna jesen 😠 😠

leninka75
16. feb 2016

@jacka ..ježišmária už si mala behať po obchodoch a zháňať darčeky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀......
..........u nás už snežienky kvitnú...a minule som počula ako svokor kul nejaké záhradné náradie ....svokra už umyla gumáky a trhá ju do záhrady 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
16. feb 2016

@leninka75 darček ...ha ha.............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..nema prachy na nich 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............................fakt do zahrady.........ked skonči tak ju pošli 😀 😀 😀 😀

katka1819
16. feb 2016

no ženy ...čo sa u nás deje 😝 😕 .... v škôlke máme salmonelózu už 2 týždeň sa to tam rieši ...my sme boli s Matúškom tiež na výtery minulý týždeň lebo tiež začal hnačkovať ...teda možno mal dokopy 5 krát riedku vodovú stolicu ...nasadili sme hylak a lepšilo sa to ... inak mu nič nebolo - žiadna horúčka , vracanie, bolesti bruška nič ... a dnes nám vlajú zo škôlky že im prišiel papier z SZO -štát.zdravot.organizácie že u Matula sa salmonelóza potvrdila 😕 😕 😕 ...tak som s ním bežala k lekárovi že čo ďalej a po novom ..pokiaľ dieťa má kliniku dobrú -teda nevracia, nehnačkuje a tak aj keď je bacilonosič môže chodiť ďalej do kolektívu do škôlky ...dostali sme potvrdenie že môže ísť do škôlky ... ideme celá family na výtery či nemáme niečo aj my v sebe ale nikto nič žiadne brušné problémy nemáme ... a ja som zvedavá čo v práci ...budú mi volať či mám ostať doma až kým nebudem mať potvrdené že som ok alebo ako ... no čo Vám poviem 😝 😅 😔 🙄 🙄 🙄 inak sme ok všetci ...Matulo čertuje jedna radosť aj za desiatich 4 ročných, Peťko tiež tak 😀 takže je všetko v poriadku 😉

katka1819
16. feb 2016

@leninka75 užívam ... noooo parááádne 😅 😀 cez prázdiny neviem mi sa dozvedáme ako robíme a nerobíme na konci mesiaca vždy ...môžeme si však nahlásiť dopredu dovolenku alebo voľno keď potrebujeme ... ale to je na zástupkyni vedúcej ktorá robí zmeny či ti dovču alebo voľno dá alebo nie a ešte to potom schvaľuje aj vedúca .... chcem si nahlásť na štvrtok a piatok dovolenku ale neviem neviem ,lebo je tam kopec mám čo majú školopovinné deti a chcú ostať doma 😝 😅 😉

leninka75
17. feb 2016

ahojte.................neskutočne som dnes zaspatá 😔 😔 😔 😔 😔 😔

@jacka .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......či by si ju hneď nešikovala domov 😀 😀 😀 😀

@katka1819...fuha no pekne!!! 😨 😨 😨 😨...................aj nejaké lieky sa na to dávajú?......škôlka funguje normálne???....

jacka
17. feb 2016

ahojte....

@katka1819 no do kelu......som to jedným dychom citala....to je des......na tvojom mieste by som ho do skloky nedala......a to kde je zdroj nakazy?.........esteže že sa to u Matka nepotvrdilo 🙂

@leninka75 ja ju nepustim dnu....len vonku bude robiť 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre