Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
13. sep 2016

ahojte...

@utka ...tak to sa rýchlo zdravte...

jacka
13. sep 2016

Ahojte...
@utka to vies ako to v skolke bezi..par dni auz je doma.....tak prajem skore vyliecenie 😵 .....Vikimu sa ako v skole paci?....drzim palce v praci..... 🙂

utka
13. sep 2016

Ahojte.
Tak Lucka je už skoro fit. Ešte sopel trochu. Vikimu sa zatiaľ páči, ale bude to dosť náročné...
A ja v práci celkom fajn. Len keby viac zaplatili

leninka75
14. sep 2016

ahojte.....dnes máme "malý piatok"....

jacka
14. sep 2016

ahojte...

@utka vacsie naroky kladu v skole?..neboj on to da... 😉 🙂 ..ake si mala pocity ked si tam nastupila....
Ja si nejak nejdem zvyknut na mojho druheho prvacika.....furt ho mam za drobca... ☹

utka
14. sep 2016

@jacka nooo, bude to trochu narocnejsie. Aj dva cudzie jazyky...no tak verim,ze to da. Pocity celkom v pohode. Som medzi ludmi... aj ked je ich tam veeela novych...

leninka75
16. sep 2016

ahojte...ako ste strávili voľný deň?

leninka75
19. sep 2016

Ahojte.....

jacka
19. sep 2016

ahojte.... 🙂 🙂 🙂

leninka75
21. sep 2016

ahojte..........

@katka1819...matúškovi prajem všetko najlepšie k meninám!!!!

jacka
21. sep 2016

ahojte..... 🙂 🙂
brr aka zima zrazu... 😝 🙄

jacka
21. sep 2016

@utka ako v praci?

katka1819
21. sep 2016

Ahoooooj 😀
@jacka Matúškovi všetučko najlepšie k meninkám 😉
@leninka75 Ďakujeme 😵 😵 😵

katka1819
21. sep 2016

kuk zopár foto z návštevy v ČR u manželíkovho brata .. tiež majú 2 chlapcov a tretieho na ceste 😀 bolo veselo ... prvé dve fotky - náš Peťo v raji kam pozrel samé kaktusy 😅 😀 😉

katka1819
21. sep 2016

inak sa máme fajn ... škola sa začala celkom dobre ... Matulo v škôlke tiež bez problémov ... má nové učky aj triedu ale super žiadna slza nebola ... začali sme chodiť na doučko z angličtiny lebo minulí rok teda to bol zabijak ... ja stále v jednote teraz to bol rok čo som tam ... toľko zatiaľ od nás pre vás 😀 😀 😀 ozvem sa opäť niekedy keď bude čas 😅 😉

utka
21. sep 2016

Ahojte.
@jacka celkom dobre...je toho dost,ale zvykam si...

jacka
22. sep 2016

ahojte.....

@katka1819 .,skor tvojmu MAtkovi prajem len to najlepšie.......inac moj je MAtej...ale nevadi......ty si to riadne zhrnula...... 😀 😀 😀

@utka Lucinka v skolke?.......este sa jej paci?

leninka75
23. sep 2016

Ahojte.....
@jacka .....Petkovi k dnešným narodkam prajem pevne zdravicko, samé jednotky, šťastie a všetko naj!!!!

jacka
23. sep 2016

ahojte....

@leninka75 aj tebe vela vela zdravicka poslusne deticky a milujuceho manzela 😵 😵
@leninka75 dakujem 😵 😵

utka
23. sep 2016

Ahojte.
@jacka Petkovi vsetko len to najlepsie! Lucke sa v skolke paci,ale vecer mrnci,ze nechce ist. Lebo jej tam jeden chlapcek robi zle ☹

katka1819
23. sep 2016

@jacka ups ... 😅 😅 😅 Maťko sem Maťko tam ... nevadííííí tak nabudúce 😀 😀 😀
Peťkovi aj ja prajem všeeeeeeeeetučko najsamlepšie 😵 🙂 😉
@leninka75 Lenočka všííííííííííííííííííííícko najlepšie prajeme 😀 😀 😀

jacka
23. sep 2016

@katka1819 ved nevadi mozes aj dva krat 😀......dakujem za petka....😊

jacka
26. sep 2016

Ahojte 😎

leninka75
26. sep 2016

Ahojte................

@jacka @katka1819 @utka ...ďakujem dievčatá, že ste si na mňa spomenuli.....ako sa inak všetky máte?......neznášam tento školský kolotoč .........

leninka75
27. sep 2016

ahojte....my sme mali už včera rodičko....

leninka75
28. sep 2016

ahojte....

jacka
28. sep 2016

Ahojte...
Aj my z mame po rodicovskom........zas pojdu do skoly v prirode......hlavne ze ucka tvrdila ze uz s nimi nepojde 😀 😀 .......a pojdu v oktobri do planetaria v ziari....Matko hned zahlasil ja som tam uz dva krat bol .....pojdem aj treti krat 😀 .......Petkova ucka im dava zabrat....tolko uloh im dava....ze este ani Matko tolko nemal ako oni.........a konecne sme sa dostali z chorob.....vsetci sme sa vykychali vykaslali.....len muza to zas obislo......

jacka
28. sep 2016

To co je za hnusnych smailov 😠 😠 😠 ......

leninka75
29. sep 2016

ahojte..............

@jacka ....aj tu v ZA rozprávajú kolegovci, že deti chodia pomaly každý rok do školy v prírode..u nás na dedine sa také niečo podarí horko-ťažko zorganizovať 1x a fajka zhasla.....väčšinou sú rodičia proti, že načo však deti sú v prírode takmer stále, alebo sú dôvodom financie......aj keď teraz dával príspevok štát....a kam pôjdu vaši tentokrát?
.....Peťko je v škole zatiaľ spokojný?....ako mu ide písanie a čítanie?....
...ja som zistila, že na druhom stupni majú naši oveľa menej úloh ako na prvom ...teda aspoň zatiaľ.....majú zopár predmetov, ako ja hovorím pre rodičov...tak napr. taký predmet mediálna výchova alebo tvorba projektu a mediálne zručnosti.....
....u nás už tiež boli sople..Lolka 5. deň v škôlke a šup nádcha, a tak boli skoro všetky deti+učky....z nádchy sa celkom rýchlo vyliečila a teraz zasa kašle.....
....neboj muž si to vyberie inokedy.....

leninka75
30. sep 2016

ahojte..................piatoook ...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre