Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
22. sep 2017

@jacka ..veru aj podľa mňa je to dosť.....ale potom neskôr môže menšiu zavesiť na krk staršej a má vystaráno 😀

jacka
22. sep 2017

@leninka75 to je tiez pravda....😅..........pojdu si vyrazit s muzom a dcera postrazi😅............

jacka
23. sep 2017

@leninka75 ahoj...vsetucko najlepsie.....vela zdravicka stasticka lasky...a rodinnej
pohody❤😍

leninka75
23. sep 2017

Ahojte....
@jacka ....dakujem Jani, milé že si si spomenula 😍.....tiež prajem Petkovi pevne zdravie, veľa radosti, šťastia a úspechov v škole 🎂

letty86
24. sep 2017

Ahojte, zienky🙂Ako sa mate, co mate nove?
@jacka Petkovi všetko najlepsie k narodeninkam🙂
@leninka75 Aj Tee Lenka, len to najlepšie, nech sa ti dari❤

leninka75
25. sep 2017

ahojte............

@letty86..no ahoj po 100 rokoch!! 🙂..ďakujem za prianie 😍...noo my radostne chodíme do školy (to myslím obe fešandy) čo ma moc moc teší!!!.........vy sa ako kamošíte so školou?...

leninka75
25. sep 2017

@jacka ..Jani potrebujem radu 🙏...môžu celiatici solamyl???....

jacka
25. sep 2017

Ahoj...
@leninka75 som ti aj na viber pisala...asi tam nechodis....dakujem sa Petka❤..........mozu solamyl.....😉
@letty86 dakujem sa Petka........❤...zijes ziena...ci uz ania neprides😉

letty86
25. sep 2017

@jacka polepsim sa🙂mame sa tak rychlo, ze ani nepravda, ako chlapci a ako sa tebe dari?
@leninka75 matko zatial v pohode, ale nechce sa mu tie ciarky pisat, to viki bola iny level, tam len ulohy chcela robit😀

jacka
25. sep 2017

@letty86 polepsi moja❤...chalani dobre Matko si zvyka na druhy stupen same ulohy...Petko zatial v pohode......mne sa dari stale rovnako.....ty sa pochval..co mate nove?

leninka75
26. sep 2017

ahojte....

@jacka...chodím Jani, občas...keď mám zapnutý net, tak mi moc mi žere batériu...predsa len mám ten telefón už 4 roky a poznať to 😒.....

@letty86 .....Laurinka frfle na víkendy, že sú moc dlhé 😂

jacka
26. sep 2017

ahoj

@leninka75...si si mala pytat k narodkam😉....a co si dostala k sviatku?..uz ste oslavovali?.................juj tak nech to Laurinke vydrzi.......co najdlhsie❤

leninka75
27. sep 2017

ahojte......

@jacka ...aaa do kelu veru máš pravdu ...ja kozica vždy poviem, že nič nepotrebujem 😲😀....ale aj tak som od manžela dostala kabelku 😘, Karolínka mi vyrobila nádobku do práce na vločky 😍 a Laurinka mi nakreslila kopu obrázkov 😍

jacka
28. sep 2017

ahoj

@leninka75 no vidis 😀napis jeziskovi................jej😍tolko darcekov...takto potesia❤👏

jacka
29. sep 2017

ahoj.....😉

leninka75
4. okt 2017

ahojte...........

@jacka ..zas nestíham 🙄.....čo máte nové?...

leninka75
6. okt 2017

ahojte...........

jacka
6. okt 2017

ahoj
@leninka75 ...nema skoro nic..stale tak po starom......vonku asi uz zima dosla ci co....taky vetrisko......ach jo........svokra operovali.....a co ta striga zapotila ..az mi rozum zastal.....lebo ked ho pustia sa ma hlasit na onko v ich meste.....a ona ze ved naco ved mu to uz vybrali......kto s nim bude behat po dr........ako bez komentara.......

leninka75
9. okt 2017

ahojte.....bleee to bol teda upršaný víkend.... 😠......všetci ochrapaní....

@jacka ..no nemám slov na tú tvoju svokru 😠.......a svokra kto presvedcil aby sa dal operovať?....urobili mu vývod?.-...

jacka
10. okt 2017

ahoj

@leninka75 zas sa mi neda odosielat.......a som to omylom zmazala tak znova
ved vravim ze je bez kometara.............ona isto je s tych co by ho prehovorila........to dr zacala robit predoperacne.......a ano ma aj vyvod ale viac info neviem o nom.....bo zas mame take hekticke obdobie......a uz som s toho unavena.......
tu bol celkom fajn vikend...v sob bolo pekne slnecno....horsie to bolo v nedelu.....ale dalo sa......to zas horsie bolo vcera a o dnesku nehovorim......to hnus.....
co mate nove...ako v skole?.....ako v praci?....

leninka75
11. okt 2017

ahojte.......

@jacka ...ešteže Dr. má rozum!!!.....škola je super 🙂 klop klop....dúfam, že nezakríknem....Laurinka už píšu "a"....čo sa mi zdá celkom rýchlo.....a Karolínka robia celkom zaujímavé projekty....teraz naposledy robili video "Ovládam svoj jazyk"

https://www.youtube.com/watch?v=Qssc2Hxy1GY

chceš kukni 😉 ....že či identifikuješ to moje dzecko 😝........
....a čo máte Jani, že máte hektické obdobie??? 😲..s robotou stále rovnako?.....

jacka
11. okt 2017

Ahoj
@leninka75 .....asi som ju nasla....nemala anglinu?................to fakt nejak skoro pisu....ved je len oktober.................aaael moja nechci vediet.........s robotu 0 bodov.....
Ty mas co nove?.

leninka75
12. okt 2017

Ahojte...........

@jacka .....niee, mala nemčinu.....sivé tričko, na ňom čierna košeľa s motýlikmi a legíny 😉...........Laurinka včera prišla s tým, že písali diktát 😂....a dnes majú mať písomku z matiky 😂.....
....novinky?....aaaale skôr také negatívne....Majo ide v sobotu zasa na týždeň na druhý koniec sveta 😢.............
....neplánuješ už pomaly vianočné darčeky?...vôbec nemám inšpiráciu...z roka na rok je to horšie 😒

jacka
12. okt 2017

ahoj

@leninka75 no man sibne ..tak nie ze mi to nejde odoslat este to aj vymazem.....tak znova
vies ze som si aj myslela ze je to ona?..len to dievca za nou mna zmiatlo........som mala dat an ten prvy pocit😉.......................dikat?......😨fiha sikovny su............neboj ten tyzden ti ubehne ako voda a ani sa nenazdas a je domka
no vianoce ..budu adektatne k nasej situacii ...uz sme aj deti na to pripravili......ale mas pravdu tazko sa im kupuje.....ked boli mensi bolo to lepsie..........aj k narodkam je uz problem im daco kupit.......

leninka75
12. okt 2017

@jacka ........presne aj narodky sú probém ☹.......aj keď oblečko to istí, však rastú ako z vody a o topánkach ani nehovorím...Karolínke sme teraz kupovali členkové čižmy a už vyberala v dámskych ......aaaaa všimla som si, že jej začínajú rásť chĺpky na cikuši...

jacka
12. okt 2017

@leninka75 to uz......fiha ha o chvilu dues kupovat vlozky aj pre mnu...pancku ako to leti....ach joj..........ja MAtka tak o rok o dva budem obzerat😂.......................no ja uz mu v panskych kupujem ..ma 40 nohu...😖

leninka75
16. okt 2017

Ahojte....

@jacka ..veru to sa zasa nedoplatím!!!! 🙄....tuším budeme robiť len na stravu a vložky 😀....pánečku som išla asi po 9 rokoch ráno vlakom do práce..už som aj zabudla, aké je to na dve veci ☹....

jacka
17. okt 2017

ahoj

@leninka75 .....😀to teda o par rokov dalsia...😉...................nezvyk vlakom ze...to cely tyden tak budes?.....esteze dievcata nemaju skolu daleko

leninka75
18. okt 2017

ahojte.......

@jacka ..taká som vyflusnutá a to je ešte len streda.....veru celý týždeň vlakom...blee vstávam o 4:10....spať idem o 23:30..pomoc..už nech je víkend, potrebujem sa vyspať...

jacka
18. okt 2017

ahoj

@leninka75 vies ze aj ja som taka.......daka nijaka........neviem ci mne vikend pomoze😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre