Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
2. sep 2009

my zatiaľ za stravu 20 a zrš ešte neviem, ale chcem sa opýtať keď pôjdem pre cicušu!!!.............

bubba, siwi normálne vám závidím, že to vaše deťúrence tak dobre zvládli!!!

bubba
2. sep 2009

no prisla som oznamit ze to som zle pocula kua ona mi hovorila ze 6 , 68 a ja som pocula len 68 😀 😀 😀 😀

leninka75
2. sep 2009

ahoj aninka!!!........ozaj a ako sabinka zvládla krst??..........spinkala???

mirrinka
2. sep 2009

Ahojte 🙂
utka,všetko najlepšie k narodeninkám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
moja Lianka dnes tiež šla prvý krát do novej škôlky,ráno to zvládla v pohode,bez slzičky,uvidíme čo mi povedia poobede,že ako to prebiehalo zo spánkom 😅 u nás sa platí cca 25 eur mesačne - jedlo+školné

utka
2. sep 2009

Ahojte. Veľmi pekne vám všetkým ďakujem 😉. Ste zlaté...
Aj Vikimu sa dnes v škôlke páčilo. Bolo to bez slzičky, no tento týždeň bude len na dve hodky. Uvidíme, ako to bude neskôr 😕 .
Mne dali šek na 12,67€. To je školné a za stravu som ešte nedostala. Ale myslím, že je to 1€ na deň.

jacka
2. sep 2009

Leni....ale ved aj tvoja to zvládne,neboj nič 😉 ....

My do školky tiež nejdeme...škoda...detičky mu chybaju...asi len na rok 😅

u dr. všetko o.k.....už je dole,ale o porode ani chyru ani slychu......tak to vyzerá na oktober 😠 😠 .. 😝

leni otočil sa asi minulý týžden.....len ma zbytočne vystresoval ....... som sa pripravila na rezanie...ale aspon sa vykričím do sýtosti 😀 😀 😀

utka
2. sep 2009

jacka, tak super, že už sa drobec otočil...a aj si to nejako cítila???

jacka
2. sep 2009

utka vobec nie....a to sa otočil na tu istu stranu ako bol...tak som nemala ani ponatia o tom.....a dufam že už tak ostane 😵
ako ideš oslavovat?

utka
2. sep 2009

Oslavovať? Asi nijako...neviem. U našich sme už oslavovali, o dva týždne budeme u svokrovcov, lebo aj svokra, aj neter sú septembrové...

denisenko
2. sep 2009

ahojte, taká som bola zvedavá na tie vaše školkárske deturence.... 😉 zvládajú to asi v pohode, sa mi zdá 😀
bubba, normálne som ostala v šoku, ked som čítala 7O +2O, ešte že si opravila 😀 😀 😀 😀
nám prišla včera pozvánka do školky, na predškolkársky večierok, ale nejdeme...nemá kto 😢
a myslím že sa bude platiť okolo 5O-6O, to je aj so stravou, ale ešte neviem šek nemáme 😢
je to dosť, ale k týmto platom je to úplne super 😅
jacka, tak konečne...dlho si mu dohovárala,ale asi sa ti ho podarilo presvedčiť 😀 už sa ti to kráti, čo? 😀

jacka
2. sep 2009

utka...tak vás je v septembri.....ešte sa aj moj maličky narodi v septembri 😉

deni....no musela som sa maličkému začat vyhrážat.....a zabralo 😀 😀 ..a vy sa kedy vrátite na Slovensko?

toto počasie mi ide totálne na nervy......to je ako na potvoru teraz ked som tehoška tak ešte aj dnes muselo byt 30 😝 😝

mirri tak ako ste to aj vy zvládli?a vy ostatne?

utka
2. sep 2009

Ahojte!!!

utka
2. sep 2009

jacka, a ešte aj moja starká je v septembri...samí dobrí ľudia..chachacha... 😀

jacka
2. sep 2009

hej tak sa mám na čo tešit 😉 ...dufam že bude aj maličky dobručký 🙂 😀

jacka
2. sep 2009

idem sa vystriet na gauč...nejak ma všetko tlačí 😝

dobru noc 😔

utka
2. sep 2009

jacka, dobrú...oddychuj, veď za chvíľu to príde 😉...

mirrinka
2. sep 2009

aj ja som v septembri 😀 😀 😀 😀

v škôlke to bolo super...dokonca aj spala... jupííííííííííííííííííí 😀 😀 😀

utka
2. sep 2009

Tak supeeeer mirrinka!!!
Tak dobrú nôcku.

jacka
3. sep 2009

dobre ránko..... 🙂

leni ahoj....máš krásne fotky s dovolenky....len ja tam ešte chýbam 😉 😀 😀

mirri...a kedy máš narodky... 😉

jacka
3. sep 2009

jééj utka ved aj ty máš....som si to nejako nevšimla 😅 ...muselo tam byt super 😵

som chcela robit palacinky ...ale moj drahý vypil liter mlieka 😠 😠 ...tak ma skoro švihlo 😝

aninka29
3. sep 2009

ahojky mamky 🙂

to je super, že detičky sa pekne v školke aklimatizovali 😵 😵 😵

juuuj,jacka,len tie naše detičky sa sušia doma ☹ .........ale nevadí,veď o rok pojdu určite 🙂

moja,inak vobec Ti nezávidím, čo ťa čaká 😖 .........ale budem ti silno držať prsty,aby si mala všetko rýchlo za sebou.........bože,už sa ti to kráti 🙂 ............keď si spomeniem,že nedávno sme boli len na začiatku tehu 🙂 ..............mne niekedy normálne chýba brušulo.............teraz stále hladkám bandero mojej kmotruške 😵 😵 😵

ja mám ešte stále boľavé prso 😢 😢 😢 ..........veľmi sa trápim pri kojení 😢 😢 😢 .....celé kojo preplačem 😢

ešte šťastie, že mám doma manžela,veľmi mi pomáha 😵 😵 😵 ...............neviem ako by som to bez neho zvládala 😒

idem dať nejakú new foto do albumu 😉

utka
3. sep 2009

Ahojte!!!
Dnes ráno to bolo zase bez plaču-ťuk-ťuk-ťuk...
Ja robím palacinky, tak jacka príď 😉.

jacka
3. sep 2009

ahoj ani..a kdeže máš new foto 😠 😉

ako ste to všetko zvládli......Simka ked ste spolu neboli?.....a čo muž?...a prečo si šla skoro na sekciu?

no kráti.....mám pocit že som ako mamut...a nie a nie rodit..ale ešte mám čas..len som tiež taká opimistka ako ty....že hádam to bude skor

ja sa bolím toho že budem doma s dvoma detmi a muž pride z práce po 2Oh ...sa asi zbláznim 😝

veru pojdu na rok..len ma serká to že teraz tu už Matko fakt nemá nikoho s kým by sa pohral...všetko je to v školke ☹

utka
3. sep 2009

aninka, maličká ja krásna...a tuším sa so Simonkou na seba podobajú 😉

jacka
3. sep 2009

utka to nemyslíš vážne..mnam,také chute som si v noci robila 😅 😠
super že bez plaču len nech vám to vydrží čo najdlhšie 😉 😵

utka
3. sep 2009

jacka, dík, ale obávam sa, že raz to príde-ten plač ☹.
Tak dobehni. Ja robím aj slané-cibuľkovo-syrové a aj sladké-nutelové...

aninka29
3. sep 2009

ahojte mamky 🙂

utka aj ja dojdem na palacinky 😀 😉 ......noooooooooo,babulky sú po tatkovi 😵

jacka,Simonka bola doma s tatkom........zvládala to celkom dobre....prvý večer dosť plakala,ale potom to už bolo v poriadku 😵 😵 .........stále chodili niekam na celodenné výlety 😎 ................takže som bola pokojná vcelku 🙂

jacka
3. sep 2009

tie prve som ešte nejedla....ale mnamky to može byt...juj ....hádam si spravím večer.....ked bude mlieko 😉

obávam sa že to príde..ale zatial si vychutnávaj že neplače a nemysli na to 🙂

juj mala by som s Matkom von..sa mi nechce 😝

jacka
3. sep 2009

jééééééééééééééééééééééj...krásne fotky.....by som povedala že sa na seba podobaju 😵 .....a ja chcem 🤐 😉

to si mala super.......so Simkou..Matko bude u našich...a večer bude muž pre neho chodit...chcem aby bol doma ked prideme s nemocky

a kde ta chodili pozerat nebolo ti smutno ked šli preč...neplakala Simka?.....teda tolko otázok.... 😅 😉

jacka
3. sep 2009

ani skus si prsník natierat kalciovou mastičkou..je super 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre