Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
3. sep 2009

aninka, tak príď aj ty!!!

aninka29
3. sep 2009

juj,jacka,išlo mi srdce roztrhnúť 😢 😢 😢 😢 ....................Simka neplakala,keď odchádzali,lebo tatko furt niečo vymyslel 😉 takže pohodička............ale poplakala som si ja 😅 ......stráááááááááááááááááááááááášne mi chýbala,za ten čas čo som bola v nemocke 😢

aninka29
3. sep 2009

utka a nedojdeš radšej Ty? 😉 .......vieš,ja kým by som sa vytrepala s dvomi deťmi 😝 😀

jacka kalciovú?..........skúsim.........mňa už ide poraziť z tej bolesti 😢...........ale hlavne, že už neteplotujem,lebo to som bola mimo úplne ☹...............a ešte k tomu mi malá furt rozkúše bradavky ☹...........zahoja sa a zas 😖.....stále dookola ☹..............chjoj,keby to tak veľmi nebolelo ☹.............normálne začínam mať stresy z kojenia ☹

utka
3. sep 2009

aninka, tak nás čakaj, vyrážame 😉...
No idem sa ja obliecť a pomaly pre drobca.Paaaa

jacka
3. sep 2009

aninka viem o čom píšeš....mne rozdudkal Matko...a druhemu nedovolí...som sa vyrevala až až 😢 .....ano kalciovu...je fakt dobrá..vyskušaj....a v sprche teplu vodu....neboj zachvilu to prejde...ja ked som mala zápal tak som mala 4Oteplotu......neodporučam!!!!nikomu!!!!

jacka
3. sep 2009

utka aj ku nám...viež ako je to teraz s takým pupkom až tak daleko 😉

jacka
3. sep 2009

utka...to malo byt vieš 😅

aninka....no presne som nad tým rozmýšlala...že asi bude lepšie ked príde len raz za čas aby som nerevala...no to ma teda čakaju veci 😖 ..už aby som bola doma s porodnice 😝 😒

jacka
3. sep 2009

ideme sa vyvetrat...pokial nepečie vonku..fuj 😝

leninka75
3. sep 2009

ahojte babule!!!!...hm-hm-hm aninka aj častejšie vylieza keď je už jacka one line 😀 😀 😀 😀 ..........aninka ja som si dokryzené bradavky natierala genciánkou a tiež kalciovkou a voľakde som čítala, že na zapálené prsia sú dobre obklady z kapustových listov............bielu kapustu rozobrať, listy trošku poklepať, priložiť na prsia aj bradavky, trošku obviazať, aby to nepadalo, ževraj to zaberá ........... 😉

no mi máme za sebou druhé ráno..........dnes to bolo lepšie, bez plaču a vracania...........len v škôlke sa jej roztriasla spodná pera a keď som odchádzala, vbehli lilke slzičky do očí..........inak pani učiteľky hovorili, že včera bola dobručká..........a doma poobede sa ma lilka pýtala, že prečo ju tam nedali spinkať a keď som sa opýtala, že či chce ona, že hej, tak sme sa dohodli, že dnes idem po ňu až poobede...........potvrdilo sa mi to čo som si už dávno myslela, že lilka má radšej staršie deti a dospelákov ako rovesníkov..........včera sa v škôlke hrala so staršími dievčatami.............baby čo myslíte - do škôlky chodí také dievčatko, ktoré s rodinou býva na chate asi 5 km od Udiče, v zime v lete šľapú do dediny do školy a škôlky, namajú peňazí nazvyš a chcela by som tej mamine ponúknuť oblečenie čo mi je už malé, ale je skoro ako nové, tú maminu poznám len z rozprávania a videnia, nebude to blbé?????????............neurazím ju?????????

leninka75
3. sep 2009

no fajn, kým som dopísala tak ste všetky zdrhli!!!!!!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😝
aninka, krásne fotečky..............tuším máte všetky tri rovnaké nosíky 😉 ................koľko kg ti ešte zostalo???

aninka29
3. sep 2009

ahoj leni 🙂 ..........aj ja som počula o kapuste,ale zatial som neskúšala 😒 ..keď nezaberie tá kalciovka,tak asi skúsim 😉

podla mňa to leni blbé nebude...........a keď vieš v akej sú situácii,tak podľa mňa ju neurazíš 😒 ...určite to tá pani neodmietne 😉

aninka29
3. sep 2009

nosíky.........naše poznávacie znamenie 😀 😀 😀 ..leni ani ti nehovorím koľko............sa namakám,kým zhodím hnusných 10 kíl 😝 😀

aninka29
3. sep 2009

leni teraz som tu častejšie preto, lebo keď tatko ide akože niečo vybavovať,tak mu stále so sebou pribalím aj Simonku 😀 😀 😀 .............ale za nejaký čas nám tato odíde 😢 ,tak to tu budem asi pomenej..........snáď večer,ale to tiež nesľubujem,lebo to už odpadávam do postele 😝

leninka75
3. sep 2009

tatino sa vám stále chystá do Holandska ani???..............čo tam???

aninka29
3. sep 2009

tatino teraz dostal kopu ponúk do práce,takže sa nevie rozhodnúť kam 😝 .....ale Holandsko bude posledná možnosť,lebo to by chodil domov raz za dva mesiace ☹

lúčim sa mamky...idem chytro niečo uvariť...........o chvíľu sa zobudí bambuľka hladná ako vlk 🙂 a už by sa aj mohla,lebo mlieko mi už tečie potokom 😀

leninka75
3. sep 2009

no a ževraj na východe nie je robota!!! 😀 😀 😀 .............ale to je dobre, aspoň si môže vyberať!!!

utka
3. sep 2009

No už sme aj my doma. Viki v škôlke v pohode...
Boli sme aj na ihrisku, ale vraj už je hladný a unavený. Tak ideme papať a hajať. Zatiaľ papa

jacka
3. sep 2009

ja prídem a nikto nikde

utka
3. sep 2009

Ja som tuuuuuuu

leninka75
3. sep 2009

ha-ha-ha jacka, ja som tak chodila minulý týždeň!!!..........som sa rozprávala sama so sebou 😀 😀 !!! 😀,.............utka, super, že je viki v pohode!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
3. sep 2009

už spinkáte,utka?

leni nemyslím si že je to blbé..ak su na tom zle tak bude len rada.....ked sa spýtaš tak ti z nosa neodhryznu 😉

utka
3. sep 2009

Hej, hej, už spinkáme. Ráno zavčasu vstávame, tak poobede ho rýchlo odpíše 😉.

jacka
3. sep 2009

škoda že ten moj čertík nechce spávat ☹ a dokedy bude chodit na 4hodky?

leninka75
3. sep 2009

jacka už som sa tiež zaradila medzi nespávajúce deti 😖 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ................som zvedavá ako teraz v škôlke 😨 😨 😨 .................a ty jacka ako sa cítiš,okrem toho, že sa meníš na mamuta??? 😉 😉 😉.......syndróm upratovania hniezda ešte ništ????.........

jacka
3. sep 2009

leni....hniezdočko poriadené ked nebol pc...... 😉 už som myslela že to ani nepríde a zrazu tolko energie 😀 😀 ..citim sa že som mala rodit už včera 😠 😝

nechceš sa pridat ešte ku mne do klubu posledná tehoška? 😉

utka
3. sep 2009

jacka, Viki už tiež nespával, ale teraz je toto vstávanie na neho priskoro, tak spinká. Uvidíme v škôlke...
Tento týždeň chodí len do desiatej. Budúci bude do dvanástej a až ten ďalší pôjde na celý deň...a to už verím tomu, že bude plakávať. Dnes mal slzy na krajíčku, keď som prišla po neho. Lebo tam rumázgal taký chlapček, tak mu prišlo ľúto. A vraj, kde som tak dlho bola...zlatko moje ☹.

jacka
3. sep 2009

utka ved Matko vsáva ráno okolo 6h......a poobede postel už nechce ani vidiet

moje chudatko......mamička no kde si bola tak dlho ☹ 😉 juj ja budem revat asi stále 😢 ☹

leninka75
3. sep 2009

no hej jacka, lenže ty to máš za pár!!!!!...........a čo tu budem potom sama tehošiť!!! 😀 😀 😀.............
utka, to pekne pomaličky zaúčajú..........asi je len máličko detí čo neplačú............a tie hnusné pocity, že aká som hnusná matka, čo to lilke robím atď ma teraz len tak "lízli", je mi smutno, som ako na ihlách.........ale to najhoršie som si to odbavila minulý rok 😢

jacka
3. sep 2009

neboj leni ved sa hádam niektorá pridá 😀 😀

leni tak dufam že tento rok bude v školke lepšie...ved je už strašia 😉

jacka
3. sep 2009

idem sa vystriet...všetko ma všade talčí a ešte sa aj Matko po mne vála 😅 ...ale sem tam kuk či je tu niekto..tak bacha na mna 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre