Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
5. sep 2009

aninka ako dnes???...........lepšie???..........mala si takéto problémoš aj pri simke???

aninka29
5. sep 2009

dobré ránko mamky 🙂

utka,moja si tiež vymýšľa všelijaké somarinky 😀 ....tiež furt zapotí nejakú vec 😀 .........napríklad minule "idem do svojho auta a dám spojku a tlojku a idem do mesta" 😀 😀 😀 ............alebo keď jej poviem nech mi povie ako sa volá tak povie, že enčenčina a Sabínka je enčenčen 😀 ..neviem odkial to má...a veeeeeeeeeeeeľa takých hlúpostí ju napadá 😀 😀 ale aspoň sa zasmejem 😀 ..............utka,len nech Viki kecá 🙂 ,a učky nech si myslia čo chcú 😉

leni dnes sa mám lepšie,teplotka nie je 🙂 ,ani prso už neboli 😵 ,dúfam, že sa to nevráti,lebo ja to už neprežijem 😝 ........pri Simke som to nemala,ale ju som ani neprikladala,lebo sme mali problém sa prisať ☹ mlieko som si v kuse odsávala ako dojka

jacka
5. sep 2009

brrr ..tu neprší...ale niekto nám poslal severáka zo severa...aspon poschne prádelko..ale pršat nemusí 😉

jacka
5. sep 2009

aninka som rada že je ti lepšie a už sa nevráti...ja som mala zápal na oboch....ale pri druhom som už to nenechala tak daleko zájst....ked som vedela čo sa deje 😝

leni tak príjemnu oslavu...ved je jedno ako je vonku hlavne že vy sa budete dobre bavit 😉

ja si tiež myslím že len tak zatvorit dvere na školke a zabudnut na dieta a normálne nedá...ja by som na chudatko myslela každu chvilu ☹

aninka29
5. sep 2009

no u nás bola v noci neskutočná búrka.....táááááááák silno pršalo a fučalo,nenormálny hukot bol...............už som si myslela,že pojdeme spolu s domom 😝 ............som sa normálne bála 😖
aj ja mám kopu prádla na pranie,ale neviem či poperiem,lebo vonku je dosť vlhko,a nevyzerá to na nejaké vyjasnenie...........normálne jesenné počasie tu máme 🙂 ..........ľúbim ľúbim 😉 😉

jacka
5. sep 2009

takže horučavy su už prežité...možem rodit ked sa ochladilo 😀 😀

hádam sa dnes odfotím a dufam že naposledy 😉

aninka29
5. sep 2009

jacka no dúfam, že sa mi to nevráti,už chcem byť konečne v pohode,kľudná a nie vynervovaná 😒

jacka
5. sep 2009

neboj treba len malinku častejšie prikladat.....a bude všetko o.k 😉 ..a hlavne klud....aby nebola aj maličká nervozna 😵

a ked ccheš tak ti pošlem studený vietor aby si mohla prat 😀

aninka29
5. sep 2009

jacka len daj daj.................no aj ja dúfam, že naposledy 😉 .............že už dlho s brušulom nebudeš 🙂

ale vieš čo?mne niekedy strašne to brušisko chýba 😵 ale už by som nechcela byť znovu tehu,a rodiť už vobec nie 😝

aninka29
5. sep 2009

pošli jacka,lebo fakt mám toho veľa na pranie 😝

no kojíme sa približne každé štyri hodky,lebo babulka tak spinká..niekedy sa zobudí skor a niekedy spí aj päť a pol hodiny 🙂

jacka
5. sep 2009

chyba ti bruško???? 😕 ...no ja budem rada ked bude už fuč a normálne sa oblečiem 😀

aky si mala porod?

ked ti tak dlho spinká tak treba trochu odstriekat...aj som hocikedy v noci sedala v obyvke a makala...aby sa 5min zobudil 😀

leninka75
5. sep 2009

fuuuuuuu mi tu máme nejakých 10 stupňov 😖 😖 .............mne lilka včera zaprášila "ukľudni sa a poď sa so mnou hrať!!!!"............idem pochystať a padáme...........jupííííííííííííí ja dnes nevarííííííííííííím!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 .........pa, pa

aninka29
5. sep 2009

leni užite si to 🙂

jacka ja si neodstriekavam ani neodsávam, zbytočná snaha 😝 ..........odsajem si tri kvapky 😠 proste mi to nejde 😝

porod som mala hroznýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😢 😢 😢 ......bolesti ako nikdy...........pri Simke som také nemala,fakt.......a ešte tie stresy pred tým 😝

jacka dúfam, že ty porodíš v pohodičke 🙂

jacka
5. sep 2009

leninka...príjemnu oslavu....a napapaj sa aj za nás 😉

aninka....to vážne??? 😕 ..no ja dufam že to pojde jedna radost..a nebudem sa trápit 😅

aninka29
5. sep 2009

každý vraví, že druhý porod je ľahší...........ale je to prd pravda 😝 😝 😝 .................ale zase je pravda, že pri tomto porode som nemala epidurálku 😝 ,aj keď som veeeeeeeeeeeeeľmi chcela............takže asi preto tolko bolesti

aninka29
5. sep 2009

jacka krásna fotečka 😵 😵 😵 ........ty teda máš brušulo 🙂 ........ale krásne šišaté chlapčenské 🙂

jacka
5. sep 2009

ani a nestihli ti dat epi alebo prečo si ju nemala

no ja dufam že druhy už prežijem v kratšom intrvaly bolesti..len pár hodín... 😀

dikes...už aby bolo fuč 😀 ...dnes mi nejak trvrdne...tak si len tak ležkám ale ešte musím požehlit čo mi vietor vyfúkal 😀 😀

aninka29
5. sep 2009

jacka nedali,lebo keď som začala mať bolesti,tak som už bola otvorená na sedem prstov.......a keď začali tie najhroznejšie bolesti,tak mi povedali, že si to dám zbytočne,lebo už každú chvílu porodím, a epi mi ani nestihne zaúčinkovať
ale zato som mala bolesti len 4,5hodky............ale hroznééééééé...................a pri Simke 10hodín,ale pomocou epi to bola pohodička 🙂

jacka
5. sep 2009

vraj len 😅 ......no tak ja sa aspon s chuti tam vykričím ..ked už doma nemožem....len dufam že to nebude dlho trvat..........a prečo ti mali robit sekciu?

aninka29
5. sep 2009

vo štvrtok mi odtiekla u nás v obchode plodovka 😉 šla som do nemocky,doki vraví,jéééééééé,to bude rýchly porod ,že som otvorená na 4prsty,že poobede to mám za sebou.Tak ma dali ležkať na vzdycháreň,a čakali.večer mi nasadili infuzku,pretože voda odtečená,otvárala som sa stále viac,ale bolesti žiadne.Dotiekla jedna infuzka,dali mi ďalšiu a potom ďalšiu,potom som už nemala prehľad kolko toho do mňa naliali 😝 ,medzitým mi začali dávať ATB v infuzkách,kvoli tomu,že plodovka odtiekla.Tak to šlo aj celý piatok,no v sobotu ráno už došiel prednosta,vyšetril ma,ruku mi vopchal až do hrdla 😝 .......a vraj, nech mi urobia predoperačné,že pojdem na cisár, že už nemožme dlhšie čakať,vraj je malinká priečne 😖 /sa pindulka pootočila/.........a maternica nereaguje na oxitocín/to aby nastúpili bolesti/.............po vyšetrení mi ešte dali ATB nech to dokvapká,a ideme na to................ale stal sa zázrak,a po odtečení infuzky som začala mať pravidelné kontry........som sa potešila ako nikdy 🙂 🙂 🙂 ale potom tie bolestiiiiiiiiiiiiiii...........ale boli tam perfeknté sestričky,ktoré mi veeeeeeeeeeeľmi pomáhali,aj napriek tomu, že mali kopec práce........jedna z nich bola pri mne v kuse celé štyri hodky a skackala so mnou na fit lopte 😵
takže asi tak .....................som stráááááááááááášne rada, že to mám za sebou, a s istotou viem, že rodiť už nebudem 🙂 😉

jacka
5. sep 2009

no ešteže to nie je prvý porod 🙂 ...a bol aj niekto pri tebe...myslím z rodiny....

ale mala si to pestre..ešte ani Sabinka nechcela von tka sa vzpriečila...no chvalabohu že to máš za sebou ja sa teším ked prídem už domov..... 😝

v BB bude nabuduci týžden jarmok tak dufam že tam nepojdem aj s pupkom 😝

aninka29
5. sep 2009

nemala som pri sebe nikoho............manža bol prvý večer,ale poslala som ho domkov,keďže sa nič nedialo 😒 .............a potom som už chcela, aby bol so Simkou.

jacka, no dúfam, že budúci týždeň už budeš v porodke 😉

denisenko
5. sep 2009

jej, človek tu jeden den nie je... a ako je tu veselo 😉 😉
tie naše detičky budú sem tam fnukať aj ked pojdu do školy, aspon ja v to verím 😀
a na ten detský slovník, my sme vo výhode kedže sme vačšinu roka tu, tak je síce ukecaný ale len čo počuje doma, čiže- ježíííšmária, ješkové oči....ale teraz prišli aj chalani na zber, tak má zakázane lebo chlapi si pozor nedajú na jazyk 🤐 🤐 🤐 🤐
inak, aninka ma tak napadlo, ked si písala o tej fit lopte.....aj mna tam posadili ale v priebehu jednej minúty som tak škaredo nadávala všetkým okolo, až sa zato hanbím, tak to vzdali......mne dali epidurál o pol deviatej a denisko sa narodil po desiatej, ale mala som to na tie bolesti, nie porodné....aj tak fajn, pomohlo
jacka, ten jarmok....asi nestihneš, kolko bývate v porodnici?

jacka
5. sep 2009

no ja by som niekoho chcela aby som tomu dotyčnému mohla vynadať 😀 😀

inak by som chcela byt už aj doma..ale mám takého tušáka že sa maličkemu nebude chciet na svet 😝

deni ..tu v BB 5 dni..neráta sa den porodu

denisenko
5. sep 2009

jacka, aj pri druhom?

jacka
5. sep 2009

no mne to dnes nepáli...čo pri druhom??? 😅

denisenko
5. sep 2009

lebo v Partizánskom, tam som rodila ja, je to o jeden den kratšie ako pri prvom, aj za 4 dni ak nemáš problémy

jacka
5. sep 2009

tu je to jedno.....ja by som brala hned druhy den keby ma pustili.....dlhšie sa býva ked je sekcia 😉

deni a ako v práci 🙂

aninka29
5. sep 2009

ahoj deni 🙂 ..............veru,ja som išla zdochnúť na tej lopte 😝 ............ale sestrička mi vravela, že ak to chcem mať rýchlo za sebou tak nech skackám,aby sa babulka posúvala dole..........ale keď boli kontrakcie,tak to bolo hroznééééééé..........aj ja som nadávala 😀 teraz sa už smejem,ale vtedy mi to jedno nebolo 😝 ...........a ešte k tomu keď som dva dni a dve noci nespala...........som bola strašne unavená 😒 ......sa čudujem, že som malinkú vobec vytlačila 😒 .....sestričky ma ak ľutovali....keď som sa po porode pýtala či možem volať/na vzdychárni sme to mali zakázané,kvoli prístrojom a monitorom/tak mi povedali, že ja už mám právo na všetko 😀

aninka29
5. sep 2009

u nás púšťaju na 4 deň 🙂 .....samoška keď ste s bábom v poriadku

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre