Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
5. sep 2009

moja babula ešte stále spinká 🙂 .............už by sa mohla zobudiť,aby sme vyšli trochu von...........celý deň pršalo,vyjasnilo sa až teraz..........tak nech sa trošku prevetráme.................ale zase kým sa zobudí,kým sa napapá,to už bude šesť.........sa nám ani neoplatí sa niekam chystať,keď ju kúpem o siedmej

denisenko
5. sep 2009

ani, no to je tvrdo a bolavo vybojované právo 😝
jacka, v práci....narobím sa,ale aspon ma takmer vobec nebuzerujú 😠 iba tie večerné šichty mi lezú na nervy 😖
ale peniažky treba, no nie, iba na drobca mám tak málo času, normálne ma začal učiť nemecké básničky, som sa dopracovala.....niekedy to strašne lutujem, ved to ho mám učiť ja, či? 😕

denisenko
5. sep 2009

ale zato mám také vymakané svaly na rukách a nohách, ani z posilovne by to také dobre nebolo 😀

aninka29
5. sep 2009

deni všetko je na úkor niečoho ☹ nanešťastie................určite si ťa malinký užije dosť keď máš voľno 😉

fakt maš také svaly??????? 😉 .............však aj ja furt makám,a mám tak akurát veľké brucho 😝 ...............ale veď ja sa ho zbavím 😠 skončí mi šestonedelie a idem na to 🙂

deni, a našla si už pri upratovaní nejaký zatúlaný prsteň,alebo retiazku,alebo neviem čo????????dá sa tam niečo nájsť?...teda okrem prasačiniek z rozprávania mojej kámošky

denisenko
5. sep 2009

ani, dnes som našla penaženku......no fakt, a raz prsten, ale len taku čačku mačku.. 😀
inak v tej penaženke bolo len 5O eur a nejaké drobné, tak som to dala šefke..... 😖
a inak som tam už druhý mesiac a žiadne prasačinky, samí slušní ludia, by sa človek čudoval 😉
aj moj drahý tvrdí že on maká viac ako ja, a tiež mu rastie len brucho.....nemáte rovnakú robotu 😀 😀 😀

aninka29
5. sep 2009

deni,určite raz nájdeš nejake brilianty 🙂 .................a šéfke by som nič nedala, myslíš že to vráti.........všetko si nechá,stavím sa 😝
rovnakú robotku určite nemáme 😉 ,ale zase,ja sa možem vyhovoriť na to, že brušulo mi ostalo po porode 😀 ...............a tvoj manža sa može vyhovoriť tak akurát na nadmerné pitie piva 😀

musím ísť,lebo babula sa už prebúdza

pa pa mamky

denisenko
5. sep 2009

ani, ibaže rto pivko sem tam pijem ja, a jemu rastie brucho, vraj je dobre živený 😀
aj ja už pojdem asi pomaly budiť deniska, spí od tretej, a o siedmej má zas večierku, tak nech sa spolu aj pohráme.....ja musím o šiestej páliť do práce 😝 😝 😝 😝

jacka
5. sep 2009

deni super že ti ešte malý spáva.....a to zaspí o 7 ked spí do 5? 😕 😕

a máme tu jednu zlatokopku 😀 😀 😀 ...však ja by som si tiež všetko čo nájdem nechala...ako by sa to dozvedeli 😀 😀 😀

som musela vypadnut s Matko von ...bol upískaný žeby som ho ..ako žito....a teraz ho zase nejdem dostat dnu 😝

jacka
5. sep 2009

nikto??? 😉

tak dobru nocku 😔

utka
5. sep 2009

Ja som tuuu. Dnes sme boli v Čunove na preteky kačíc na Divokej vode. Akurát sme sa ich nevedeli dočkať a šli sme domov, lebo tam bola hrozná zima...brrrr...
A potom sme boli vo Viedni na letisku zaviesť švagrinú. Zajtra nedeľa a pekný víkend za nami. A v pondelok huráááá do škôlky 😉.

jacka
6. sep 2009

dobre ránko.... 😉 😎

utka už som myslela že si stratená.... 😉 ...a kto sa viac bojí skolky? 🙂

jacka
6. sep 2009

no toto 😠 😠

aninka29
6. sep 2009

haloooooooooooooooooo 🙂

jacka tu som 😉 ..............vidíš ma??????????? 🙂

aninka29
6. sep 2009

nemala som čas kuk 😝 ........Sabi spinkala do pol desiatej,ja som medzitým chytro začala variť,lebo potom žiadna šanca 😀 .........keď sa zobudila,tak sme sa hodinu kŕmili,a potom sme vyšli vonku na prechádzku 🙂 ...........teraz pekne odfukuje vonku v záhrade 🙂 .........Simonka šla s tatkom k babke,tak mám trochu veget,no neviem dokedy 😀

aninka29
6. sep 2009

halooooooooooooooooooooooooooo 😕

jacka
6. sep 2009

kuk

jacka
6. sep 2009

aspon oddychuješ...ja som v noci zas nespala tak som a chcela vystriet na gauč ...a ked po mne nelozil Matko tak sa zobudil maličky..... 😒

vonku je super...hádam niekam vypadneme..pokial som ešte kinderko 😀

utka
6. sep 2009

Ahojte!!!
U nás je tiež celkom dobre vonku. Doobeda sme boli na ihrisku. Teraz sme sa napapali, odprevadili sme brášku a neterku a ideme oddychovať. Viki spať nejde, lebo spal do deviatej a večer musí ísť skoro do postele, aby sa mu chcelo ráno vstávať 😉.
No neviem, kto sa viac bojí škôlky ☹.

jacka
6. sep 2009

utka ahoj..... 😉

pekne ti pospal....my sme hore už od pol 6 😠 ..a obednajší spánok v pr...ly 😝

a ty ako s prácou?

aninka29
6. sep 2009

no tu ste 🙂 🙂 🙂

u nás je pekne keď vykukuje slniečko 😎 akonáhle zájde,tak je chladnooooooooo 😝

veru utka ako s prácou???????si spomínala niečo o novej robotke 🙂

aninka29
6. sep 2009

jacka a kam sa chystáte?????????len tak pokorzovať po meste????????? 🙂 ............len choď choď,lebo budúci víkendík už nemusíš byť doma 😉

jacka
6. sep 2009

utka zdrhla 😎

len tak ...ktovie čo bude o týžden 😉

a chcem Matkovi ešte čosi na oblečenie pokúpit....na jesen...lebo sa neskor nedostanem 😝

utka
6. sep 2009

Tu soooooom 😉
S prácou zatiaľ nijako, lebo ešte neviem ako s tou operáciou. 16.10. mám nastúpiť do nemocnice, tak do práce môžem ísť až keď to budem mať za sebou...

jacka
6. sep 2009

ved hej utka ..máš pravdu....a kedy ideš na kontrolu?... 😅

aninka29
6. sep 2009

já práve objednávam Simke niečo cez net a budúci týždeň sa chystám do mesta niečo jej pokúpiť

jááááááááj,utka fakt ☹ ...ty ideš na tú operáciu ☹

jacka
6. sep 2009

ja velmi cez net....nie...radšej to vidím na vlastný kuk 😉

utka
6. sep 2009

Na kontrolu už nemám ísť... 7.10. mám ísť na predoperačné odbery. Ale som si vybavila, že ešte 5.10. mi raz vezmú krv a uvidíme, či mi zaberá tá iná liečba. Lebo teraz už nemám žiadne lieky od doktorky...

aninka29
6. sep 2009

joooooooooj,utka,bodaj by sa stal zázrak,aby si na tú operáciu nemusela ísť 😖 ...............bojkáš sa však moja? ☹

jacka,ja mám len dobré skúsenosti s nakupovaním cez net 😉 .....takže pohodička 😉 .............ale prvykrát som sa bála, že čo za handričky dojdú 😉

jacka
6. sep 2009

utka tak budem držat siiiiiilno palce nech ta nerežu 😵

ani ..tak máš len dobre skusenosti....hádam sa dnes vyberieme do tesca.....už som tam videla zimne bundy 😠 😝

aninka29
6. sep 2009

faaaaaaaaaaaaaakt?????????o chvílu už budú všetky obchoďáky vianočne vyčančané 😝 ...............všetko tak zrýchľujú 😠

potom daj info či majú v tescu dobrý výber jesenných vecí 😉............skočím potom aj ja 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre